Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

reklamáció

Jó reggelt kívánok! A reggeli aranyamat nem kaptam meg!

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Jó reggelt kívánok! A reggeli aranyamat nem kaptam meg!
    ÉS???

    A reggeli kávémat nekem kellett megfőznöm, senki nem főzte meg helyettem.

    Jó napot Neked is!

    Reklamálni egyébként csak a Supporton érdemes, onnan talán kapsz választ is, ha nem magyar, hanem olyan nyelven írsz, hogy ők is megértsék. Magyarul ott senki nem tud. Itt meg csak olyan játékosok vannak, mint Te. Mi sem tudunk többet tenni, csak annyit, mint becses személyed. Régóta nincs moderátor, nincs aki érdemben foglalkozzon bármivel. Magad uram, ha szolgád (moderátorod) nincs! Sok sikert a Supporthoz!

  • márta57 (HU1)márta57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Helo a gazdák ligája miért nem számolja a pontokat?
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Csatlakozom kérdésemmel az előttem szólóhoz! Már valamikor éjjel leállhatott a számlálás, hiába megy a "nagy munka"!
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Én is ezt tapasztalom! Ha valaki tud angolul, kérem, szóljon a supportban!
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Jellemző! Ez volt a legegyszerűbb! Most már nem reklamálhatunk, mert nem látszik semmi a gazdák ligájában! Gratulálok BF!
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Hurrá! Visszajött a hibás tábla! 
  • oazis (HU1)oazis (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Nekem az Északi fény farmon nem adta meg a kultuszkövet ajándékba, amikor felépítettem a házamat.

  • oazis (HU1)oazis (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Közben megadta. Szuper!

  • oazis (HU1)oazis (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Nem tudom, mi van, megint nincs meg az ajándék :-(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nekem sem. úgy látszik, hiba van a játékban. Remélhetőleg a következőre kijavítják.
  • tyimeske (HU1)tyimeske (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Tudja valaki, hogy a kultuszkövet hová rejtik? Mert a raktárban nincs. Az biztos! 
  • ott (HU1)ott (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok hogy lehetséges az, hogy minden terményem, minden eddigi eredményem, lenullázódott.
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    Jó reggelt kívánok! A reggeli aranyamat nem kaptam meg!
    ÉS???

    A reggeli kávémat nekem kellett megfőznöm, senki nem főzte meg helyettem.

    Jó napot Neked is!

    Reklamálni egyébként csak a Supporton érdemes, onnan talán kapsz választ is, ha nem magyar, hanem olyan nyelven írsz, hogy ők is megértsék. Magyarul ott senki nem tud. Itt meg csak olyan játékosok vannak, mint Te. Mi sem tudunk többet tenni, csak annyit, mint becses személyed. Régóta nincs moderátor, nincs aki érdemben foglalkozzon bármivel. Magad uram, ha szolgád (moderátorod) nincs! Sok sikert a Supporthoz!

    igaza van Kiskapának
  • Feca (HU1)Feca (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Nem tudom fejleszteni a hajó javító állomást! Rá kattintok nem ad ki fejlesztési gombot!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Feca (HU1) mondta:
    Nem tudom fejleszteni a hajó javító állomást! Rá kattintok nem ad ki fejlesztési gombot!
    Szia!

    A hajójavító műhely fejleszthető. Nekem is már régóta a maximumon van, ugyan úgy, mint sok más gazdának. Ahhoz, hogy a hajójavítót lehessen fejleszteni, szükséges pár feltételnek eleget tenni.  Az egyik, hogy egy adott horgászati szintet el kell érni. Azt most nem tudom, hogy ez a 20-s vagy a 30-s, de ennek a fórumon könnyen utána lehet nézni. A másik igen fontos feltétel Oleg feladatsorának a teljesítése. Ez nem csak horgászat, de pár esetben a farmos területeken kell más munkát, feladatot elvégezni. Az, hogy valaki a napi 50 Horgászati TP feladatokat elvégzi kevés. Oleg feladatsora a fórumon szintén elérhető, onnan jól lehet látni, mikor melyik feladat következik.
    Amikor már az Oleg feladatsora is készen van, akkor fejleszthető a műhely, de ahhoz kell a farm általános szintjeinek a fejlődése is. Csak meghatározott szintek elérése után lehet a műhelyt eggyel magasabb szintre fejleszteni. Minden hajótípus egy adott szinthez kötött. Ha már lehet keskeny ladikot venni, még nem biztos, hogy a keskeny ladik fejleszthető is. Ahhoz magasabb szint kell. De még magasabb szint kell a motoros hajó építéséhez. A vonóhálós meg ha jól emlékszem a 125-s szint elérése után építhető, de valahol a 145-150 körüli szintem lehet csak a maximumra fejleszteni. A Te szinteden már motoros hajót lehet építeni, tán még fejleszteni is.

    Sok sikert a hajójavító műhely fejlesztéséhez!
  • jószif07 (HU1)jószif07 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok, kaptam 1 arany virág magot, elültettem, és leszedésnél irta hogy kaptam 800 aranyat.
    Az lenne a kérdésém hogy miért nem irta fel a rendszer ?
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok!
    lassan nem lesz hol játszani annyira telerakják a reklámajánlattal az ablakot!! >:)
    és azok a csodálatos piros felkiáltójelek!!
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    sziasztok!
    lassan nem lesz hol játszani annyira telerakják a reklámajánlattal az ablakot!! >:)
    és azok a csodálatos piros felkiáltójelek!!
    ez nem vicces 
  • zuzda (HU1)zuzda (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Szép estét kívánok vásároltam termöföldhöz kinézetett,ha társitanom szeretném nem jelenik meg a kinézeteknél
    Kérném probléma orvoslását
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    Javaslom, hogy írj a SUPPORT-nak, mert itt csak olyan játékosok vannak, mint Te! Semmivel nincs több lehetőségük, nem tudnak intézkedni. A játékban több éve nincs már moderátorunk. A SUPPORT-nak magyarul ne írj, mert ott azt nem értik! Angol, német, francia, orosz, kínai, román, egyéb, amilyen szerver van jó, csak a magyar nem. Ha más nincs, használhatsz fordító programot is.
  • Édith-kert (HU1)Édith-kert (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Rendszeresen nem jelenik meg a kisember a virág farmon  csak a csíny és így kénytelen vagyok leszedni a termést ezért elmarad a jutalom
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Ma reggel vásároltam aranyat, és a frissítés után, nem kaptam meg! Mi a teendőm, hogy visszakapjam? Kérem a segítségeteket! Köszönöm!
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 25.03.2020
    Teréz (HU1) mondta:
    Ma reggel vásároltam aranyat, és a frissítés után, nem kaptam meg! Mi a teendőm, hogy visszakapjam? Kérem a segítségeteket! Köszönöm!
    szia! Szólj a suportnak ők tudnak segíteni vagy töltsd ki az űrlapot beirod a kővetkezőt:support.goodgamesstudios.com és le mész a leg végére és ott lezs az űrlap amit ki kell tölteni és nem tudod magyar szerverre küldeni hanem használd a google fordítot és sikerülni fog

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt