Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Állom farm 2 hetekre

Azt szeretném meg tudni , miért nem lehet a felmaradt összeget , s felfejlesztett farmot át vinni a következő időszakra , ami ugye bár két heteket ad ? Rengeteg pénz bent marad , ha az ember teljesíti a feladatokat , nem beszélve a fejlesztésekről . Nem gondolják így elveszik a játékosok kedvét ezektől a + feladatoktól ? Én személy szerint bosszankodok miatta , s gondoltam rá hogy miért dolgozzak ott ha úgyis elveszik mindenem 2 hét után . Szerintem nem vagyok ezzel egyedül . Gondolkodjanak el ezen , minek újabb ilyen feladat ha nem játszanak / teljesítik a feladatokat .  

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Azt szeretném meg tudni , miért nem lehet a felmaradt összeget , s felfejlesztett farmot át vinni a következő időszakra , ami ugye bár két heteket ad ? Rengeteg pénz bent marad , ha az ember teljesíti a feladatokat , nem beszélve a fejlesztésekről . Nem gondolják így elveszik a játékosok kedvét ezektől a + feladatoktól ? Én személy szerint bosszankodok miatta , s gondoltam rá hogy miért dolgozzak ott ha úgyis elveszik mindenem 2 hét után . Szerintem nem vagyok ezzel egyedül . Gondolkodjanak el ezen , minek újabb ilyen feladat ha nem játszanak / teljesítik a feladatokat .  
    Szia!

    A játék úgy lett megtervezve, hogy az időszakos eventek, pl. szigetfarmok, csak egy előre meghatározott ideig "élnek". Az előre megtervezett idő lejárta után az addig használt területek a felépített épületekkel együtt kárpótlás nélkül eltűnnek. Amíg van az időszakos event, addig lehet valamennyi pénzt, terményt, magokat, stb kihozni. CSAK az játszon ilyeneket, akinek van elég sok "felesleges" pénze ezekre. Nem olcsó mulatság alacsony szinten lévőnek belevágni. De a döntés a játékos kezében van. Régi mondás: A törvény nem tudása nem mentesít a büntetés alól. Itt is ez van. Nem kötelező belevágni az időszakos feladatokba. Ez a játék indulása óta így van, nem újdonság.

    Megjegyzés. Itt csak olyan játékosok vannak, mint Te. Nincs semmivel több jogunk és lehetőségünk Nálad. Javaslom, hogy a felvetésedet, elgondolásaidat írd meg a Supportnak, de ne magyar nyelven, mert azt ott nem értik. Itt hiába teszed meg, senki nem fog tenni semmit, mert nem tud. Nincs moderátor már hosszú ideje, nincs aki intézze az ügyeinket. Magad uram, ha moderátorod nincs!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt