Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépés

Sziasztok!Sajnos virusos lett a gépem és újra lett telepítve,szerettem volna belépni a játékba,de sajnos nem tudok a játékban használt nevemmel belépni,mert közli,hogy már foglalt,probáltam már mindent és semmi!!Érdekes a jelszavamat elfogadja!Mit csináljak sajnos angolul nem tudok igy a supportnak sem tudok írni!

Válaszok

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!Sajnos virusos lett a gépem és újra lett telepítve,szerettem volna belépni a játékba,de sajnos nem tudok a játékban használt nevemmel belépni,mert közli,hogy már foglalt,probáltam már mindent és semmi!!Érdekes a jelszavamat elfogadja!Mit csináljak sajnos angolul nem tudok igy a supportnak sem tudok írni!

    Szia!
    Valószínű a regisztráción próbálsz belépni,kattints a belépőre.
  • Norcsivi4 (HU1)Norcsivi4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Frissített a gépem, ezzel együtt elszállt a Big Farm játékom. Teljesen előlről akarja kezdeni játékot, illetve azt írja, hogy ez a játékosnév már foglalt.
    Az e-mail címemet és a jelszót is elfogadja. Mit tudok tenni?
    Köszönöm a választ.
  • Norcsivi4 (HU1)Norcsivi4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    A hozzászólásomban most látom, hogy a játékosnevemet - Norcsivi4 - írja ki, csak a játékba nem tudok belépni ezzel a névvel???? 
  • bogarascsaj (HU1)bogarascsaj (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Teljes a tanácstalanság!!!! Többször próbálok belépni a játékba,de mindig új játékosnevet kér,és mindig új farmot ad.Segítsetek megoldani ezt a problémát,mert bár szeretem a játékot, fogytán a türelmem.Köszönöm ha segítetek.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    Nézd meg, hogy a magyar szerveren akarsz-e belépni vagy másikon! Ha a Magyarország volt amin a farmod van, akkor oda is jelentkezz be! Ha másikra akarsz bemenni, akkor akar új farmot adni. Belépéskor ki lehet választani, hogy hová akarsz menni.
    Remélem segítettem.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt