Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

panasz

Sziasztok,mi lehet az oka hogy a téli farmon nem működik rendesen a termékek leadását sem írja jóvá, és most a fejlesztés is semminek mutatja,pedig levonta az összeget érte, és meg is csinálta.(((

Hozzászólások

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!Van egy kérdésem! Mi az hogy meg vagyok jelölve szövetkezet keresőnként?MIÉRT KERESEK SZÖVETKEZETET?NEKEM VAN EGY ÉS NEM VAGYOK HAJLANDÓ BELÉPNI MÁSIKBA! ÉN EGY EGY SZEMÉLYES SZÖVETKEZET VAGYOK!!!!!! MOST A MÁSIK MEG AZ ÉN MIÉRT NEM KAPTAM MEG A GAZDÁK LIGÁJÁBA AZ AJÁNDÉKOKAT A MEDÁLOK MELLÉ?ÉN MOST  AKKOR HADJAM OTT A SAJT SZVETKEZETEM ?EGYÁLTALÁN MI JOGON JELÖLTEK MEG?MIÉRT NE JÁTSZHANÁK EGYÉNILEG?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!Most nem értem! Csak én panaszkodom csak! Az előbb küldetést teljesítettem ,az fél óra nem igazán volt fél óra .A másik már vagy 5-6 napja nincs tőkehal .kardhal ,lazac ,Akkor miért vannak ilyen szerződések? A harmadik meg már a sokadik napja csak ezüstérmet kapok a pontom sem változik 52 722 .MIÉRT?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    ELTŰNT A SPECIÁLIS HUMUS AMIT KAPTAM AZ ARANY MEGLEPETÉS LÁDÁBAN,MOST AZÉRT MÁR ELMÚLT AZ OKTOBERFEST,EBŐL VOLT ELÉG !!!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Ma hányszor lesz még karbantartás?Úgy tűnik most egyszer megint meg van minden,Most meg negint kilökve   a farmomról .MOST AZ EGYSZER NORMÁLISAN NÉZETT KI.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    üdv.mikor lehet a játékba belépni? jelenleg feladatban vagyok..tengerszem
  • guszti68 (HU1)guszti68 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok, léggömbzsetont, hogyan lehet szerezni?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok! 
    Most nem értem! Most megint le van zárolva a halas szerződés!MIÉRT? MA TUDNÁK BELŐLE TELJESÍTENI?Lehet ,hogy valaki azt hiszi,hogy BIG FARM FÜGGŐ VAGYOK ,De nem vagyok csak egy kicsit többször indítom el .UGYANIS EDDIG ÉN AMOLYAN KOCSA JÁTÉKOS VOLTAM,AMI AZT JELENTI ,HOGY NEM MINDIG INDÍTOTTAM EL.VALAKI AZT VÁGTA A FEJEMHEZ NEM MUSZÁJ JÁTSZANI,,DE A FENÉBE IS ÉN INDÍTOTTAM EL EZT A JÁTÉKOT,IMMÁR MÁSODSZOR .MÁR EGYSZER ELJUTOTTAM IDÁIG ! MOSTANÁBAN MINDEN NAPRA JUT VALAMI BOSSZANTÓ.MIÉRT BAJ HA EGY KISEBB SZINTEN LÉVŐ JÁTÉKOS IS TUD TELJESÍTENI?,
  • Vicuska69 (HU1)Vicuska69 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok
    Csak én nem tudok vásárolni termékeket a piacon, vagy ti sem? mI TÖRTÉNT, HOL LEHET VÁSÁROLNI BÁRMIT IS???
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia ! Nekem a halpiac nem működött ! De akkor kiléptem, most meg hogy el akarom indítani karbantartás van.Nálad is karbantartás van? Tegnap kétszer volt nálam karbantartás,mégsem működik semmi normálisan ,Szinte mostanában minden napra jut valami.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szia..a  vásárlás továbbra is működik...a sárga sisak (építés ), mellett balra van egy kis házikó, ( ha ráteszed az egeret az lesz kiírva, hogy Farmkezelő ) rákattintasz és a megszokott módon mehet a kereskedelem....tengerszem
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    sziasztok.fentebb kérdeztétek a HALPIACOT HOL LEHET TALÁLNI.  A sárga sisak mellett a piacot, majd még mellette van egy kis teherautó..arra kell kattintani és egy felugró ablak bal felső szélén ki lehet választani, a halas-vagy egyéb termék szerződést..nálam jelenleg működik minden változatban...tengerszem.
  • Vicuska69 (HU1)Vicuska69 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    De én vásárolni szeretnék , hogy elindítsam a hajómat, ha hiányzik pár  termék. És ilyen opciót most miért nem kínál fel????
  • Vicuska69 (HU1)Vicuska69 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Köszönöm Tengerszem,  megtaláltam a házikót .Sikerült a vásárlás.
  • silverpanther (HU1)silverpanther (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    a teljes főfarmom berendezései  és a készleteim mindhárom farmrészről  eltűntek, ki teszi ezt és miért? nincs mód korrekcióra, visszaállításra? rengeteg idő, pénz és munka vált semmivé :((( az ügyfélszolgálat angol, oda nem érdemes fordulnom. tudna valaki érdemben segíteni? köszi
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    sajnos nem. csinálj képeket, ha van régebbi képed a farmodról az is jól jöhet. Használd a google fordítót és talán meg fognak érteni.  Én ezzel próbálkoztam és megértették.
    A kapott választ szintén beírod a fordítóba és szerintem megérthető lesz.

    vagy keresgélhetsz még a GYIK-ben, ahol képekkel is segítik a supportnak írást.

    bkatica
  • silverpanther (HU1)silverpanther (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Köszi Katica! :) sajnos nincs semmi képem :(( de azért az talán világos lenne az illetékeseknek, hogy üres főfarmmal nem érhettem el a jelenlegi szintet (82), mivel a többi farmrész kellően fejlett. És mivel  a lépcsőzetességre, összefüggésekre alapul minden a játékban (a főfarm nélkül nem üzemeltethető az ínyenc és a virág sem!) gondolom egyértelmű, hogy üres főfarmom semmiképpen nem lehetett. jelenleg építek, szerencsére a kp-t, aranyat meghagyták, ha a tápokat, egyéb készleteimet, készáruimat el is tüntették újra tudom építeni-CSAK LASSAN. addig a többi farmrész vegetál. :(( na és a gondolat is itt motoszkál az agyamban: érdemes-e újjá építeni? nem járok-e ismét így egy szép napon? kinek van ehhez hatalma és milyen meggondolás alapján  radírozta ki, amit eltüntetett? sajnos arra jutottam, hogy pontosan a vezetés (ill. a vezetésben résztvevő, programozó, v. hasonló beosztású egyén) tud így eljárni, tehát semmi értelme hozzájuk fordulni. :((( az okát nem tudom, de kíváncsi lettem volna, van-e ennek az eljárásnak "hagyománya", elnevezése a Bigfarmnál (esetleg töröltek? de miért???), amiről nem tudok, nem tehetek. kösz a választ, azt hiszem nem hadakozom, így jobban átgondolva a dolgot nincs is igazán értelme. :(((
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Hát, volt már olyan, hogy feltörtek farmokat és lebontották teljesen, meg hasonlók. De ha ilyesmi történik, akkor sem tudom, hogy helyre tudják-e állítani. Tényleg jobban teszed, ha építkezel. Viszont a jelszavadat érdemes lehet lecserélni és valami bonyolultabbat megadni.

    üdv
    bkatica
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Most jogos az ,hogy küldetés teljesítése közben ki lettem lökve a farmomról és ujra be kellett jelentkeznem?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST BŐVÍTEM  A LAKÓPARKOM MOST MEGINT CSAK ÁLLANDOAN TÖLTŐDIK A JÁTÉK ,VÉLETLENÜL SEM TUDJAM BELE HUZNI A HÁZAKAT ,AKKOR HA NEM TUDOM A JÓ FRANCBA TÖRLÖM AZ EGÉSZET,ELEGEM VAN EBBŐL AZ EGÉSZBŐL .VIGYE A P-BA AZ ILLETŐ,
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    sziasztok...már megint belépési gondok vannak...a belépési,adatok beírása után a nick név mellett piros áthúzott kőr van..most ez hiba?,  esetleg valamilyen tájékoztató lehetne ilyenkor, nyugodtabb lenne az ember..köszönettel tengerszem
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok ˘! Hányszor kell bővíteni a lakoparkot? most 9000 gyémántot kőltőttem rá még sem tudom bővíteni ,AKKOR MINEK VAN? Meddig kell vele szorakozni?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!M IÉRT NEM ENGEDI A SUPPORT EL HASZNÁLNI A TRÁGYÁT AMIT  TERMELTEM ?EGY CSOMOT TERMELTEM ÉS KAPTAM A FALUVÁSÁRBAN ,ÉS KI ÍRJA ,HOGY NINCS ELÉG ELEM .MIÉRT NINCS ?AKKOR MI A JÓ FENÉNEK ADJÁK EGYÁLTALÁN?MÉG AZ  ENYÉMET SEM ENGEDI EL HASZNÁLNI!!!!AKOR ,HOGY VERSENYEZEK?HOGY INDÍTSAM EL A GYÜMÖLCSÖSÖM?
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok!
    Megvásároltam a szezonbérletet az új ligakalandhoz /mivel 43%-os kedvezmény volt írva kb 14000 arany/, de több mint 20000-et vont le! Ennyiért meg sem vettem volna!
    Megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

    Üdv
  • Elke (HU1)Elke (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Van szövetkezetem, 2 nem igazán aktív taggal, de van. Visszasoroltak, a szövetkezeti tapasztalatpontjaimat lenullázták, amit elértünk elvették, nem működik  a hajó, vagyis egyszer igen, kétszer nem.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Elke (HU1) mondta:
    Sziasztok! Van szövetkezetem, 2 nem igazán aktív taggal, de van. Visszasoroltak, a szövetkezeti tapasztalatpontjaimat lenullázták, amit elértünk elvették, nem működik  a hajó, vagyis egyszer igen, kétszer nem.
    Szia!

    Nálam is ez VOLT a gond. Tűzrókával/Firefox farmoztam az előbb. Én sem tudtam semmit sem tenni a szöviben. A mi szövinket is visszaminősítették. Kiléptem és vissza, de nem változott semmi. A közösségi oldalon is csak a Name nevű társak voltak láthatóak. 
    Ezért kiléptem a játékból és böngészőt átváltottam Chromé-ra. Aztán beléptem és láss csodát, minden működik úgy, mint előtte. Ez viszonylag gyakran fordul elő nálam. Most is, de megoldottam. Ajánlom, hogy ha ilyen hiba fellép Nálad, válts böngészőt! Aztán takaríts egy kicsit a gépeden. Utána szerintem minden renden lesz újra.

    További jó farmozást!
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok!
    Megvásároltam a szezonbérletet az új ligakalandhoz /mivel 43%-os kedvezmény volt írva kb 14000 arany/, de több mint 20000-et vont le! Ennyiért meg sem vettem volna!
    Megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

    Üdv

    A fentit még tegnap írtam. Bocsi, ha türelmetlennek tűnnék, de még mindig várok valamilyen válaszra, mivel szerintem az eredeti ár lett elszámolva! Akkor minek volt ott a kedvezmény új árral?!

    Üdv
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!
    Megvásároltam a szezonbérletet az új ligakalandhoz /mivel 43%-os kedvezmény volt írva kb 14000 arany/, de több mint 20000-et vont le! Ennyiért meg sem vettem volna!
    Megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

    Üdv

    A fentit még tegnap írtam. Bocsi, ha türelmetlennek tűnnék, de még mindig várok valamilyen válaszra, mivel szerintem az eredeti ár lett elszámolva! Akkor minek volt ott a kedvezmény új árral?!

    Üdv

    Szia!

    Itt csak olyan játékosok vannak, mint Te. Egyikünknek sincs lehetősége és joga helyetted intézkedni. Ha ilyen gondod van, írj a SUPPORT-nak, de ne magyarul, mert ott nincs olyan, aki beszélné a magyart. Arra a kérdésedre, hogy a GGS mikor és milyen árat kér, illetve mikor kinek mit ígér, MI nem tudunk válaszolni.
    Egyébként KITŐL vársz választ?
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Szia!

    Azt viszont gondolom, Ti is látjátok, hogy a szezonbérletnél 43% kedvezmény volt/van! Nekem már nem, mert mivel megvettem, így nem ajánlja föl! Egyébként meg nem volt föltétele a játéknak, hogy csak angolul tudók regisztrálhatnak! Ennyit a Supportról! Azért kösz!

    Üdv

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    Azt viszont gondolom, Ti is látjátok, hogy a szezonbérletnél 43% kedvezmény volt/van! Nekem már nem, mert mivel megvettem, így nem ajánlja föl! Egyébként meg nem volt föltétele a játéknak, hogy csak angolul tudók regisztrálhatnak! Ennyit a Supportról! Azért kösz!

    Üdv


    Szia!

    Amikor elkezdtem a játékot, - az alapítás évében - volt magyar moderátor is, továbbá volt olyan is a Supportnál, aki magyarul jól tudott, mert magyar volt. Moderátor legalább két éve nincs, magyarul tudó a Supportnál régebb óta nincs. Aránylag jó fordító programok vannak, azokat lehet használni. Sajnos csak játékosok vagyunk, semmi joggal nem rendelkezünk.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt