Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

S.O:S.

Tisztelt szerkesztőség!

Rengeteg hibát tapasztaltam és ezt mind ma egy nap alatt! Pl: nem tudtam a tojásokat bevételezni, a kutyára hiába kattintottam rá, hogy enni adjak neki,nem engedte el az ínyenc farmon a kis tálkáját,  bajnoksági érmét sem kaptam, már kétszer vette el a pénzem olyan formában,hogy a piacra vettem meg a vanília virágot, a pénzt elvette, de vanília virágot nem adta hozzá, így nemsokára elmegy a hajó, és nem tudtam feltenni rá az árut, de pénzemet elvette, így lefogok maradni a jutalomról! Kérem azonnali segítséget, és körültekintő megfigyelést, javítást, mert ez így nem örömet,hanem sajnos csak bosszúságot ad!!! Üdv: AnyuZsu

• Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) Bejegyzések: 329HU1
    Ez itt NEM a szerkesztőség, hanem csak egy írogatós oldal, (topik) ahová a magyarul írók járnak, zömmel Magyarországról. Nincs moderátorunk, nincs senki, aki a mi érdekeinket képviselje a GGS-nél. Mindenkinek magának kell elintéznie, reklamálnia, mert más nem teheti meg. Javaslom, fordulj a Supporthoz, ők - talán - tudnak segíteni. De ne magyarul írj, mert ott senki nem érti meg, nincs közöttük magyarul értő!
    Remélem szerencsével fogsz járni!
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
Sign In to comment.