Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

nem lehet belépni A Játékba

Sziasztok piroska5954 vagyok.Nem tudom miért nem lehet belépni .Én már a 124,szinten voltam ,vagy bejelentkezéskor nem stimmel a játékos nevem és az email címem ,kiírja hogy ezen a néven már van más játékos .Hollott az email címemre meg küldik az értesítést ,hogy térjek vissza a farmra.mert éhesek az állatok.Már több e mailt küldtem vissza de hiába, HA be tudok lépni akkor az első szintre tesznek vissza.Mondtam,hogy nem fogom elölről kezdeni ,mert több év kellett ,hogy elérjek idáig és már egyszer a 104.szinten voltam és ugyanígy ki lett velem szúrva,Nekem sem mondott eddig senki semmit,miért nem mond senki semmit

Hozzászólások

  • Rail (HU1)Rail (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Nem tudok belépni a farmomra már második napja. Komolyan gondolkodom, hogy abbahagyom az egészet, Örökösen variálnak az utóbbi időben, egyre vacakabb az egész :(
  • Azuba (HU1)Azuba (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Valami segítség a belépéssel kapcsolatban??Már 2 napja nem enged belépni. 
    Köszönöm  a válaszotokat.
  • lord dávid (HU1)lord dávid (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sajnos én sem tudok.Reggel még sikerült most meg egész délután próbálom de semmi.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok,Hát én időnként ha éppen olyan van be tudok jutni .De csak időnként,mert kiírja ,hogy nem jó az email címem sem a nevem ,aztán betesznek az első szintre ahonnan nem lehet kijelentkezni és mutatja ,hogy ültessem el  azt az egy árva földet ami ott van és hiába erőlködöm  nem tudok kilépni hogy visszamenjek és az  a 124-re  e mailek csak jönnek hogy etessem meg az állatokat térjek vissza a farmra ,azonban azt nem mondja meg senki  hogy hogyan lehet az első szintről kilépni  ,mert nem tudok kilépni .Szó szerint olyan mintha fogva lennék ott tartva,Akkor sem mész ki ha nem csinálsz semmit .Pedig nem fogok semmit ültetni sem fejlesteni ,mert nem fogom elölről kezdeni.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    JA ez már egy hete így megy.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Na tessék már megint az elsőre tettek ,Just sem fogom harmadszor kezdeni  a játékot .
  • danis333 (HU1)danis333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szia Piroska amikor bejelentkezel akkor nézd meg hogy nem a regisztrációra van állitva akkor kezdi az 1 pályáról,ez csak ötlet lehet ennyi a gond.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    S ZIA Köszi   A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol. MOST EZT ÍRJA KI.EGYSZERŰEN NEM  FOGADJA EL AZ ADATAIM .IGEN HA ÖN JÁTSZOTT MÁR JELENTKEZZEN BE  AKKOR AZ  ELSŐ SZINTRE TESZ MINTHA ÚJ JÁTÉKOS LENNÉK ,DE ÉN NEM REGISZTRÁLTAM  ÚJRA ,OLYAN  ÉRZÉSEM VAN ,HOGY VALAKI VISSZAÉL A  NEVEMMEL .ÉN A NEVEM ÍGY ÍROM   piroska5954   HA BEKERÜLŐK AZ ELSŐ SZINTRE AZ ÍGY VAN ÍRVA   Piroska 5954 BIZTOS VALAKI ÍGY  REGISZTRÁLT 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok piroska5954 vagyok.Nem tudom miért nem lehet belépni .Én már a 124,szinten voltam ,vagy bejelentkezéskor nem stimmel a játékos nevem és az email címem ,kiírja hogy ezen a néven már van más játékos .Hollott az email címemre meg küldik az értesítést ,hogy térjek vissza a farmra.mert éhesek az állatok.Már több e mailt küldtem vissza de hiába, HA be tudok lépni akkor az első szintre tesznek vissza.Mondtam,hogy nem fogom elölről kezdeni ,mert több év kellett ,hogy elérjek idáig és már egyszer a 104.szinten voltam és ugyanígy ki lett velem szúrva,Nekem sem mondott eddig senki semmit,miért nem mond senki semmit
    Szia piroska5954! Valószínű nem a bejeletkezésnél, hanem a regisztrálásnál akarsz belépni, Jobbra egyet lépj és Belépés fülön sikerül (a már játszottad ezt a játékot) ez fontos ott kell megpróbálni.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol. Most meg ez van kiírva .Azt hiszem feladom .
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol. Most meg ez van kiírva .Azt hiszem feladom .
    Szia! Valóban  van sajnos ilyen hiba is, de ez esetben próbáld meg megkeresni a bigfarm.goodgamestudios.com régi változatát, azon néha még be lehet jelelntkezni!Nem mindig sikerül. Nekem isnagyon lassú, rettentő nehézkes és sokszor kidob azzal amit Te is irtál, vagy csak úgy lemerül a memóriája.Egyszóval ez html5-s verzió egy nagy k..ki!Bocs, de ez az én véleményem.
  • agnes1983 (HU1)agnes1983 (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Nem tudom mért kellet ezt a játékot megvariálni, a régibe semmi gond nem volt most meg állandóan kidobál a játékból, napokig nem lehet belépni, katasztrófa az egész játék. Ilyen rosszul még nem ment pedig már öt éve csinálom, de erősen hajlok a befejezéshez.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Jó estét mindenkinek!
    Azért kellett megváltoztatni, mert az Adobe cég Flash Player programja elavult. Lejárt az ideje. Ezért belátható időn belül minden jelentősebb cég át fog állni a html5-re. Tetszik, nem tetszik, de ez van. Tudomásul kell venni. A másik, legalább ilyen fontos dolog, hogy a játékok - nem csak ez - egyre bonyolultabbak, egyre több memóriát, gyorsaságot igényelnek a számítógépektől. Sajnos a gépeket is kell időnként cserélni, nagyobb memóriájúra, gyorsabbra, ami bizony nem kis pénz. Ezt is tudomásul kell venni. 
    Az, hogy ennek a cégnek - GGS - milyenek a meglévő programozói, fejlesztői, ne menjünk bele, mert ebben (sem) vagyok szakértő, ezt azok tudják megítélni jól, akik maguk is programozók. Én nem vagyok az. Szidni lehet őket, de őszintén mondom, nem érdemes, mivel rajtunk, magyar játékosokon kívül ide senki nem jön. A GGS központ munkatársait vajmi kevéssé érdekli az, ami itt van. Nem olvassák, mert ők nem tudnak magyarul. Ezért nem is fognak válaszolni olyan kérdésekre amiket a játékosok ITT tesznek fel. Ha valaki hivatalos választ akar, akkor a Supportnak kell írni, de nem magyarul. Ezen csak az változtathat, ha lesz magyar moderátor. Jelenleg nincs. 
    Szép álmokat!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok.Egyszer már átálltam a másik verzióra..En is már 5 és fél vagy hat éve  csinálom ezt a farmot.Nem csüngök rajta állandóan így a 124,szinten és az 1500,helyen vagyok .Egyedül csinálom   A szövetkezetben csak akkor teljesítek ,ha összegyűlik a hínár trágyám csak néha-néha.
  • zsuzsa6306 (HU1)zsuzsa6306 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    SziasztokT  ilyen  sokáig  van  karbantartás?Állandóan  azt  írja " karbantartás van,  póbálkozz  később"  ,  már  vagy  2-3  órája  nem  tudok  belépni
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia ! Nálam az előbb már véget ért a karbantartás,Bár ne kiabáljam el.
    Piroska 

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Peeersze! Engem megint kidobott, most tudtam visszajönni, de egyik piac sincs meg.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia ! Én nem szoktam  itt belépni . és a fórumról  is ki szoktam jelentkezni  .Az előbb engem is kidobott a rendszer a  játékból   Azért jöttem vissza ,mert kerestem a piacokat és nem találtam őket én sem  Hol vannak?Ha megszüntették ,akkor miért nem szóltak?Egy csomó termékem  odaveszett Piroska
  • viva70 (HU1)viva70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Nálam sincs piac a délutáni frissítés óta. Nekem is vesztek oda termékeim miatta.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia! Hát majd csak visszaállítják.
  • Liba (HU1)Liba (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok,
    látom másnak is eltűntek a piacos megrendelései, azért ez durva hiba...
    máshol sem stimmelnek az adatok pl, a szuper humusz és a szuper trágya is kb. 2-300-al kevesebb lett.
    Ez ugyan játék, de aki aranyat is vásárol néha azért az mégiscsak belerakja a valódi pénzét is, ami viszont nem játék...
    Kőkemény üzlet ...
    Az üzemeltetők bár nem tudják, de részemről  ők is elvesztettek valamit: az "arcukat" ...
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sajnos nálam sincs piac egy darab sem.Persze a VB az megy, de nem tudom a termést a piacra berakni. Most mi van. Valaki tudja azt is, hogy miért vették el a horgászatnál a TP-t.Korábban szereztem plusz bónuszokat az összeset elvették.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok.Ma már vannak a piacok,Nem tudom ki hogy van vele ,én kaptam egy csomó ajándékot ,olyan kutya vacsorája címen .Humuszt meg ilyeneket.Használtam is egy darabig ,de aztán ki írta a support ,hogy nincs elég termék.Ez eddig oké ,de most már az amit fel lehet használni az állatoknál meg az gyümölcsösnél ,csak úgy lassan elfogy anélkül ,hogy nem is használtam,Nálatok is így van? Nem értem akkor miért adták  ha vissza is veszik?Vagy el tudja vinni valaki más is?Ti mit tudtok erről?   
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Hát még ezt a vidámparkot sem értem ,Adományozzak termékeket ,adtam is ,és elhelyeztem a teázot és eltűnt,Aztán kiírja hogy helyezek el még dísztárgyakat ,Hát hová?Az összes földet megvettem és tele is dísztárgyakkal ,Akkor? még hol bővítsem?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt