Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

vidámság és szórakozás

  Tisztelt  ügyfélszolgálat a kővetkező kéréssel fordulok önökhőz !Én már többször jeleztem önőknek ,hogy nálam a játék valamiért nem úgy mükődik .A gazda ligában  hiába is erőlkődöm van ,hogy napokig nem nem kapom meg pontot ,,vagy peddig eltünik a tápom ,nem kapom meg a gyémántot.,Van egy lakóparkom amit megvettem és harmadik szintre bővítettem és nem tudtam belehuzni még egy házat sem.Most már napok óta nincs meg a mérő vagyis a kijelző amin látszik   mit kell termelni ,nincs meg a világbajnokság és hiába van 40 zsetonom nincs szerencsekerék.Ma elkezdtem egy tejes szövetkezeti projektet ,volt 480 hinár trágyám ,amit kaptam, innen-onnan a külömböző ládákban volt.De alig tudtam tejet csinálni,mert volt hogy 80 hínár trágya elment,most akor termeltem 170 trágyát 11 órát ment a malom ,de abból csak 3 istálot tudtam elinditani a többi eltűnt .MIÉRT? Ma már elértem a 100 plecsnit

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
      Tisztelt  ügyfélszolgálat a kővetkező kéréssel fordulok önökhőz !Én már többször jeleztem önőknek ,hogy nálam a játék valamiért nem úgy mükődik .A gazda ligában  hiába is erőlkődöm van ,hogy napokig nem nem kapom meg pontot ,,vagy peddig eltünik a tápom ,nem kapom meg a gyémántot.,Van egy lakóparkom amit megvettem és harmadik szintre bővítettem és nem tudtam belehuzni még egy házat sem.Most már napok óta nincs meg a mérő vagyis a kijelző amin látszik   mit kell termelni ,nincs meg a világbajnokság és hiába van 40 zsetonom nincs szerencsekerék.Ma elkezdtem egy tejes szövetkezeti projektet ,volt 480 hinár trágyám ,amit kaptam, innen-onnan a külömböző ládákban volt.De alig tudtam tejet csinálni,mert volt hogy 80 hínár trágya elment,most akor termeltem 170 trágyát 11 órát ment a malom ,de abból csak 3 istálot tudtam elinditani a többi eltűnt .MIÉRT? Ma már elértem a 100 plecsnit
    kedves Piroska!
    Ezt már sok helyen "szétszórtad"
    bár Moderátorunk nincsen, de azért próba a megfelelő helyen írni és nem kb. 10x u. azt :)))))
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157


    Kedves Liza!
    Nem tudom ,hogy mi kőzöd van hozzá hová írok! Talán éppen azért  megy így ,mert mindenki azt tehet amit akar !De tudod mit épen azon vagyok ,hogy meg találjam a megfelelő helyet ahova írni kell!ÉN NEM CSAK PLECSNIKET AKAROK GYÜJTENI!És ha most ugy tetszik kiabálok!Mert ahogy észreveszem legjobban a kisebb szintü játékosok gyűjtik  a plecsniket!M
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Kedves Liza!
    Nem tudom ,hogy mi kőzöd van hozzá hová írok! Talán éppen azért  megy így ,mert mindenki azt tehet amit akar !De tudod mit épen azon vagyok ,hogy meg találjam a megfelelő helyet ahova írni kell!ÉN NEM CSAK PLECSNIKET AKAROK GYÜJTENI!És ha most ugy tetszik kiabálok!Mert ahogy észreveszem legjobban a kisebb szintü játékosok gyűjtik  a plecsniket!M
    OMG...

    hát te nagyon el vagy tévedve..
    hetek óta mást sem csinálsz csak telespammeled a fórumot a problémáiddal annak ellenére h már 100x megmondtuk neked h ide hiába irsz bármit itt csak jékékosok vannak akik nem tudunk neked segiteni semmit, ha eltűntek a cuccaid  csak a support segithetne.
    és jaaa ha volna moderátorunk már rég kibannoltak volna innen egy időre  mert u. azt problémát vagy kérdést több helyen többször feltetted sőt új topikokat is nyitottál nekik, ez igy ebben a formában szabályellenes . mi már többször rád szóltunk emiatt, de úgy látom ez téged nem érdekel..
    de nyugi, itt már nincs moderátor szóval a hozzád hasonló spammelőket nincs aki bannolja
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia!
    Tudod mit nem igazán értem mit szeretnél ,Egyrészt nem lehet  érteni ,mert hibásan írsz,Igen egyfolytában panaszkodok,mert nem úgy megy ahogy kellene,és már írtam a supportnak De te ki vagy ,hogy támadsz?Miért itt nem mondhatom el  a véleményem?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt