Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Lakópark

Sziasztok!

Aki tudja, hogy működik a lakópark, kérem, írja le érthetően!
Gyakorlatiasan.

Előre is köszönöm!
:)))))

Évi

• tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) Bejegyzések: 52HU1
    szia...Ha összegyűlt a szükséges gyémánt, akkor meg tudod vásárolni a"   lakóparkot ".akkora területet foglal el,mint egy normál ház...Ha megépült, akkor a már korábban megépített házakból egyszerűen behúzhatsz először 4-et, majd később még lehet többet is, ahogy a lakópark tovább lesz fejlesztve..Tehát...lakóparkot feltenni, majd behúzni 4 házat...tengerszem
    tengerszem @ hu 1
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) Bejegyzések: 41HU1
    Értem. Tehát sok helyet is tudok spórolni.
    :)))))

Ez tetszik nekem.
    :)

Köszönöm a segítségedet!
    Az lényeges, hogy a behúzandó házak egyforma szintűek legyenek?

szia...szerintem nem számit, ugyanis menet közben ha van hely akkor ki ,lehet cserélni addig amig a házfejlesztés  tart. Azt ugy lehetséges, hogy ha az egérrel rákattintasz a lakópark-ra, akkor a kör jobb oldalán egy kis ajtó jelenik meg, és ha arra rákattintasz akkor bejön egy ablak, ahol látható, hogy milyen ház van benn és ott lehet kivenni, ha cserélni akarsz nagyobb szintüre...tengerszem
    tengerszem @ hu 1
    Nagyon szépen köszönöm Neked az infokat! :))))))))
    Szia tengerszem!

Pontosan hogy történik a behúzása a házaknak?
    Én rámentem a házra, ott a nyílra (amivel mozgatom), s elvittem a lakóparkba...de ott kiírt valami olyan üzenetet amivel nem tudok mit kezdeni (ezért abbahagytam):

"Szeretnéd eltárolni ezt a házat?

megjegyzés: nem bővíthetsz, nem bonthatsz le vagy alkalmazhatsz kinézeteket tárolt házra.
         Igen              Nem "

Kérlek, mondd el, hogy ez mit jelent, ill. így kell-e betenni a házakat a lakóparkba?

Köszönöm!

Évi
  • ilona59 (HU1)ilona59 (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet gyémántokat szerezni, amivel kiválthatom a lakóparkot? Köszönöm! Ilona
    ilona59 @ hu 1
    Szia tengerszem!

Én rámentem a házra, ott a nyílra (amivel mozgatom), s elvittem a lakóparkba...de ott kiírt valami olyan üzenetet amivel nem tudok mit kezdeni (ezért abbahagytam):

megjegyzés: nem bővíthetsz, nem bonthatsz le vagy alkalmazhatsz kinézeteket tárolt házra.
         Igen              Nem "

Kérlek, mondd el, hogy ez mit jelent, ill. így kell-e betenni a házakat a lakóparkba?

Köszönöm!

Évi

szia...az"  igen " jelzésre kell kattintani és mehet a következő ház..
    tengerszem @ hu 1
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) Bejegyzések: 104HU1
    SZIASZTOK, én  sem értem a lakóparkot ,megvettem és bővítettem is és még sem tudok bele húzni egy házat sem .MIÉRT?
    Szia tengerszem!

Igen              Nem "

Köszönöm!

Évi

szia...az"  igen " jelzésre kell kattintani és mehet a következő ház..
    KÖSZI! :)

• Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) Bejegyzések: 702HU1
    Sziasztok!Nekem sikerült a lakóparkban lévő lakóházakat bővíteni is, nyugodtan behúzhatsz bármilyen lakóházat, az bővíthető!

Tica54 @ hu 1
    Sziasztok ˘! Hányszor kell bővíteni a lakoparkot? most 9000 gyémántot kőltőttem rá még sem tudom bővíteni ,AKKOR MINEK VAN? Meddig kell vele szorakozni?
    Nálam nincs igen jelzés? Akkor hogy megy ez?
Sign In to comment.