Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

panasz

2»

Hozzászólások

  • ibike42 (HU1)ibike42 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 12.10.2019
    Az problémám ,hogy csinálom a faluvásárt ,látom az ajándékot amit meg szeretem de nem kapom meg .Rengeteg meglepetésláda meg mindent kellene meg kapni már de semmit nem kaptam  Segítsen valaki ebben!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST HÁNY ÓRÁIG LESZ KARBANTARTÁS?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Miért nem lehet látni a Gazdák Ligájában.hogy állok  a káposzta termesztésével? és honnan tudjam utána mit kell termeszteni ha eltűnt a mérő?Olyan érzésem van mintha meg lenne szakítva.Hová lett a mérő,eltűnt az oldalról,
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    GAZDÁK LIGÁJA.HOL VAN A MÉRŐ ,AMIN LÁTNI LEHET MIT KELL TERMELNI A FŐLDEKEN.MÁR KÉT NAPJA NINCS MEG.AKKOR HONNAN LEHET TUDNI MIT KELL TERMESZTENI?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MIÉRT VAN LEÁLLÍTVA A PONTSZÁMOM  A GAZDÁK LIGÁJÁBAN?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST VÉGET ÉRT A LIGA VAGY NEM ?VAGY CSAK MINDIG MEGSZAKADT ?HOL VAN A MÉRŐ AMIN MEG VAN HOGY MIT TERMELJEK?? ÍGY MÉG MÁSIK FELADATOT SEM LEHET TELJESÍTENI ,HOGY KAPJAK ÉRTE HÍNÁR HUMUSZT ? VAGY MERT EGY MAGAM JÁTSZOM ,MÁR AZT SEM KAPHATOK?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    NAPOK ÓTA NINCS  KARDHAL,TŐKEHAL,MEG LAZAC! TEGNAP UGYAN VOLT ,DE CSAK EGYSZER LEHETETT INDÍTANI! 
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    ÉS MOST AZ SEM ÉRDEKEL HA EZ KIABÁLÁSNAK SZÁMÍT .MIÉRT? 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    NAPOK ÓTA NINCS  KARDHAL,TŐKEHAL,MEG LAZAC! TEGNAP UGYAN VOLT ,DE CSAK EGYSZER LEHETETT INDÍTANI! 
    ÉS MOST AZ SEM ÉRDEKEL HA EZ KIABÁLÁSNAK SZÁMÍT .MIÉRT? 
    Kedves Piroska!
    amióta írsz a fórumon, szinte mindig "kiabálsz"
    egyet próba megérteni.... NINCS MODERÁTORUNK!!!!, aki továbbítaná a sérelmeidet
    amúgy meg..... ez egy szinte "szerencse" játék.
    lazac vagy tőkehal kell?
    gondolkozz előre  :)


  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    AZ ELŐBB KI VOLT ÍRVA A KÖVETKEZŐ AJÁNDÉKOKAT   KAPTAD .MERT  HIBÁT TALÁLTUNK A JÁTÉKBAN ,DE MIRE RÁKLIKKELTEM VOLNA ELTŰNT ,MOST AKKOR MIT KAPTAM EGYÁLTALÁN? MOST AZT HISZEM HAMAROSAN TÖRLÖM A FARMOM ,ÉN MÁR EGYSZER ELJUTOTTAM IDÁIG ,A MÁSIK FARMOMRA NEM TUDTAM BELÉPNI .AZT VALÓSZÍNŰLEG MÁS BITOROLJA,.EZ ÍGY AMI ITT MEGY MÁR NEM JÁTÉK.EVVEL A FARMMAL SENKI SEM FOG JÁTSZANI. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    AZ ELŐBB KI VOLT ÍRVA A KÖVETKEZŐ AJÁNDÉKOKAT   KAPTAD .MERT  HIBÁT TALÁLTUNK A JÁTÉKBAN ,DE MIRE RÁKLIKKELTEM VOLNA ELTŰNT ,MOST AKKOR MIT KAPTAM EGYÁLTALÁN? MOST AZT HISZEM HAMAROSAN TÖRLÖM A FARMOM ,ÉN MÁR EGYSZER ELJUTOTTAM IDÁIG ,A MÁSIK FARMOMRA NEM TUDTAM BELÉPNI .AZT VALÓSZÍNŰLEG MÁS BITOROLJA,.EZ ÍGY AMI ITT MEGY MÁR NEM JÁTÉK.EVVEL A FARMMAL SENKI SEM FOG JÁTSZANI. 
    nos.....
    mostanában biztosan nem írtak ilyesmit :) pár napja volt
    a több farm tiltott.!!!!!
    ha a másik farmodra nem tudsz belépni, akkor vagy valakinek megadtad a kódot vagy elfelejtetted a jelszót
    amúgy meg simán befejezheted a játékot, csak írnod kell a Supportnak (persze min. angolul)
  • Hunguszka (HU1)Hunguszka (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! A mai napon mindenem eltünt,teljesen lenullázódott a farmom.Nincs a raktáromban semmi.Se dísztárgy,sem amit eddig termeltem,gyűjtögettem!!!Teljesen nulla.Valaki tapasztalt valami hasonlót???
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Néha volt ilyen tapasztalatom, de ki-belépéssel megoldódott. Azt hiszem a mozillán, de nem biztos, régen volt.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok! Most ezt nem értem?Mindig olyankor van karbantartás amikor megpróbálok küldetést teljesíteni.A másik meg én azt nem értem most A Gazdák ligájában már a sokadik fordulóban is ezüstérmet kaptam .de mindig egy Adajka15 nevű játékos van előttem,és nekem már megint  semmim sincs ,SEM AJÁNDÉKOT NEM KAPTAM ,SEM A MÉRŐM ,SEM A VILÁGBAJNOKSÁG NINCS AZ OLDALAMON .MIÉRT?NA TESSÉK EZT KAPTAM AZ ELŐBB

    nos.....
    mostanában biztosan nem írtak ilyesmit  pár napja volt
    a több farm tiltott.!!!!!
    ha a másik farmodra nem tudsz belépni, akkor vagy valakinek megadtad a kódot vagy elfelejtetted a jelszót
    amúgy meg simán befejezheted a játékot, csak írnod kell a Supportnak (persze min. angolul)


    TE MOND NEVED IS VAN ?VAN JÁTÉKOS NEVED? VAGY CSAK NÉVTELENÜL VÁLASZOLTÁL? JA EGYÉBKÉNT ET NEM IS MOST VOLT MERT MOST MEGINT A 137 SZINTEN VAGYOK,

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt