Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

hiba jelentés

Bocsánat de google chromot hassználok és kidob a rendszer nem tudok játszani.Egyáltalán nem sikerül ma. Kérlek segítsetek.

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    A chrommal volt már több probléma. A mozillával simán fut. azt próbáld meg.
  • natus9 (HU1)natus9 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok
    Tegnap otta nem tudok belépni a farmomra!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    router kikapcsolás néhány percre nálam megoldotta a gondot
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Nem tudom megint miért nem lehet bejutni ?vagy azt írja ki ,hogy játék nem töltődik régóta vagy a saját játékos nevemmel adataimmal nem  tudok bejutni Ha bejutok nagy nehezen akkor elölről akarják ,hogy kezdjem az első szintről ,Ez az én játékos nevem és az email címem megmagyarázná valaki nekem ,hogy mi van itt?Miez?
    Piroska
  • Rail (HU1)Rail (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Én sem tudok belépni már 2 napja, a halas dobinak lőttek, a falusi vásárról már nem is beszélek :( Lassan eljutok arra a pontra, hogy már igazán nem is akarok belépni, : :#
  • Szabó Julianna (HU1)Szabó Julianna (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Én se tudok már 2 napja, most léptem be és átnézem ki mivel küzd  egyszerűen  amióta volt a fríssítés azóta nehezen  tudok belépni  Azt írja hogy  (túl hosszú ideig nem válaszol) Tud valaki segíteni  előre is köszönöm.
  • kenda (HU1)kenda (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    vasarnap ota nem tudok belepni,idotullepes miatt! tud valaki segiteni?vagy 5 ev utan vegleg abba kell nagyni?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!
    Nem kell írogatni naponta ebben a témában. A szervereket támadás érte, igyekeznek a hibát kijavítani, de úgy tűnik, hosszú időre macerás lesz a belépés.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt