Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Játék hiba.

Sziasztok. Mért van az, hogy van olyan nap, hogy szinte egész nap nem lehet belépni a játékba. A különleges ajánlatok meg általában majdnem mindig kidobál a játékból. Nagyon bosszantó tud lenni.

Hozzászólások

  • EMárta (HU1)EMárta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    A szövi bajnokságon nem mutatja az elért elismerési érmek számát.Mindenkinek nullát mutat a számláló.
    A horgász területen az óceán színe megváltozik zöldre és ilyenkor nem mutat horgászterületet,a kintlévö
    hajókat sem mutatja.
  • gumiubi (HU1)gumiubi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!A legutolsó karbantartásnál a főfarmom teljes dísztárgy készlete kint volt a tárolóban.Nem tudtam visszarakni és bebuktam mindent. Az éppen aktuális halászatot és minden mást!!!!Ráadásul lehet,hogy a dísztárgyakat is!?Minden amit felraktam utánna csak idő intervallummal tudtam,csak feltenni!Pedig amit egyszer feltettem,utánna már csak visszahelyezni kellett....ha levettem pár pillanatra???Számomra kissé magas!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Minden dísznek, aminek van faluboldogsága, annak van újraépítési ideje is. Mutatja is, hogy mennyi. Van amelyiknek csak 5-6 perc, de van olyan is, amelyik sokkal hosszabb.
  • fenyvesi1 (HU1)fenyvesi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok.Végig csináltam a meseidőt ám az érte járó dísztárgyat nem kaptam meg.Kérdés.Miért nem és hogy szándékoztok kárpótolni.
  • fenyvesi1 (HU1)fenyvesi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Most az építési zsetonokat vette el.Mind az ötvenet.Valamit csináljatok már.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Írj a supportnak!
  • natus9 (HU1)natus9 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok
    Miért csak sima haltápot ,tudok csinálni???
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Elvileg ha lapozol tovább, akkor spéci haltápot is tudsz csinálni.
  • pamacska112 (HU1)pamacska112 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Miért nem lehet a halpiacra bemenni a farmkezelő jelenik meg helyette.
  • gugugágá (HU1)gugugágá (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    mióta frissítés volt nincs nekem piacom halpiac
  • Caeiro (HU1)Caeiro (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Ezt írták ki a hivatalos fórumba a piaci problémával kapcsolatban. Ha jól értem, kell egy kis idő a javításhoz, mert komplex a probléma.

    Dear Community,
    We are aware of issues that appeared in contracts in the organic/fish markets and have been working to fix those issues. Unfortunately, it is not possible to fix the issues immediately, and as the issues are complex we need more time to investigate them further. As a result, we have to remove the market tabs for the time being, so players are not able to fulfil any contract.
    We apologise for the problems you experienced during today's update, we are committed to resolving the issues as soon as possible. We will let you know once the issues are fixed.  
    Sincerely,
    Your Community Team
  • Klari57 (HU1)Klari57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Tudja valaki mi ez a hibakód?



    Minden van hozzá, nem alapanyaghiány.
  • LittleWonder (HU1)LittleWonder (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Hát akkor ide is írok, hisz ebbe a témába is passzol....
    Mivel a karbantartás miatt nem lehetett belépni a játékba, nem tudtam behozni a hajókat és a halat belerakni a csomagolós feladatba.
    Mire a karbantartásnak vége lett, a feladat átlépett a következő szintre.
    Buktam tehát a halak beadását és ezáltal nyereményeket.
    Mivel fogja ezt a játék kárpótolni ????

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt