Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

hiba jelentés

Kedves Ügyintézők! Tisztelettel szeretném bejelenteni , hogy vettem a bigfarm horgász részében 22 tokhal csalit és nem engedi a játék hogy használjam! Kérem segítségüket. 

Hozzászólások

  • Kiss Zsuzsanna (HU1)Kiss Zsuzsanna (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Nem tudok belépni a játékba. segítséget kérek!
  • Szentjánosbogár (HU1)Szentjánosbogár (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Valaki árulja már el, hogy miért nem lehetséges a hajóépítő műhely fejlesztése?! Köszönöm ha bárki válaszra méltat, ugyanis napok óta várom a választ.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Oleg feladatsora kész? Mert ha nem, akkor nem lesz elérhető a mélytengeri halászat.
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok!

    Csak nálam van ilyen probléma??? :
    Az utolsó frissítés óta ha chrome-al nyitom meg a játékot, ugrál a kép...lehetetlen játszani.
    A Firefox-al nem így van, ott jó.
    Nem először van ilyen komoly eltérés a két böngésző között, gyakorlatilag minden frissítés után van valami probléma rövidebb-hosszabb ideig.
    De most ez már nagyon hosszúra nyúlt!

  • Elke (HU1)Elke (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Eltűnt, minden, amit megtermeltem, nyertem eddig, illetve 0-ásnak mutatja, de a raktárba nem engedi.

  • farmtyuk (HU1)farmtyuk (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Valaki árulja már el, hogy miért nem lehetséges a hajóépítő műhely fejlesztése?! Köszönöm ha bárki válaszra méltat, ugyanis napok óta várom a választ.

    Ugyanezt kérdezem én is és nem kapok rá választ.... farmtyuk


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Valaki árulja már el, hogy miért nem lehetséges a hajóépítő műhely fejlesztése?! Köszönöm ha bárki válaszra méltat, ugyanis napok óta várom a választ.

    Ugyanezt kérdezem én is és nem kapok rá választ.... farmtyuk


    ahhoz, h a hajójavitó műhely fejleszthető legyen el kell érni a 20. horgászszintet és teljesiteni kell a létező össszes Oleges feladatsort a fő, inyenc és virágfarmon.
  • Szabóné Éva (HU1)Szabóné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem tudok átmenni a Tessa álomvilága játékra. Amikor rákattintok és szeretnék belépni a játékba akkor azonnal kiléptet az egész játékból! Ha tudtok kérek segítséget ezzel kapcsolatban! Előre is köszönöm!
    szabóné éva
  • Ági4207 (HU1)Ági4207 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Üdv! Ma kétszer is vettem aranyat sms formában,egyszer simát,egyszer az egyet fizet kettőt kap akcióban.Vagy is kifizettem,mert a telóm egyenlege lecsökkent az adott összegekkel.A problémám az,hogy nem kaptam meg az aranyakat! Hová fordulhatnék?Már írtam az arany vásárlással kapcsolatos problémák részbe,de ezidáig válaszra sem méltattak.Esetleg a Fogyasztóvédelem,hisz ez is egy szolgáltatás lenne.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    És KI válaszoljon Neked? Mert régóta nincs moderátorunk, nincs aki intézze ügyeinket. Itt csak olyan játékosok vannak, mint Te. Mi nem tudunk helyetted intézkedni. Javaslom, hogy fordulj a Supporthoz, de ne magyarul, mert azt ott nem értik. (Angol, német, francia, kínai, román, stb nyelveken, amilyen szerverekre lehet regisztrálni.)
  • Ági4207 (HU1)Ági4207 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    T.Kiskapa!

    Köszönöm a választ! Megtettem,felvettem a kapcsolatot a Supporttal. Problémám megoldódott!
  • béci1 (HU1)béci1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Ki tudna segíteni, szintén aranyvásárlás, Eddig, ha nagynéha vettem, vezetékes telefonról csináltam. Adott egy számot  és egy rendelésszámot, amikor ezeket bevittem utána indult a számláló, akkor állítottam le, amikor akartam. Ma feltöltöttem a régi mobilom, hogy SMSt tudjak küldeni, így egyszerűbbnek tűnt,de csak tünt. Adott egy 20 123 4567 es számot, üzenetbe a MEGVESZEM szót beírni.Nem ment ki a telefonból semmi üzenet. Szerintetek ez a szám jó?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt