Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék

farm

Magdii néven van egy farmom a 42. szinten. Rövid időre kiléptem, mikor vissza akartam lépni azt írta ki, hogy Magdii néven már van játékos és nem engedett be. Mit tegyek, hogy vissza kapjam a farmom?

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Magdii (HU1) mondta:
    Magdii néven van egy farmom a 42. szinten. Rövid időre kiléptem, mikor vissza akartam lépni azt írta ki, hogy Magdii néven már van játékos és nem engedett be. Mit tegyek, hogy vissza kapjam a farmom?
    Szia!

    Valószínűnek tartom, hogy a belépés helyett a regisztrációt választottad. Amikor bejelentkezni akarsz, akkor először nézd meg először, hogy MELYIK szerverre akarsz felmenni. (Jobb felső sarok.) Ezt követően a BEJELENTKEZÉS-re kell kattintanod. Itt a meglévő farmodra tudsz belépni. Ha a REGISZTRÁCIÓ van kijelölve, akkor közli, hogy a farmnév már foglalt, új farmnévre van szükség. 

    Remélem segítettem.
  • Magdii (HU1)Magdii (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szia, engem csak úgy engedett be a régi farmomra, hogy először a fórumba léptem be, és ott a "játssz most" gombra kattintottam

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt