Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

ajándék

vissza igazoltam az email cimem és nem kaptam meg az azért járo ajéndékot. 
Ennek mi sz oka?

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 24.05.2019
    ez nem igy működik...
    attól még h beirod az email cimet, még nem fogsz kapni semmit
    szal lépj be a méledbe, keresd meg a bigfarmos levelet, nyisd meg, katt a begyűjtés most-ra  /v nem tom már hogy van a szöveg/ és várd meg mig betölti új oldalon a játékot, akkor elvileg jóvá kell irja az ajikat
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok!

    Adtam többeknek ajándékot, de nem kaptam érte karmapontokat, pedig 1-et kellene minden ajándék után!

    Más probléma: nem kaptunk az első világbajnoki héten (múlt pénteken) bajnoksági érméket. Nem volt levél, hogy hol végzett azon a héten Magyarország.
    Ez pótolva lesz?

    Köszi!
    :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!

    Adtam többeknek ajándékot, de nem kaptam érte karmapontokat, pedig 1-et kellene minden ajándék után!

    Más probléma: nem kaptunk az első világbajnoki héten (múlt pénteken) bajnoksági érméket. Nem volt levél, hogy hol végzett azon a héten Magyarország.
    Ez pótolva lesz?

    Köszi!
    :)
    hali
    ha te adsz ajit, a megajándékozott játékos kap karmapontot, te nem. ha te kapsz ajit kapsz karmapontot is.
    nálam van 17.-i rendszerüzi, ott 9. helyen vannak a magyarok
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Köszönöm!
    :)

    Jól félreértettem!
    :))))))
  • Márti54 (HU1)Márti54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    BEFEJEZŐDÖTT A LOVAS SZEZON ÉS NEM KAPTAM MEG AZ AJÁNDÉKOKAT A TELJESÍTÉSÉRT!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    BEFEJEZŐDÖTT A LOVAS SZEZON ÉS NEM KAPTAM MEG AZ AJÁNDÉKOKAT A TELJESÍTÉSÉRT!!!
    szia Márti
    ha a szokásos törlést megcsináltad és nem hozott eredményt, akkor sajna csak a Support tud segíteni

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt