Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hajójavító műhely probléma

Az Angyalkert tulajdonosa vagyok, szerettem volna fejleszteni a hajó javító műhelyt, mivel ott lehet saját hajót építeni, ha jól tudom, ám a művelet kiválasztási menü hiányzik. Csak a kék mezőben lévő info jel található meg az épületen. Semmi más egyéb. Így számomra nincs lehetővé téve a művelet elkezdése. Bármilyen segítség jól jönne, köszönettel elfogadom.

Hozzászólások

  • Zabumapu (HU1)Zabumapu (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Ugyanez a problémám nekem is. Csak az infot hozza fel, de sem a műhelyt fejleszteni, sem hajót vásárolni nem lehet. Valaki tudna segíteni, hogy orvosolható a dolog? Zabumapu vagyok.
  • Szentjánosbogár (HU1)Szentjánosbogár (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Úgy gondolom, h ezeket a bejegyzéseket illetékesek nem is olvassák. Azért köszi, ha bárki is tud használható ötlettel előállni.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Illetékes (elvtárs) NINCS! A magyaroknak nincs moderátoruk, de a supporton sincs, aki értene magyarul. Ezért nincs aki elolvasná amit ide ír bárki, kivéve minket játékosokat, de intézkedni játékosnak nincs joga és lehetősége. 
    .
    Amíg Oleg faladatsora nincs meg, addig nem lehet a nyílt tengeren halászni. Ha azzal végzett valaki, csak akkor tud hajójavító/hajóépítő műhelyt építeni, fejleszteni. A fejlesztés egyébként szintfüggő is. De az első Oleg faladatsora.
  • Szentjánosbogár (HU1)Szentjánosbogár (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Köszönöm a segítőkészségedet, megértettem, csak akkor ott a játék térben is meg kellene jeleníteni valamiképpen, h a játékos ne nézzen ki a fejéből, mint a hülye gyerek. Még egyszer köszönöm az értékes hozzászólásodat.
  • Zabumapu (HU1)Zabumapu (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    És hol jelenik meg Oleg feladatsora? Mert a farmon bal kézre ugyan jönnek feladatok, de az egyik sem az Olegé, hanem a farmeré. Már elértem a 20. horgász szintet is,amúgy az 53. szinten vagyok. Csinálom, a feladatokat, de semmi jele, hogy haladnék előre, továbbra sem működik a műhely. 
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    - FÓRUM
    - A JÁTÉK
    - GYIK (Gyakrabban idézett kérdések)
    - HORGÁSZAT LEÍRÁSA (Felülről a harmadik.)

    EZT tessék elolvasni! Ha EZ sem elég, akkor több segítséget én nem tudok adni.

    Egy másik farmon most lettem 52-s szintű. (Május végén vagy június elején indítottam. Horgászati szintem itt 51.) Van három motoros hajóm, négy keskeny ladikom és a többi meg kétüléses csónak. Szóval lehet haladni rendesen. A dollárom itt 270 millió felett van, köszönhető annak, hogy a mélytengeri halászatot siettettem fejleszteni. Oleget mindig kiküldöm horgászni a halászat mellett. Oleg sok pénzt hoz rendszeresen. Általában óránként lehet kiküldeni, néha másfél-két óránként. De a lényeg a mélytengeri halászat. De ahhoz el KELL végezni Oleg feladatsorát.

    Sok sikert a feladatsor elvégzéséhez!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt