Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

S.O:S.

Tisztelt szerkesztőség!

Rengeteg hibát tapasztaltam és ezt mind ma egy nap alatt! Pl: nem tudtam a tojásokat bevételezni, a kutyára hiába kattintottam rá, hogy enni adjak neki,nem engedte el az ínyenc farmon a kis tálkáját,  bajnoksági érmét sem kaptam, már kétszer vette el a pénzem olyan formában,hogy a piacra vettem meg a vanília virágot, a pénzt elvette, de vanília virágot nem adta hozzá, így nemsokára elmegy a hajó, és nem tudtam feltenni rá az árut, de pénzemet elvette, így lefogok maradni a jutalomról! Kérem azonnali segítséget, és körültekintő megfigyelést, javítást, mert ez így nem örömet,hanem sajnos csak bosszúságot ad!!! Üdv: AnyuZsu

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ez itt NEM a szerkesztőség, hanem csak egy írogatós oldal, (topik) ahová a magyarul írók járnak, zömmel Magyarországról. Nincs moderátorunk, nincs senki, aki a mi érdekeinket képviselje a GGS-nél. Mindenkinek magának kell elintéznie, reklamálnia, mert más nem teheti meg. Javaslom, fordulj a Supporthoz, ők - talán - tudnak segíteni. De ne magyarul írj, mert ott senki nem érti meg, nincs közöttük magyarul értő!
    Remélem szerencsével fogsz járni!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt