Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

bigfarm gazda

Sziasztok!
Egy kérdés ! Én már megint egyáltalán nem kaptam pontot 24 órája ,pedig mindig folyamatába indítom a farmot .Mit kell csinálnom hogy kapjak pontot?   
Piroska

Hozzászólások

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!
    Egy kérdés ! Én már megint egyáltalán nem kaptam pontot 24 órája ,pedig mindig folyamatába indítom a farmot .Mit kell csinálnom hogy kapjak pontot?   
    Piroska
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    !A BIGFARM GAZDA JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN LENNE EGY KÉRDÉSEM.HOGY LEHET AZ,HOGY ÉN KÉT NAP OTA NEM KAPTAM PONTOT .PEDIG ÁLLANDÓAN MENT A TERMELÉS MENTEK A FŐLDEK MINDENT TERMELTEM AMIT KELLETT .EGY MÁSIK JÁTÉKOS MEG 1 600 000 MILLIÓ PONTON FELÜL KAPOTT UGYANANNYI IDŐ ALATT .A MÁSIK KÉRDÉSEM ELINDÍTOTTAM A ROMANTIKUS CSOKOR TERMELÉSÉT ESTE 8 ÓRAKOR AMINEK AZ IDŐTARTAMA 6 ÓRA AKKOR AZ MIÉRT MA 2 ÓRAKOR FEJEZŐDIK BE? IGAZ DUPLÁZTAM ,MIÉRT REGGEL 8 ÓRAKOR KEZDŐDÖTT A MÁSODIK?így hiába akarok teljesíteni a vidámparknál, a ÉS EGY CSOKORNAK AMIT EDDIG TERMELTEM NYOMA SINCS -HOVÁ TŰNNEK A TERMÉKEIM?: most vettem munkásokat a hajókhoz .Hová tűntek? PIROSKA  - törölés most meg a duplázom is eltűnt .hát miért ne most éppen amikor egy szövetkezeti projektet akarok teljesíteni MÁSNÁL IS EZ VAN?.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST MEGINT EGÉSZ NAP KARBANTARTÁS LESZ ,MERT MEGY A GAZDALIGA? PIROSKA
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok! Most nem értem ! kAPTAM A A LIGA VÉGÉN EGY CSOMO TRÁGYÁT AJÁNDÉKBA .A SUPPORT NEM ENGEDTE FELHASZNÁLNI .MIÉRT ?NEM AZÉRT KAPTAM?A MÁSIK MEG 5000 GYÉMÁNTOT ,DE ELLŐTTE  MÁR VOLT 5150 AKOR AZ MIÉRT CSAK 5650? NEM 500 HANEM 5000 VOLT KI ÍRVA  AZ BIZTOS !HOL VANNAK A GYÉMÁNTOK?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!
    Egy kérdés eddig kétszer kaptam a Gazda ligában arany medált ,de a jutalmat és a gyémántot nem kaptam meg .Van egy lakoparkom amit megvettem és a harmadik szintre bövítettem ,de nem tudtam egy fél házat sem belehuzni,Miért nem ?Tudja valaki?Ja azt még hozzá teszem amikor bővitettem és bele akartam huzni a házat hirtelen kilőköt a rendszer .
    Piroska
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Most megint miért tünt el a mérö amin lehet látni mit lehet termelni?Az ujjamból szopjam ki ? Ez az ujjabb modi?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Miért nincs kardhalas ,tőkehalas horgász területem?Mert most az jönn?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    SZIASZTOK! Most én miért nem kaptam eddig még pontot?Álllandóan termelek  a kertjeimbe, és be is takarítottam a gyümőlcsőt ,és most is megy a termelés.mennek a cseresznyés,az almás kertek.A másik farmon is mennek az őszibarackos és az összes mandulás kertjeim.Akor miért nem kaptam pontot?Most mindig reklamalni kell ,hogy igazságos legyen?
    Piroska
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    TUDOM ,HOGY JÁTÉK !DE MIÉRT ÉPPEN VELEM VAN MINDIG KISZÚRVA?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    SZIASZTOK! Most én miért nem kaptam eddig még pontot?Álllandóan termelek  a kertjeimbe, és be is takarítottam a gyümőlcsőt ,és most is megy a termelés.mennek a cseresznyés,az almás kertek.A másik farmon is mennek az őszibarackos és az összes mandulás kertjeim.Akor miért nem kaptam pontot?Most mindig reklamalni kell ,hogy igazságos legyen?
    Piroska
    kedves Piroska!
    pontokat akkor kapsz, ha a bal oldali feladatsor valamelyikét teljesíted vagy ha a gyüm. kertekben, istállókban és egyéb helyeken prémium vagy szuper trágyát használsz, stb.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt