Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

TESZT SZERVER - Október 14-ei frissítés megbeszélése - A teszt szerver újra indul!

13»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok még nem voltam itt a fórumon ugy hogy nem igazán tudom hogy hogy kell is mit  de 1 kérdésem lenne szeretnék regisztrálni a Teszt Szervere de sajna már nem tudom az emailom  régen tudtam hol nézem de azóta meg változot a profil oldalam is  tudtok segiteni előre is köszönöm.
    Szia!
    Ha a játékon belül mész a fórumra, akkor mutatja a mail címed. Ha segít, akkor citromailes mail címmel regisztráltál a játékba, vagy ha változtattál valami oknál fogva, akkor a mostani az.
    Más mail címmel is tudsz regisztrálni a teszt szerverre, csak akkor az élő és a teszt farmod nem lesz összekapcsolva.
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok!

    Végre lehet horgászni, hajrá! :)
    Nagyon örülök neki, csak az a gond,hogy bedobom a zsinórt a vízbe 25-ször, a 26-ra tudok is halat fogni vele, nagyszerű.
    A bot úgy csinál mintha bedobná a horgot a vízbe, de mégse.... aztán a 26-ra be is dobja. Ilyenkor????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Végre lehet horgászni, hajrá! :)
    Nagyon örülök neki, csak az a gond,hogy bedobom a zsinórt a vízbe 25-ször, a 26-ra tudok is halat fogni vele, nagyszerű.
    A bot úgy csinál mintha bedobná a horgot a vízbe, de mégse.... aztán a 26-ra be is dobja. Ilyenkor????
    szia
    sajnos még mindig nem tudták tökéletesre kijavítani a horgászást. nálam is így van, de ha nem ad zsínórt, akkor lépj ki a horgászatból majd lépj be újra. van mikor akár 5-6-ot is ki tudsz fogni, mielőtt újra eltűnik a zsínór. és persze ha nem fogy ki a hal :smiley:
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Végre lehet horgászni, hajrá! :)
    Nagyon örülök neki, csak az a gond,hogy bedobom a zsinórt a vízbe 25-ször, a 26-ra tudok is halat fogni vele, nagyszerű.
    A bot úgy csinál mintha bedobná a horgot a vízbe, de mégse.... aztán a 26-ra be is dobja. Ilyenkor????
    szia
    sajnos még mindig nem tudták tökéletesre kijavítani a horgászást. nálam is így van, de ha nem ad zsínórt, akkor lépj ki a horgászatból majd lépj be újra. van mikor akár 5-6-ot is ki tudsz fogni, mielőtt újra eltűnik a zsínór. és persze ha nem fogy ki a hal :smiley:
    Nálam már a zsinor adás leredukálódott 1-re!
    Abba is hagytam a csónakos horgászást! 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nálam már a zsinor adás leredukálódott 1-re!
    Abba is hagytam a csónakos horgászást! 
    szia Kati
    hát túl sokat most se fogunk horgászni a jelek szrtn, de bízzunk benne, h mire élesbe kerül, addigra megoldják a problémát :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    Nálam már a zsinor adás leredukálódott 1-re!
    Abba is hagytam a csónakos horgászást! 
    szia Kati
    hát túl sokat most se fogunk horgászni a jelek szrtn, de bízzunk benne, h mire élesbe kerül, addigra megoldják a problémát :)
    Szia Líz!
    Valami nekem bűzlik a szakértelem körül (de nem a hal, az biztos, mert ki se lehet fogni).
    Ekkora hibaszázalékot csak a hozzá nem értés produkálhat!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!
    Valami nekem bűzlik a szakértelem körül (de nem a hal, az biztos, mert ki se lehet fogni).
    Ekkora hibaszázalékot csak a hozzá nem értés produkálhat!
    hát sajnos mivel a GGS-nek spórolni kell, ezért volt a leépítés is náluk, eléggé erős a gyanú, h igazi szakember nem nagyon lehet náluk :(
    én vagy 3x voltam a teszten, 1x mikor újraindult, mert kivi voltam a horgászásra, aztán meg mikor elvileg megjavították és még ma is beugrottam. de ha valóban müxik ahogy kell, majd akkor megyek újra
    addig csak hadd úszkáljanak azok a halacskák a vízben :)
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Szívesen:) írj ha elakadsz, bár én se vagyok sokkal előrébb de próbálkozom :)
    Szia!
    Én hiába vettem harcsa csalit a halak elfogytak, s nem jönnek. Neked hogy sikerült túljutni ezen a feladaton? Köszönöm.
    Szia Kriszta :) 
    sehogy de mint írtam nem is fog sikerülni senkinek szinthez van kötve a harcsafogás, és ha igazak az angol oldalon leírt infók a 30x. szinten lehet majd harcsát fogni, és mivel még halászni se tudunk, mert a hiba általános hétfőnél hamarabb a teszten nem fog történni semmi, Oleg Barátunk addig pihenget :)
    Szia.

    köszi de jó hogy rátaláltam a hsz-edre, itt szerencsétlenkedek mióta keresem a harcsát
  • evibaby16 (HU1)evibaby16 (HU1) Bejegyzések: 3
    nem tudom elküldeni a szellembotomat, nem engedi rátenni a hajókra!!!! mit tegyek?? 
    kérek valakit segitsen.....
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    Valaki megdudná mondani hogyan kell a TESZT SZERVERT elíndítani
Sign In to comment.