Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Miért nem tudok a régi farmomba bejutni

Sziasztok, sajnos egy ujra telepítés után nem tudok vissza menni a régi farmomba ami 227-229 körűli szinten van , állandóan a kezdő farmra visz be, de nem akarom újra kezdeni az egész játékot, tudna valaki segiteni hogyan kaphatom vissza a régi farmomat ?, bejelentkezek és mindig a kezdő farmra visz, hozzátéve  "ez az első farmod " tanácstalan vagyok, és sajnos nem tudom mit tegyek Köszönöm előre is a segítséget aniko53

Válaszok

  • László2 (HU1)László2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Ugyanez a gondom ,újat ajánl fel !   Hat éve játszom  sok időm vezsik el  !Segítséget kérek   László2
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 12.11.2019
    Ugyanez a gondom ,újat ajánl fel !   Hat éve játszom  sok időm vezsik el  !Segítséget kérek   László2
    Javasolom, hogy amikor be akarsz lépni, akkor:

    1. A jobb felső sarokban válaszd ki a MAGYAR szervert. (Ha előzőleg azon voltál regisztrálva.)

    2. Válaszd a BEJELENTKEZÉS-t, ne a Regisztrációt. Ha a Regisztrációt választod, akkor új farmot  kell indítani. Ha a Bejelentkezést választod, akkor a régi farm nevét és kódját kell csak megadni.

    3. Bár kényelmesebb, ha alul belépéskor a kis zöld színű pipa ott van, de ha nincs, akkor minden esetben be kell írni a farmnevet és a kódot. Az utóbbi esetben nem valószínű, hogy elfelejted, mert mindig kell használnod. Én mindig kiveszem a pipát belépéskor, nem szeretem, ha rögtön odavisz. Mindenki másképp csinálja. Van, akinek a kód nélküli a kényelmes és jó. Nem vagyunk egyformák.

    A gép karbantartása után gyakori, (ha valaki jól csinálja, akkor mindig) hogy újra kell beállítani a bejelentkezést is. Szerver, Regisztráció, a grafika minősége, az aranyköltés ellenőrzés nélküli megengedett szintje, horgászati eredmények, stb. Bár a gép tisztogatása macerásnak tűnik, de nem az, sőt erősen ajánlott. A sütik, előzmények törlése gyorsítja a játékot. Mindenkinek jól felfogott érdekének kellene lennie a gyakori géptisztításnak.
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    mert a rendszer azt hiszi hogy nem az a játékos vagy akinek mármint játékosnak jelentkeztél ilyen velem is volt de magam rá jöttem ha kérdésed van tudok segítení szeretem ezt a játékot :)
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    Sziasztok, sajnos egy ujra telepítés után nem tudok vissza menni a régi farmomba ami 227-229 körűli szinten van , állandóan a kezdő farmra visz be, de nem akarom újra kezdeni az egész játékot, tudna valaki segiteni hogyan kaphatom vissza a régi farmomat ?, bejelentkezek és mindig a kezdő farmra visz, hozzátéve  "ez az első farmod " tanácstalan vagyok, és sajnos nem tudom mit tegyek Köszönöm előre is a segítséget aniko53
    a bejelentkezésnél be kell jelölni hogy maradjoon bejelentkezve ott van allul és mikor kijelentkezel csak az eamil címed ird be és felismeri és ugy tudsz belépni
  • Rennie88 (HU1)Rennie88 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nekem nem a gépes belépés okoz gondot hanem, hogy találtam egy alkalmazást a telefonra, de nem tudom, hogy a
     https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodgamestudios.bigfarmmobileharvest&hl=hu 
     oldalon található app valóban ennek a játéknak a megfelelője-e? Ha igen akkor érdekelne, hogyan lehet ugyanezt a játékot folytatni telefonon?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    nem, nem ugyanaz, a bigfarm és a bigfarm mobile harvest 2 külön játék, egyiknek a másikhoz csak annyi köze van h ugyanaz a cég fejleszti mindkettőt.

    +infó

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt