Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] Információk az ügyfélszolgálati stratégiáról

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 11.07.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    "A múltban olyan részleget hoztunk létre, ami segít előmozdítani a gyorsabb vállalati növekedést és rugalmasságot. Most igyekszünk a szemléletünket termékközpontúbbra igazítani. Ennek első lépéseként az Ügyfélszolgálati és Minőségbiztosítási csoportot már egy zászló alá vontuk. Meggyőződésünk, a szorosabb együttműködés magasabb minőségű válaszadást fog eredményezni a bejelentett problémákra. Továbbá az egész csoportot közelebb hozzuk az egész fejlesztési folyamathoz és hangsúlyosabb szerepet kapnak a döntéshozatali folyamatban - végülis ők hozzák a "hangotokat" a döntéshozatali asztalhoz."

    hali
    igen ? :D ha nem lesz magyar ügyfélsztolgálat  akkor annyi mintha nem változattak volna semmit. hiába akarnak egyéb 5letekkel előáálni, ez nem lesz jobb mint a régi. a régi rendszert kéne visszaállitsák, minden szerverről a saját nyelvükön irhasanak az ügfélszolgálatnak a játékosok
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    idézet a Hivatalosból:
    "Azon vagyunk, hogy beépítsünk egy új eljárást, egy új ügykezelő eszközt, amit Helpshift néven ismerhettek meg. Ez az eszköz számos előnnyel rendelkezik a meglévő rendszerrel szemben. Miközben sok műszaki és teljesítménybeli előny van, az alábbi szempontok lehetnek érdekesek számotokra:

    • Hozzáférés a részletes FAQ oldalhoz, ahol útmutatók, ismert problémák és ezek megoldásai állnak rendelkezésre. Így választ kaphattok anélkül, hogy új bejelentést tesztek. (2017 Q2 tervezzük)"

    itt csak az lenne a kérdésem, h ezen útmutatók és probléma megoldások milyen nyelven lesznek? mert ha továbbra sem lesz magyar nyelvű támogatás, akkor ezzel a FAQ-al a játékosok zöme kitörölheti ( sorry )
    szóval a Helpshift-el nem sokat fogunk érni :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Én ezt az egész beírást nem értem, talán nem én leszek egyedül és lesz "magyar" fordítása is!?
    csak 1 rész a nemérthetőségemből:  böngészős játékora pedig Q4 2017 tervezzük

    "Megértéseteket kérjük, mert ez egy időigényes folyamat lesz, a stratégiai változások és a hozzá kapcsolódó eszközök összetettek. Reméljük, hogy türelmmel viselitek, míg ezeket a változásokat végre hajtjuk. Folyamatosan informálni fogunk benneteket."

    Ó a drága GGS, megint a türelmünket, megértésünket kéri? 
    Hányadszor is??
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.03.2017
    Szervusztok!

    Én ezt az egész beírást nem értem, talán nem én leszek egyedül és lesz "magyar" fordítása is!?
    csak 1 rész a nemérthetőségemből:  böngészős játékora pedig Q4 2017 tervezzük

    "Megértéseteket kérjük, mert ez egy időigényes folyamat lesz, a stratégiai változások és a hozzá kapcsolódó eszközök összetettek. Reméljük, hogy türelmmel viselitek, míg ezeket a változásokat végre hajtjuk. Folyamatosan informálni fogunk benneteket."

    Ó a drága GGS, megint a türelmünket, megértésünket kéri? 
    Hányadszor is??
    szia Nagyika
    a Q4 2017 a negyedik negyedévet takarja, de valszeg Zsuzsi azért majd magyarul is kijavítja a Hivatalosban. tehát év végére tervezik a számítógépekre. telefonokra és tabletekre pedig 2017 közepéig
  • Lotti Inez (HU1)Lotti Inez (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A fő farmon nem tudom az egyik földet beszedni, nem is enged semmit vele csinálni :( Mit csináljak? S:O:S !!!
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Már végig néztem mindent és nem tudom hova írjak a teszt szerverrel kapcsolatba már az első leállás után elvesztettem egy farmomat mert újból regisztráltam,a mostani indítás óta már arra a farmra sem enged fel a szerver,ki írja hogy ez a név már foglalt,persze hogy foglalt mert én regisztráltam???????
    a teszt szerver zsiga111,ez az új farm amit regisztráltam utoljára a másikat előbb regisztráltam az a fülöp56
    azt a szerver első megnyitásán regisztráltam,az lenne a kérésem hogy mondjátok meg hová írjak de csak magyarul tudok ne küldjetek az angol oldalra köszönöm ha tudtok segíteni várom a válaszotokat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Már végig néztem mindent és nem tudom hova írjak a teszt szerverrel kapcsolatba már az első leállás után elvesztettem egy farmomat mert újból regisztráltam,a mostani indítás óta már arra a farmra sem enged fel a szerver,ki írja hogy ez a név már foglalt,persze hogy foglalt mert én regisztráltam???????
    a teszt szerver zsiga111,ez az új farm amit regisztráltam utoljára a másikat előbb regisztráltam az a fülöp56
    azt a szerver első megnyitásán regisztráltam,az lenne a kérésem hogy mondjátok meg hová írjak de csak magyarul tudok ne küldjetek az angol oldalra köszönöm ha tudtok segíteni várom a válaszotokat.
    szia
    nézd meg az oldalon, h bejelentkezés legyen, jobb oldalon felül a Magyarország1-et váltsd át Test-server1-re
    valszeg így jónak kell lennie
    ha ez sem hozna eredményt, akkor előzmények és sütik törlése, majd próba így újra
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    1x megszűntették a tesztszerveres felhasználói fiókokat. tehát a régi névvel ne is próbálj belépni, mert az már nem létezik. a múltkor én is új karit regiztem, most meg nem tudok belépni én se arra. lehet h megszűntették újra a farmokat?
  • habospite (HU1)habospite (HU1) Bejegyzések: 2

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, nem lehet belépni a párom farmjára, azt írták, hogy ideiglenesen zárolták!

    Ez most mi lehet? Nem írtam sehová, semmilyen bejegyzést, mégis.............

    A farm neve: marti52

  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    Három napra kitiltottak 4000 játékost a magyar szerverről állítólagos csalás miatt! 
  • habospite (HU1)habospite (HU1) Bejegyzések: 2
    :s:s:s:s Ugyanezt írták a páromnak is!
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    ,,érdekes,,,nekünk nem irtak semmit,de..az előző szövi versenyben nem tudtunk részt venni,mert ..gondolomki zártak de nem tudni miért-az egéssz szövinket!(vagy meg hackelték,mert gyanus,h.olyan farmokat dob be nyitásnál,amik nincsennek is a  szövinkben..
  • kazi50 (HU1)kazi50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    A problémám a következő!  Egyszerűen nem tudom hová kellene írni, ha reklamálni szeretnék, mert nem kaptam meg az előző faluvásárban a beígért gyémántokat és ajándékokat sem :(
  • Barbara6 (HU1)Barbara6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Röviden annyi lenne a kérdésem.hogy miért nem lehet aranyat venni sms-be??? várom a választ!!

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    kazi50 (HU1) mondta:
    A problémám a következő!  Egyszerűen nem tudom hová kellene írni, ha reklamálni szeretnék, mert nem kaptam meg az előző faluvásárban a beígért gyémántokat és ajándékokat sem :(
    Szia! írj a Supportnak, de ne magyarul, angolul, ha nem megy akkor fordíts a google-val, nekem már sikerült így intézkednem.
Sign In to comment.