Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Belépés

Sziasztok!Sajnos virusos lett a gépem és újra lett telepítve,szerettem volna belépni a játékba,de sajnos nem tudok a játékban használt nevemmel belépni,mert közli,hogy már foglalt,probáltam már mindent és semmi!!Érdekes a jelszavamat elfogadja!Mit csináljak sajnos angolul nem tudok igy a supportnak sem tudok írni!

Válaszok

• fodorme (HU1)fodorme (HU1) Bejegyzések: 823HU1
    Sziasztok!Sajnos virusos lett a gépem és újra lett telepítve,szerettem volna belépni a játékba,de sajnos nem tudok a játékban használt nevemmel belépni,mert közli,hogy már foglalt,probáltam már mindent és semmi!!Érdekes a jelszavamat elfogadja!Mit csináljak sajnos angolul nem tudok igy a supportnak sem tudok írni!

Szia!
    Valószínű a regisztráción próbálsz belépni,kattints a belépőre.

• Norcsivi4 (HU1)Norcsivi4 (HU1) Bejegyzések: 2HU1
    Sziasztok!
    Frissített a gépem, ezzel együtt elszállt a Big Farm játékom. Teljesen előlről akarja kezdeni játékot, illetve azt írja, hogy ez a játékosnév már foglalt.
    Az e-mail címemet és a jelszót is elfogadja. Mit tudok tenni?
    Köszönöm a választ.
  • Norcsivi4 (HU1)Norcsivi4 (HU1) Bejegyzések: 2HU1
    A hozzászólásomban most látom, hogy a játékosnevemet - Norcsivi4 - írja ki, csak a játékba nem tudok belépni ezzel a névvel???? 
  • bogarascsaj (HU1)bogarascsaj (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Sziasztok! Teljes a tanácstalanság!!!! Többször próbálok belépni a játékba,de mindig új játékosnevet kér,és mindig új farmot ad.Segítsetek megoldani ezt a problémát,mert bár szeretem a játékot, fogytán a türelmem.Köszönöm ha segítetek.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) Bejegyzések: 358HU1
    Szia!

Nézd meg, hogy a magyar szerveren akarsz-e belépni vagy másikon! Ha a Magyarország volt amin a farmod van, akkor oda is jelentkezz be! Ha másikra akarsz bemenni, akkor akar új farmot adni. Belépéskor ki lehet választani, hogy hová akarsz menni.
    Remélem segítettem.
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
Sign In to comment.