Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

panasz

kb.5 perce még 1115 aranyam volt most meg 721 ugy hogy semmire nem forditottam....biztos sok ember ugy áll anyagilag h veszi az aranyat en nem...de szerettem játszani eddig a pontig h a kis megsporolt aranyam is elveszi a jatek.
«1

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ezügyben a support tud a segítségedre lenni, angol vagy német nyelven írt levél esetén.
  • fenyvesi1 (HU1)fenyvesi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Most volt a meseidő.A normál feladatokon kívül megcsináltam még három másikat is,viszont csak egy jutalmat kaptam meg.Szeretném tudni mit tesztek ez ügyben.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Semmit. MI biztosan semmit. Itt csak olyan játékosok vannak, akik még annyit sem tudnak tenni, mint Te. Nincs moderátorunk évek óta, nincs olyan a GGS részéről, aki ide is jönne, mert közöttük nincs magyarul tudó. A TE ügyedben Neked kell eljárni a supportnál, mert más hiába ír, ő nem a farm tulajdonosa. De magyarul ne is próbálkozz, mert mint fentebb írtam, ott senki nem érti a magyar nyelvet!
    Sok sikert!
  • LittleWonder (HU1)LittleWonder (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 20.09.2019
    Sziasztok !
    Nem tudom, van-e itt valaki, aki foglalkozik a problémákkal és főleg, aki tud is tenni/tesz is valamit , de azért próbálkozok.....
    Tegnap este fejlesztettem a fő farmon a farmlaboratóriumot. A legutolsó elérhető termék benne a prémium folyékony műtrágya volt. 71 millió kifizetése és 45 percnyi fejlesztés után a legutolsó elérhető termékem benne a prémium folyékony műtrágya.
    És a két következő elérhető szintem a 10. és a 10. szint.  (És igen, ez is hibás, nem elírtam)
    A kacsatápig szeretném elküzdeni magam, de ha ez így működik, akkor lehet előbb kapok agyvérzést ....
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok! Nekem az problémám .hogy mostanában minden este  nem lehet terményt betakarítani a  terményeket mindig  100-szor töltődik,És megvettem a lakóparkot  és bővítettem is egyszer és  még sem tudok behúzni egy házat sem.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    KI VAN ÍRVA, HOGY JÁTSSZ MOST ! AZT MEG  MIVEL? MERT OTT TÚL A FARMON MOST MÁR 3 ÓRÁJA SEMMI NEM MŰKÖDIK ,FOLYTON CSAK TÖLTŐDIK A TERMÉNY ,DE MÁSIKAT NEM LEHET HELYETTE VETNI NEM TUDOK VETNI SEMMIT ,
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    KI VAN ÍRVA, HOGY JÁTSSZ MOST ! AZT MEG  MIVEL? MERT OTT TÚL A FARMON MOST MÁR 3 ÓRÁJA SEMMI NEM MŰKÖDIK ,FOLYTON CSAK TÖLTŐDIK A TERMÉNY ,DE MÁSIKAT NEM LEHET HELYETTE VETNI NEM TUDOK VETNI SEMMIT.HA KILÉPEK A FORUMBOL MIÉRT A NÉMET NYELVŰ FORUM JÖN BE? MIÉRT VAN NAPI SZIMTEN EZ A CIRKUSZ?
  • Nó5a (HU1)Nó5a (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Megint lenyúltak 2000 aranyamat !
    Miért kell még a játékban is csalni ?
  • FoltosRiska (HU1)FoltosRiska (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Egyik pillanatról a másikra eltűnt a cukorka farmom. Mi lett vele?
  • boagfu (HU1)boagfu (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Szervusztok!
    Szeretném kérni a segítségeteket, ha volt valakinek hasonló gondja!
    Az első felháborító dolog az volt, hogy eltűnt egy lovam, Rozsdás! NEM ENGEDTEM SZABADON !!! 
    Ma egy új meglepetés: eltünt a cukorfarmom! Ez már sok volt nekem!  51. szintet "csinálom" ! Valaki tud magyarázatot adni nekem?
    köszönöm előre is !
  • oroszlán54 (HU1)oroszlán54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia FoltosRiska!
    Az Édesség farm egy ideiglenes farm.  Ha a térképen megnézed, mutatja, meddig tart.
    Az elvégzett munkádért utalványokat kapsz a végén.
    Ilyen a Viking farm és a Trópusi farm is.
  • robitatreb (HU1)robitatreb (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Miért nem engedi megvenni a területet 828 milláért a virágon, amikor van 834 millám?
  • robitatreb (HU1)robitatreb (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    vagy talán 1.828 milla kell hozzá?
    Az gusztustalan lenne!!!!
  • robitatreb (HU1)robitatreb (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    jó lenne választ kapni, mert valami ugyan látszik, ami akár egy 1-es is lehet, de nem tisztán, mert a pénz képecskéje részben takarja!

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    boagfu (HU1) mondta:
    Szervusztok!
    Szeretném kérni a segítségeteket, ha volt valakinek hasonló gondja!
    Az első felháborító dolog az volt, hogy eltűnt egy lovam, Rozsdás! NEM ENGEDTEM SZABADON !!! 
    Ma egy új meglepetés: eltünt a cukorfarmom! Ez már sok volt nekem!  51. szintet "csinálom" ! Valaki tud magyarázatot adni nekem?
    köszönöm előre is !
    hali
    a cukorfarm 1 ideiglenes farm ,30 napig tartó event. ha lejár az idő vége, eltűnik
    a ló se tűnik csak úgy el.. nem nemesitettél véletlenül? ha nemesitesz 2 lovat, az a szabály h a szülők eltűnnek és csak 1 csikód marad aminek a szintje a szülök szintjének átlaga lesz.
  • Anmarie (HU1)Anmarie (HU1) HU1 Bejegyzések: 55
    vagy talán 1.828 milla kell hozzá?
    Az gusztustalan lenne!!!!
    Lehet hogy nem vagy azon a szinten amikor megveheted, egy vagy 2 szintel feljebb biztos meg engedi hogy megvedd,
  • robitatreb (HU1)robitatreb (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    310-es szinten nem hinném, hogy ilyennel kellene szembesülnöm.
    Megemésztettem, hogy gusztustalan áron és feltétellel lehet csak megszerezni.
    Aki ezt meghatározta, annak nem játékot kellene szerveznie, hanem bevonulni egy elmegyógyintézetbe.
    Elgondolkodtam a játék befejezésén.
  • Anmarie (HU1)Anmarie (HU1) HU1 Bejegyzések: 55
    310-es szinten nem hinném, hogy ilyennel kellene szembesülnöm.
    Megemésztettem, hogy gusztustalan áron és feltétellel lehet csak megszerezni.
    Aki ezt meghatározta, annak nem játékot kellene szerveznie, hanem bevonulni egy elmegyógyintézetbe.
    Elgondolkodtam a játék befejezésén.
    Azon a szinten biztos nem az a probléma, sajnos mindig többet és többet kér a játék, igy probálják rákényszeriteni a játekosokat hogy vásároljanak aranyat,













  • robitatreb (HU1)robitatreb (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Ez az, ami nálam nem fog menni!
    Eddig sem vettem, ezután sem fogok.
    Az egyetlen opció: a játék befejezése!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST MEGINT MI VAN ?ITT AZ ESTE?MEGINT ÖSSZE-VISSZA TÖLTŐDIK MINDEN.EZ MÁR CSÚCS UNALMAS EZ AZ ESTI MŰSOR! MIÉRT ÉPPEN VELEM VAN KISZURVA  ?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    Panaszoddal ajánlom, hogy fordulj a Supporthoz! Itt Neked senki nem tud segíteni. Angol, német, spanyol, orosz stb. nyelven írj, mert ott magyarul nem tudnak.

    Ha lehet NE kiabálj! (Az internetes fórumokon aki csupa nagy betűkkel ír, az kiabál.) Megérti mindenki, ha normál módon írsz. 
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157

    • NEM ÉRTEM? MIÉRT NEM ÍRHATOK NAGYBETŰVEL?MIÉRT NEM KIABÁLHATOK?HA VAN RÁ OKOM ,ÉS MI VAN HA  NEKEM A GÉPEMEN CSAK A  A NAGYBETŰ A JÓ?DE TUDOD MIT ,HA NEKI DURÁLOM MAGAM TALÁN MEG TUDOM ÍRNI AMIT AKAROK  ANGOLUL.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST MÁR FÉL 7 ÓTA NEM TUDOK SEMMIT CSINÁLNI A FARMON ,MIÉRT NEM LEHET SEMMIT CSINÁLNI EGY ESTE SEM?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Most mi van?Ma egész délután karbantartás lesz?Tegnap már 5 óra után  nem lehetett semmit csinálni .mert  állandóan töltődőtt .ma meg egész délután karbantartás lesz?Mert most ültem ide?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Most 5 percenként karbantartás lesz?Most volt fél órája!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Ma már harmadik karbantartás van! Most miért?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST AZÉRT VAN KITÉVE A KARBANTARTÁS NE HOGY HALADNI TUDJAK? HA NEKEM OLYANOM VAN ÉN IS KITEHETEM A KARBANTARTÁST?
  • nyusz-musz (HU1)nyusz-musz (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    A mai karbantartás,legalább 3x .....egyszerűen undoritó!! Az eredmény?? még undoritóbb!!! egyszerűen érthetetlen volt a mai tevékenységük..kritikán aluli!! az amit a bajnokok ligájában,a csomagolással műveltek...egyszerűen elmegy az ember kedve a játéktól!! pont az,aki semmit nem csinált,annak adták oda  az arany medált!!! 224ezer pontja volt délután is,mikor végre beadták a csomagolót,most éjjfélkor is ugyanannyi!! mégis megkapta az arany medált!!  egyre szarabb minden!!!
  • magyuri (HU1)magyuri (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szintén ugyanaz a problémán, hogy olyan kapta az arany medált aki még be sem lépett a dobozolósba
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    MOST EZT VÉGKÉPP NEM ÉRTEM!MIÉRT VAGYOK ITT BEJELENTKEZVE? AMIKOR BEJELENTKEZTEM.A MÁSIK MEG EGYÁLTALÁN HOGY LEHET ELVINNI A MÁR MEGLÉVŐ KÉSZLETET ?PL :ELTŰNT A HÍNÁR TRÁGYÁM AZ ÁLLATOKNÁL ÉS AZ OSZTRIGÁM .MA MÁR TUDTAM VOLNA TELJESÍTENI EGY HALAS FELADATOT .DE ELTŰNT.MIÉRT ÉPPEN A MR MEGLÉVŐ KÉSZLET LESZ ELVIVE?MINDENKINÉL ÍGY VAN? JA MEG A MEGLEPETÉS LÁDÁM MIRE ODAÉRTEM VOLNA  .

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt