Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arany vásárlás

Üdv! Érdeklődnék, hogy csak nálam probléma az arany vásárlás? mivel lehetőségvolt dupla arany vásárlására ezáltal szerettem volna vásárolni sms-ben de azt a választ kaptam vissza, hogy a szolgáltatás felfüggesztve.
Semmi értesítés hogy átmenetileg szünetel vagy valami, annak ellenére rendszeresen előugrik az arany vásárlási lehetőség.

Hozzászólások

  • Ági4207 (HU1)Ági4207 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Üdvözletem!


    A mai nap folyamán kétszer próbáltam aranyat vásárolni.Első alkalommal csak a sima arany vásárlás,második alkalommal a kettőt egy áráért.A vásárlást sms formájában végeztem.Mindkét alkalommal levette a pénz a telefonomról a rendszer,de aranyat nem kaptam.Ilyenkor mi a további teendő?
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    SMs ben mai napig nem lehet aranyat feltölteniSzeretném valaki  segitsen!!

  • GoodMama (HU1)GoodMama (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    A mai napon vásároltam aranyt de nem kaptam meg miért és ez már többször fordult elő,




  • margó13 (HU1)margó13 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    sziasztok aranyat szerettem volna vásárolni bankkártyával de ezt a lehetőséget megint elvették .azért nem fogok másik bankkártyát kérni .aki esetleg vásárolna annak is keresztbetesznek mi jó van ebben?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt