Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba bejelentés

2»

Hozzászólások

  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Légy szíves, olvass vissza! Vannak ötletek a megoldásra.
  • pityko (HU1)pityko (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Ezzel amit Zsókafarmer  megadott nekem működik!! Nagyon szépen köszönöm. És sztem úgy lenne a fair ha amikor központilag kiküszöbölték a hibát, és mindenki betud lépni akkor az ilyen meghatározott idejű feladatokat meghosszabbítanák. Mert most ez így azokkal szemben nem fair akik nem tudnak belépni.És ők már hátrányból fognak indulni ha megint indul majd nekik a játék.(pl-ul én csinálom a  halas feladatot és, hogy nem tudtam keverni tápot már most mikor beléptem lecsökkentette a  halakat amiket eddig kifogtam, jó keverhettem volna több tápot is, de ki gondolta volna, hogy ez fog történni? Gondoltam magamban majd keverek később most van elég táp. Na mindegy ez van.)
    Jah és köszönöm szépen Bubának is, hogy tájékoztatott minket a fejleményekről (így legalább nem kellett  sötétben tapogatózni,hogy mi is ez,és mire számítsunk! 
    Üdv: Anett
  • Farmer Zsófi (HU1)Farmer Zsófi (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Hogy ne csak rossz hangozzék el: Chrome-ot használok böngészéshez, és zökkenőmentesen bejött az oldal. 

    Viszont sok mindenről észre lehet venni, hogy flashről html5-re változott a motor:
    - a körmenü ikonjai és a számok, valamint minden, ami betakarításkor "felrepül" (állatok, termény stb.), annak a képe nagyon rossz minőségű, életlen, homályos
    - képernyő jobb felső oldalán, a farmok állapotjelzője sokszor "elfelejt" jelezni, hogy az adott farmon elkészült valami
    - nagyon gyakran kell frissítenem az oldalt (azaz ki- és belépni), mert egy idő után annyira lelassul a játék, hogy az már élvezhetetlen

  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    Firefoxon ezek a problémák eddig is voltak :D
    Most viszont rohadt dühítő ez a töketlenkedés a fejlesztőktől, no meg az, hogy mi szívjuk meg. Nem vagyok hajlandó sem Chrome-ot letölteni, sem IE-t elindítani, mert nekem ne mentse, meg jelentgesse, hogy hol vagyok, mit csinálok, mit és hogyan gépelek... stb.
    Annyi lenne a megoldás, hogy míg meg nem írják normálisan a HTML5-öt, addig állítsák vissza mindenre a flash verziót..., de ehhez ész kéne, meg annyi, hogy ne csak annyit mondogassanak tettek helyett, hogy "Dolgozunk rajta"... :rage:
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Nekem ma a chromon működik, az edgén továbbra is villog.
    Azt nem értem hogy miért változtatgatnak addig amig nincs teljesen kipróbálva hogy működik-e az egész. Persze sokan feladjuk ilyenkor, félbe maradtak dolgaink, aztán szép lassan leszokunk erről is.
  • magduska (HU1)magduska (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Ismét órák óta nem lehet belépni
  • Babinakom (HU1)Babinakom (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!A szövibajnokságban nem azokat az ajándékokat kapom amik ki vannak írva...kicsit dühítő.
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 02.06.2019
    sziasztok,
    megvettem a kényelmi csomagot. a főfarmon és a virág farmon nincs semmi gond, szépen teszi a dolgát, de az ínyenc farmon levette az aranyat és a vetésért fizettetni akar!! már többször frissítettem, de nem akar "megjavulni" :(
    valamint csak 1 hónapra szeretném kibérelni a gépeket, de nem taláom a leírás szerint, hogy hol tudom lemondani az előfizetést.
    Post edited by Zacskósleves (HU1) on
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok,
    megvettem a kényelmi csomagot. a főfarmon és a virág farmon nincs semmi gond, szépen teszi a dolgát, de az ínyenc farmon levette az aranyat és a vetésért fizettetni akar!! már többször frissítettem, de nem akar "megjavulni" :(
    valamint csak 1 hónapra szeretném kibérelni a gépeket, de nem taláom a leírás szerint, hogy hol tudom lemondani az előfizetést.
    gondoltam valaki majd valamit reagál.......
  • Rita124 (HU1)Rita124 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    sziasztok,
    megvettem a kényelmi csomagot. a főfarmon és a virág farmon nincs semmi gond, szépen teszi a dolgát, de az ínyenc farmon levette az aranyat és a vetésért fizettetni akar!! már többször frissítettem, de nem akar "megjavulni" :(
    valamint csak 1 hónapra szeretném kibérelni a gépeket, de nem taláom a leírás szerint, hogy hol tudom lemondani az előfizetést.
    gondoltam valaki majd valamit reagál.......
    Szia, kattints fölül az előfizetési útmutatóra, ott megtalálod hogyan tudod lemondani.
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok,
    megvettem a kényelmi csomagot. a főfarmon és a virág farmon nincs semmi gond, szépen teszi a dolgát, de az ínyenc farmon levette az aranyat és a vetésért fizettetni akar!! már többször frissítettem, de nem akar "megjavulni" :(
    valamint csak 1 hónapra szeretném kibérelni a gépeket, de nem taláom a leírás szerint, hogy hol tudom lemondani az előfizetést.
    gondoltam valaki majd valamit reagál.......
    Szia, kattints fölül az előfizetési útmutatóra, ott megtalálod hogyan tudod lemondani.
    köszi a tanácsot, de ha ott megtaláltam volna nem írok ide :)
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok! egy moderátor se járt még erre?????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok! egy moderátor se járt még erre?????
    szia
    nincs moderátorunk lassan 2 éve, mint ahogy azt már párszor leírtuk azóta
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
     Amikor a díjat levonták, kaptál egy emailt, abban van egy link, erre kattintva le tudod mondani. Katt a Bigfarm klubra, a lap tetején találod: Előfizetési útmutató, oldalt: előfizetés lemondása.
  • Babinakom (HU1)Babinakom (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!Ma reggelre a szövibajnokságon elért pontok lenullázódtak,és amit eddig elértem nem jelenik meg...hiába csinálom nem adja meg a pontokat és minden tagnak ajándékot jelez...egyre több a hiba a játékba.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt