Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépés a játékba

Sziasztok!

Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok hogy az egyik ismerősöm be írja a játékos nevét és a jelszavát és azt írja ki neki  "ha új játékos akkor válasszon másik nevet ha meg már játszott akkor hibás a jelszava" ebben a helyzetben mitt tudnánk csinálni hogy be tudjon lépni. Mert a név is és a jelszava is helyesen lett be írva
Előre is köszönöm a segítséget.
Detty2

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Detty2 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok hogy az egyik ismerősöm be írja a játékos nevét és a jelszavát és azt írja ki neki  "ha új játékos akkor válasszon másik nevet ha meg már játszott akkor hibás a jelszava" ebben a helyzetben mitt tudnánk csinálni hogy be tudjon lépni. Mert a név is és a jelszava is helyesen lett be írva
    Előre is köszönöm a segítséget.
    Detty2
    szia
    lehet, h azóta már megoldódott a probléma, de ellenőrizzétek, h a belépés fülön vagytok-e, és ott is a magyaroszág legyen kiválasztva a szervernél
  • Méry44371 (HU1)Méry44371 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Szia.!  Olyan kéréssel  fordulok, a fórumhoz. hogy kérem a segítséget. Nem tudok belépni a farmjaimra  mert ki írja  válassza más nevet  mert ezen más játszik.   Egyik farmom  Méry 44371   ,    a másik  csipcsiri  ,sajnos nem tudok játszani . mert ki írja ez  már foglat.  Kérem segítsenek   hozzá  a játékhoz..   Köszönöm a segítséget!       Méry44371
  • LittleWonder (HU1)LittleWonder (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok !
    Nem tudom, jó helyre írok-e.....
    De mivel roppantul bosszantó a dolog, fogok több helyre is....
    Mivel a karbantartás miatt nem lehetett belépni a játékba, ezért nem tudtam a halas csomagolósba beadni a halat és át is lépett a következő szintre.
    Amit tehát még bele tudtam volna tenni - és amit még ezzel nyertem volna, az ugrott.
    Ezt a játék mivel fogja kompenzálni ?????
  • Méry44371 (HU1)Méry44371 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Régóta  játszom  de most lett elegem ! Van egy farmom a Méry44371 és csináltam egy másikat is és össze vissza keverik a két farmot , A másik farm Vallyonné tábo  .    Nem enged belépni  kiírja válassza másik nevet mert ezek már játszanak. AZ AZ A SAJÁT    "  2db FARMOMAT más használja . . Mert ez nem játék.  Kérem segítsenek  helyre tenni a farmjaimat űDV: Méry44371    ( Vallyonné  Tábori Mária.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt