Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Segítség kérés

Renysz (HU1)Renysz (HU1) Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 31.01.2019 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. A Faluvásáron elértem a 41 kihíváspontot a személyes jó munkában ahol lehetett választani 2 termőföld kinézet között. Kiválasztottam a másodikat és lefagyott a gépem. A kinézeteknél nem találom, megtudnátok mondani mi lehet a baj? Köszönöm szépen a segítséget! :)
Post edited by Renysz (HU1) on

Legjobb válasz

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Renysz (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem. A Faluvásáron elértem a 41 kihíváspontot a személyes jó munkában ahol lehetett választani 2 termőföld kinézet között. Kiválasztottam a másodikat és lefagyott a gépem. A kinézeteknél nem találom, megtudnátok mondani mi lehet a baj? Köszönöm szépen a segítséget! :)
    szia
    talán ha újra indítod a játékot, akkor már rendben lesz
    ha nem... akkor az Ügyfélszolgálatnak kell írnod

Válaszok

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Renysz (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem. A Faluvásáron elértem a 41 kihíváspontot a személyes jó munkában ahol lehetett választani 2 termőföld kinézet között. Kiválasztottam a másodikat és lefagyott a gépem. A kinézeteknél nem találom, megtudnátok mondani mi lehet a baj? Köszönöm szépen a segítséget! :)
    szia
    talán ha újra indítod a játékot, akkor már rendben lesz
    ha nem... akkor az Ügyfélszolgálatnak kell írnod
  • tanyasi böske (HU1)tanyasi böske (HU1) HU1 Bejegyzések: 10

    Szia,

    Aranyhalmentésnél nem kaptam meg a 6100 és a 7800 jutalmat. Nálam is 2111000 forintot von le állandóan 5 aranyhalért.
    köszi


  • Roxxy (HU1)Roxxy (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Megváltozott a kis ikon és a betűméret a játékban,nagyon kicsi lett alig lehet látni.
    Tudna valaki segíteni,hogy  állítsam vissza?
  • gergölince (HU1)gergölince (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Két farmom van, és az egyiken nincsenek új gombák. A tegnapit mutatja. A gyertyákat számolja rendesen, de gomba nincs! Petike1989 a farm neve. Mit lehet csinálni ilyenkor?
  • szitakötő34 (HU1)szitakötő34 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nálam nem lehet tököket keresni, mert két napja mutatja a megtaláltakat. Mit lehet ilyenkor tenni?
  • Marcella34 (HU1)Marcella34 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nálam nem lehet tököket keresni, mert két napja mutatja a megtaláltakat. Mit lehet ilyenkor tenni?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Nálam nem lehet tököket keresni, mert két napja mutatja a megtaláltakat. Mit lehet ilyenkor tenni?
    szia
    próba sütiket és előzményeket törölni, talán akkor rendbe jön. esetleg böngésző váltás.......
    ha még se, akkor csak a Support tud segíteni, de magyarul nem tudnak :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Két farmom van, és az egyiken nincsenek új gombák. A tegnapit mutatja. A gyertyákat számolja rendesen, de gomba nincs! Petike1989 a farm neve. Mit lehet csinálni ilyenkor?
    szia
    először is....... 2 farm tiltott ( multizás ), bár nem tom nézi-e valaki itt a magyaron :):):)
    másodszor...... próba sütiket és előzményeket törölni, esetleg böngészőt váltani
    hátha........
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Roxxy (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Megváltozott a kis ikon és a betűméret a játékban,nagyon kicsi lett alig lehet látni.
    Tudna valaki segíteni,hogy  állítsam vissza?
    szia
    valszeg a gépeden kell a felbontást beállírani
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Roxxy (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Megváltozott a kis ikon és a betűméret a játékban,nagyon kicsi lett alig lehet látni.
    Tudna valaki segíteni,hogy  állítsam vissza?
    szia
    valszeg a gépeden kell a felbontást beállítani
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
      Tisztelt  ügyfélszolgálat a kővetkező kéréssel fordulok önökhőz !Én már többször jeleztem önőknek ,hogy nálam a játék valamiért nem úgy mükődik .A gazda ligában  hiába is erőlkődöm van ,hogy napokig nem nem kapom meg pontot ,,vagy peddig eltünik a tápom ,nem kapom meg a gyémántot.,Van egy lakóparkom amit megvettem és harmadik szintre bővítettem és nem tudtam belehuzni még egy házat sem.Most már napok óta nincs meg a mérő vagyis a kijelző amin látszik   mit kell termelni ,nincs meg a világbajnokság és hiába van 40 zsetonom nincs szerencsekerék.Ma elkezdtem egy tejes szövetkezeti projektet ,volt 480 hinár trágyám ,amit kaptam, innen-onnan a külömböző ládákban volt.De alig tudtam tejet csinálni,mert volt hogy 80 hínár trágya elment,most akor termeltem 170 trágyát 11 órát ment a malom ,de abból csak 3 istálot tudtam elinditani a többi eltűnt .MIÉRT? Ma már elértem a 100 plecsnit 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
      Tisztelt  ügyfélszolgálat a kővetkező kéréssel fordulok önökhőz !Én már többször jeleztem önőknek ,hogy nálam a játék valamiért nem úgy mükődik .A gazda ligában  hiába is erőlkődöm van ,hogy napokig nem nem kapom meg pontot ,,vagy peddig eltünik a tápom ,nem kapom meg a gyémántot.,Van egy lakóparkom amit megvettem és harmadik szintre bővítettem és nem tudtam belehuzni még egy házat sem.Most már napok óta nincs meg a mérő vagyis a kijelző amin látszik   mit kell termelni ,nincs meg a világbajnokság és hiába van 40 zsetonom nincs szerencsekerék.Ma elkezdtem egy tejes szövetkezeti projektet ,volt 480 hinár trágyám ,amit kaptam, innen-onnan a külömböző ládákban volt.De alig tudtam tejet csinálni,mert volt hogy 80 hínár trágya elment,most akor termeltem 170 trágyát 11 órát ment a malom ,de abból csak 3 istálot tudtam elinditani a többi eltűnt .MIÉRT? Ma már elértem a 100 plecsnit 
    Szia Piroska!
    bár a nevemet a múltkor nem sikerült leolvasnod, de ez most nem is fontos :)
    szal.... ha az Ügyfélszolgálatnak szeretnél írni ( és ezt oda címezted ), akkor azt megteheted a fórum jobb felső sarkában lévő "Ügyfélszolgálat" nevezetű gombra kattintva.
    Persze magyarul nem írhatsz nekik, mert azt nem értik, de nagyon sok nyelvet felajánlanak.
    Ide hiába írod Ügyfélszolgálatos cimzetű leveleidet, mert csak u. olyan játékosok vannak mint Te.
    szal.... intézkedni itt senki nem tud, főleg mióta nincs Moderátorunk :)
  • aranyoskám3 (HU1)aranyoskám3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok
    Arra szeretném megkérni azt, akinek 2 normál pajtája van a legmagasabb szinten- (8-as), hogy mennyi nála a pajta kapacitása. A családban több farm is van, de a többieknél 2750 a kapacitás, az enyém meg csak 2550. Melyik a jó? 
    Köszi a válaszokat előre is:Olgi
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    A GARÁZS-ban (főfarmon van) lévő nyergesvontató fejlesztésével is lehet a csűrök kapacitását növelni. Eltérés abból is lehet. A FARMHÁZ-ban is lehet tárolni. Minél magasabb a farmház szintje, annál többet lehet ott raktározni. Maga a csűr kapacitását ráklikkelve az infójában meg lehet nézni. Ha jól láttam, egy csűr max. 1100. Ha viszont tágas csűr (aranyért) van, az egyenként max. 4000 alapon. Szóval nagy lehet az eltérés farmonként. :)
  • aranyoskám3 (HU1)aranyoskám3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia!

    A GARÁZS-ban (főfarmon van) lévő nyergesvontató fejlesztésével is lehet a csűrök kapacitását növelni. Eltérés abból is lehet. A FARMHÁZ-ban is lehet tárolni. Minél magasabb a farmház szintje, annál többet lehet ott raktározni. Maga a csűr kapacitását ráklikkelve az infójában meg lehet nézni. Ha jól láttam, egy csűr max. 1100. Ha viszont tágas csűr (aranyért) van, az egyenként max. 4000 alapon. Szóval nagy lehet az eltérés farmonként. :)
    kösz az infót, utána nézek
  • Alíz24 (HU1)Alíz24 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    A játékban olvastam, hogy van a fórumon is dísztárgy. Kerestem , de nem találom. Tudja valaki hogy hogyan lehet hozzá jutni?

    Alíz


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 29.02.2020
    Sziasztok!

    A játékban olvastam, hogy van a fórumon is dísztárgy. Kerestem , de nem találom. Tudja valaki hogy hogyan lehet hozzá jutni?

    Alíz


    hali

    régen voltak fórumjátékok és lehetőség volt xy disztárgy megnyerésére. és igen ezeket a diszeket csak úgy kaphattad meg ha szerencsés voltáé és nyertél egy fórumjátékban, mert máshogy nem lehet hozzájutni a játékban

    ma  már nincs moderátor, igy nincs aki közzétegyen és felügyeljen egy fórumjátékot igy nincs lehetőséged arra h ilyet nyerj.

    nem tom h a fórumjátékos diszek elérhetőek e a mikulás kivánságlistája /v mittom én már mi a neve/ eventen, ami egy évben egyszer jön csak és pár napig marad, mert ha igen, akkor mégis van egy kevés esély arra, hogy kipörgesd ott.
  • szmore3622 (HU1)szmore3622 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Vettem 2db termékeny rétet az aranyat levonta de a réteket nem találom sehol! Ha tudnátok segíteni meg köszönném, hogy hol is keressem ezt a tekergőt : :wink::smiley:
     A farm nevem : szmore3622

    Köszi a segítséget előre is
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Vettem 2db termékeny rétet az aranyat levonta de a réteket nem találom sehol! Ha tudnátok segíteni meg köszönném, hogy hol is keressem ezt a tekergőt : :wink::smiley:
     A farm nevem : szmore3622

    Köszi a segítséget előre is
    hali
    ha valóban termékeny rétet vettél akkor azokat itt találod meg ->raktár->tematikus épületek

  • szmore3622 (HU1)szmore3622 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Vettem 2db termékeny rétet az aranyat levonta de a réteket nem találom sehol! Ha tudnátok segíteni meg köszönném, hogy hol is keressem ezt a tekergőt : :wink::smiley:
     A farm nevem : szmore3622

    Köszi a segítséget előre is
    hali
    ha valóban termékeny rétet vettél akkor azokat itt találod meg ->raktár->tematikus épületek

    Szia!
    Köszi a választ! Igen azt vettem 9000 arany volt és abból vettem 2db-ot .De ott ahol Te írtad nincs csak Csicsi ólja van.Láttam ahogy a vásárlás után leteszi a raktárban de ott nem találtam sehol amikor meg nyitottam a raktárat!

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 01.03.2020
    hát akkor nem tudom, jöhet a sütik, előzmények törlése, ki-belépés, esetleg próbáld ki másik böngészövel és ha ezek után sincs meg akk irj a supportnak mert ilyen esetekben ők segithetnek

    de előtte még bizonyosodj meg róla h valóban földet vettél és nem kinézetet


    ______________________________________________________________________

    hoppá..
    most látom mi a probléma....
    még csak 17 szinten vagy, a termékeny rét kizárólag a virágfarmra épithető
    addig amig el nem éred a virágfarm feloldásához szükséges szintet nem tudsz ott épitkezni
  • szmore3622 (HU1)szmore3622 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    hát akkor nem tudom, jöhet a sütik, előzmények törlése, ki-belépés, esetleg próbáld ki másik böngészövel és ha ezek után sincs meg akk irj a supportnak mert ilyen esetekben ők segithetnek

    de előtte még bizonyosodj meg róla h valóban földet vettél és nem kinézetet


    ______________________________________________________________________

    hoppá..
    most látom mi a probléma....
    még csak 17 szinten vagy, a termékeny rét kizárólag a virágfarmra épithető
    addig amig el nem éred a virágfarm feloldásához szükséges szintet nem tudsz ott épitkezni
    Szia!
     Köszi a segítséget :D


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Kérdésem lenne, hol van Szt.Patrik? Azt írta ma kezdődik én találom, lehet vmit elnéztem?
    Köszi előre is a segítséget!
    :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Kérdésem lenne, hol van Szt.Patrik? Azt írta ma kezdődik és nem  találom, lehet vmit elnéztem?
    Köszi előre is a segítséget!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt