Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

Lakópark

Sziasztok!

Aki tudja, hogy működik a lakópark, kérem, írja le érthetően!
Gyakorlatiasan.

Előre is köszönöm!
:)))))

Évi

Hozzászólások

  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szia...Ha összegyűlt a szükséges gyémánt, akkor meg tudod vásárolni a"   lakóparkot ".akkora területet foglal el,mint egy normál ház...Ha megépült, akkor a már korábban megépített házakból egyszerűen behúzhatsz először 4-et, majd később még lehet többet is, ahogy a lakópark tovább lesz fejlesztve..Tehát...lakóparkot feltenni, majd behúzni 4 házat...tengerszem
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Értem. Tehát sok helyet is tudok spórolni.
    :)))))

    Ez tetszik nekem.
    :)

    Köszönöm a segítségedet!
    :)
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Az lényeges, hogy a behúzandó házak egyforma szintűek legyenek?

  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szia...szerintem nem számit, ugyanis menet közben ha van hely akkor ki ,lehet cserélni addig amig a házfejlesztés  tart. Azt ugy lehetséges, hogy ha az egérrel rákattintasz a lakópark-ra, akkor a kör jobb oldalán egy kis ajtó jelenik meg, és ha arra rákattintasz akkor bejön egy ablak, ahol látható, hogy milyen ház van benn és ott lehet kivenni, ha cserélni akarsz nagyobb szintüre...tengerszem
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Nagyon szépen köszönöm Neked az infokat! :))))))))
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Szia tengerszem!
    :)

    Pontosan hogy történik a behúzása a házaknak?
    Én rámentem a házra, ott a nyílra (amivel mozgatom), s elvittem a lakóparkba...de ott kiírt valami olyan üzenetet amivel nem tudok mit kezdeni (ezért abbahagytam):

    "Szeretnéd eltárolni ezt a házat?

    megjegyzés: nem bővíthetsz, nem bonthatsz le vagy alkalmazhatsz kinézeteket tárolt házra.
         Igen              Nem "

    Kérlek, mondd el, hogy ez mit jelent, ill. így kell-e betenni a házakat a lakóparkba?

    Köszönöm!

    Évi
  • ilona59 (HU1)ilona59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet gyémántokat szerezni, amivel kiválthatom a lakóparkot? Köszönöm! Ilona
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Szia tengerszem!
    :)

    Pontosan hogy történik a behúzása a házaknak?
    Én rámentem a házra, ott a nyílra (amivel mozgatom), s elvittem a lakóparkba...de ott kiírt valami olyan üzenetet amivel nem tudok mit kezdeni (ezért abbahagytam):

    "Szeretnéd eltárolni ezt a házat?

    megjegyzés: nem bővíthetsz, nem bonthatsz le vagy alkalmazhatsz kinézeteket tárolt házra.
         Igen              Nem "

    Kérlek, mondd el, hogy ez mit jelent, ill. így kell-e betenni a házakat a lakóparkba?

    Köszönöm!

    Évi

    szia...az"  igen " jelzésre kell kattintani és mehet a következő ház..
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    SZIASZTOK, én  sem értem a lakóparkot ,megvettem és bővítettem is és még sem tudok bele húzni egy házat sem .MIÉRT?
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Szia tengerszem!
    :)

    Pontosan hogy történik a behúzása a házaknak?
    Én rámentem a házra, ott a nyílra (amivel mozgatom), s elvittem a lakóparkba...de ott kiírt valami olyan üzenetet amivel nem tudok mit kezdeni (ezért abbahagytam):

    "Szeretnéd eltárolni ezt a házat?

    megjegyzés: nem bővíthetsz, nem bonthatsz le vagy alkalmazhatsz kinézeteket tárolt házra.
         Igen              Nem "

    Kérlek, mondd el, hogy ez mit jelent, ill. így kell-e betenni a házakat a lakóparkba?

    Köszönöm!

    Évi

    szia...az"  igen " jelzésre kell kattintani és mehet a következő ház..
    KÖSZI! :)


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!Nekem sikerült a lakóparkban lévő lakóházakat bővíteni is, nyugodtan behúzhatsz bármilyen lakóházat, az bővíthető!

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok ˘! Hányszor kell bővíteni a lakoparkot? most 9000 gyémántot kőltőttem rá még sem tudom bővíteni ,AKKOR MINEK VAN? Meddig kell vele szorakozni?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Nálam nincs igen jelzés? Akkor hogy megy ez?
  • Mami70 (HU1)Mami70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    A lakóparknál rosszul írják, hogy a házat be kell húzni. A házra rá kell kattintani és az áthelyezés gombot megnyomni és úgy tudod a lakóparkra rátenni a házat.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt