Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

horgászat/halászat

sziasztok. segítséget szeretnék kérni mert megakadtam és nem találok sehol leírást a horgászat,ill. a halászat fejlesztéséről.
nem tudok hajót építeni,ill. fejleszteni. valaki egyszer említet olyat hogy horgászattal kifogot halakból kel felajánlani valahol valakinek és akkor tovább léphetek. namármost rengeteg halat fogtam ki. többször leürítettem már a három horgász lehetőséget,tapasztalati szintem,60 tehát szeretnék már kihajózni a nagy vízre. és ezt nem tudom.
megköszönném ha valaki utmutatást adna.

• Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,904HU1
    Lolek (HU1) mondta:
    sziasztok. segítséget szeretnék kérni mert megakadtam és nem találok sehol leírást a horgászat,ill. a halászat fejlesztéséről.
    nem tudok hajót építeni,ill. fejleszteni. valaki egyszer említet olyat hogy horgászattal kifogot halakból kel felajánlani valahol valakinek és akkor tovább léphetek. namármost rengeteg halat fogtam ki. többször leürítettem már a három horgász lehetőséget,tapasztalati szintem,60 tehát szeretnék már kihajózni a nagy vízre. és ezt nem tudom.
    megköszönném ha valaki utmutatást adna.
    szia
    csak akkor tudsz kimenni a "nagy vízre" ha Oleg összes feladatát teljesítetted és ha 20-as horgászati szinten vagy. Oleg feladatait az alábbi linken találod, végezd el mindet, és megnyílik előtted a nagy halászati lehetőség :)

• Lolek (HU1)Lolek (HU1) Bejegyzések: 9HU1
    köszönöm a segítséget
Sign In to comment.