Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1112

Hozzászólások

  • zka (HU1)zka (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Lehet, de így elrontja a többiek játékát :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    zka (HU1) mondta:
    Lehet, de így elrontja a többiek játékát :(
    Az ilyen embernek az a játéka, hogy a többiekét elrontsa :(
  • tüneményes (HU1)tüneményes (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    A szivárványos rózsáról szeretnék érdeklődni. Hogy juthatunk hozzá? stb.
    Köszönettel.
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni
    Velem sem áll szóba a szerver, mint múlt héten.
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    4 böngészővel próbáltam, egyikkel sem áll szóba.  A guta kerülget. Kellőképpen elegem van ebből a rozoga, bosszantó játékból. 
    Ilse
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.05.2019
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni

    Ilse (HU1) mondta:

    Velem sem áll szóba a szerver, mint múlt héten.
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    4 böngészővel próbáltam, egyikkel sem áll szóba.  A guta kerülget. Kellőképpen elegem van ebből a rozoga, bosszantó játékból. 
    Ilse
    Ma reggel én sem tudtam belépni; hálistennek Invitelnél router kiiktatás most is segített, ahogy már korábban leírtam itt a fórumon.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni

    Ilse (HU1) mondta:

    Velem sem áll szóba a szerver, mint múlt héten.
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    4 böngészővel próbáltam, egyikkel sem áll szóba.  A guta kerülget. Kellőképpen elegem van ebből a rozoga, bosszantó játékból. 
    Ilse
    Ma reggel én sem tudtam belépni; hálistennek Invitelnél router kiiktatás most is segített, ahogy már korábban leírtam itt a fórumon.

    sziasztok
    nem értem, h miért nem a rendes oldalról léptek be.......


    mivel már átálltak a html5-re, így nem kell a régi címről belépni, mikor még volt választási lehetőség.
    simán használjátok az eredeti oldalt :)

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni

    Ilse (HU1) mondta:

    Velem sem áll szóba a szerver, mint múlt héten.
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    4 böngészővel próbáltam, egyikkel sem áll szóba.  A guta kerülget. Kellőképpen elegem van ebből a rozoga, bosszantó játékból. 
    Ilse
    Ma reggel én sem tudtam belépni; hálistennek Invitelnél router kiiktatás most is segített, ahogy már korábban leírtam itt a fórumon.

    sziasztok
    nem értem, h miért nem a rendes oldalról léptek be.......


    mivel már átálltak a html5-re, így nem kell a régi címről belépni, mikor még volt választási lehetőség.
    simán használjátok az eredeti oldalt :)

    Szia Liz!
    Ne vágjál fel ezzel az URL-vel, mert pont olyan sz@r mint amit mi használunk.
    Ezzel is és a router újraindításával az üzenet továbbra is ez:
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.

    Ilse
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ilse (HU1) mondta:
    Szia Liz!
    Ne vágjál fel ezzel az URL-vel, mert pont olyan sz@r mint amit mi használunk.
    Ezzel is és a router újraindításával az üzenet továbbra is ez:
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.

    Ilse
    szia Ilse!
    mint fentebb is írtam, nem a html5-ös URL-el kell belépni, hanem a régi https://bigfarm.goodgamestudios.com/ oldalról.
    és csak megjegyezném..... senki nem vág fel semmivel sem, csak próbáltam segíteni azzal, h megértsd, nem jó oldalon akarsz belépkedni
    de ha ez neked gondot okoz, akkor sorry

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ilse (HU1) mondta:
    Szia Liz!
    Ne vágjál fel ezzel az URL-vel, mert pont olyan sz@r mint amit mi használunk.
    Ezzel is és a router újraindításával az üzenet továbbra is ez:
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.

    Ilse
    szia Ilse!
    mint fentebb is írtam, nem a html5-ös URL-el kell belépni, hanem a régi https://bigfarm.goodgamestudios.com/ oldalról.
    és csak megjegyezném..... senki nem vág fel semmivel sem, csak próbáltam segíteni azzal, h megértsd, nem jó oldalon akarsz belépkedni
    de ha ez neked gondot okoz, akkor sorry

    Szia Liz!

    Mindkettőtöknek igaza van!
    Ha az általad írt eredeti belépést használja valaki, akkor a belépési folyamatban odaér arra a pontra, amit Ilse írt, és a hibaüzenet ís az, amit ő írt, meg ami nálam is megjelenik ma egész nap. Tudod, a bal alsó sarokban folyamatosan kiírja a kapcsolódó állomásneveket, csak esetleg nincs idő elolvasni, ám amikor elakad, akkor már nyugodtan le lehet másolni, és ide írni. Eszerint Neked nincs problémád a belépéssel, ha nem találkoztál ezzel - ne is legyen!
    Üdv.:  Porrima
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Ilse (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Már megint nem tudok belépni a játékba,mint múlt hétvégén-a szokásos tisztítást megcsináltam,2 böngészővel próbáltam.
    Nálatok minden rendben?
    Heni

    Ilse (HU1) mondta:

    Velem sem áll szóba a szerver, mint múlt héten.
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    4 böngészővel próbáltam, egyikkel sem áll szóba.  A guta kerülget. Kellőképpen elegem van ebből a rozoga, bosszantó játékból. 
    Ilse
    Ma reggel én sem tudtam belépni; hálistennek Invitelnél router kiiktatás most is segített, ahogy már korábban leírtam itt a fórumon.

    sziasztok
    nem értem, h miért nem a rendes oldalról léptek be.......


    mivel már átálltak a html5-re, így nem kell a régi címről belépni, mikor még volt választási lehetőség.
    simán használjátok az eredeti oldalt :)

    Szia Liz!
    Ne vágjál fel ezzel az URL-vel, mert pont olyan sz@r mint amit mi használunk.
    Ezzel is és a router újraindításával az üzenet továbbra is ez:
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.

    Ilse
    Ilse, úgy látom egész nap nem tudsz belépni, hiányzol a szövinek!
    A router resetelés eredetileg nem az én ötletem, nekem se jött be igazán.
    A routert én teljesen kiiktatom, közvetlenül csatlakozok kábellel a modemből a gépbe, és úgy semmi probléma nincsen, csak annyi, hogy a router által biztosított wifi kapcsolat nincsen. Azt mindenki döntse el, hogy a wifi a fontosabb, vagy a farmozás.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz!

    Mindkettőtöknek igaza van!
    Ha az általad írt eredeti belépést használja valaki, akkor a belépési folyamatban odaér arra a pontra, amit Ilse írt, és a hibaüzenet ís az, amit ő írt, meg ami nálam is megjelenik ma egész nap. Tudod, a bal alsó sarokban folyamatosan kiírja a kapcsolódó állomásneveket, csak esetleg nincs idő elolvasni, ám amikor elakad, akkor már nyugodtan le lehet másolni, és ide írni. Eszerint Neked nincs problémád a belépéssel, ha nem találkoztál ezzel - ne is legyen!
    Üdv.:  Porrima
    szia Porrima!
    hát az a helyzet, h nekem olyan gyorsan csatizik, h nem látom a bal oldalon alul, ahol mondod a html5-ös csatizást. pár állomást látok, de ezt nem és már be is léptem a játékba
    igen... nincs gondom  belépéssel. talán nem csak a szolgáltató hibája - bár már középkategóriásnak se mondanám a gépemet ( Intel Core i5 2,80 GHz-es procim van és 8 GB ram ) - de szrtm sok minden együttvéve lehet gond. win10-et használok és persze mint már annyiszor írtam, Mozillát. ezeket hagyom mindig frissülni.
    szerencsére semmi gondom a belépéssel, és talán emléxel még, régebben is így volt :)

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!
    Nekem hasonló a gépem, mint Liznek. Nekem igen ritkán van gondom a belépéssel, nem számítva azt, amikor a rendszeren épp frissítés vagy javítás van. Én Chrome böngészőt használok ide, szintén win10 alatt. Nekem a html5 jó, bevált. Tény, a gép rendszeres tisztítása, frissítése erősen ajánlott minden géptulajdonosnak. 
    Azért megsúgom mindenkinek, hogy akik itt vannak régebbről, nem azért írnak be, mert másokat cikizni, idegesíteni akarnak, hanem csupán azért, mert segíteni áll szándékukban. Sajnos nincs hosszabb ideje moderátorunk, aki nagyon hiányzik. A fórum rettenetesen össze van kutyulva. Sok játékosnak nincs türelme végigbogarászni az összes beírást, hogy megtalálja, már ha meg lehet találni azt, ami neki segíthet. Nekem sem lenne, bár régóta vagyok itt, nagyjából tudom, hol mi lelhető. Szerencsére sok mindent kiírtam papírra annak idején. Sok türelmet kívánok minden játékostársnak!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Nekem hasonló a gépem, mint Liznek. Nekem igen ritkán van gondom a belépéssel, nem számítva azt, amikor a rendszeren épp frissítés vagy javítás van. Én Chrome böngészőt használok ide, szintén win10 alatt. Nekem a html5 jó, bevált. Tény, a gép rendszeres tisztítása, frissítése erősen ajánlott minden géptulajdonosnak. 
    Azért megsúgom mindenkinek, hogy akik itt vannak régebbről, nem azért írnak be, mert másokat cikizni, idegesíteni akarnak, hanem csupán azért, mert segíteni áll szándékukban. Sajnos nincs hosszabb ideje moderátorunk, aki nagyon hiányzik. A fórum rettenetesen össze van kutyulva. Sok játékosnak nincs türelme végigbogarászni az összes beírást, hogy megtalálja, már ha meg lehet találni azt, ami neki segíthet. Nekem sem lenne, bár régóta vagyok itt, nagyjából tudom, hol mi lelhető. Szerencsére sok mindent kiírtam papírra annak idején. Sok türelmet kívánok minden játékostársnak!
    szia Kiskapa!
    köszönöm beírásod, mert valóban nem cikizni akarok senkit se, csak próba segíteni. valszeg még az átállás előtti címet használják többen, ami mostanra elavult, hisz a GGS teljesen átállt a Html5-re. innentől kezdve a régi weboldalt kell használni, ez nem kérdés :smile:
    sajnálatos, h nincs moderátorunk, de akik jelentkeztek az elmúlt időkben, azokat a GGS elutasította :(
    talán rossz véleménnyel voltak rólunk...magyarokról. de persze nem 1-2 esetleg 3 emberről kell megformálni minket.
    remélem lesz jelentkező újra és engedik most már :)
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ilse (HU1) mondta:
    Szia Liz!
    Ne vágjál fel ezzel az URL-vel, mert pont olyan sz@r mint amit mi használunk.
    Ezzel is és a router újraindításával az üzenet továbbra is ez:
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.

    Ilse
    szia Ilse!
    mint fentebb is írtam, nem a html5-ös URL-el kell belépni, hanem a régi https://bigfarm.goodgamestudios.com/ oldalról.
    és csak megjegyezném..... senki nem vág fel semmivel sem, csak próbáltam segíteni azzal, h megértsd, nem jó oldalon akarsz belépkedni
    de ha ez neked gondot okoz, akkor sorry

    Liz! 
    Te irtad ide a linket. Arra kattintottam és ezzel kaptam az üzenetet.

    A gépem uraságtól levetett gép, win7 rendszerrel.

    Ilse

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.05.2019
    Ilse (HU1) mondta:
    Liz! 
    Te irtad ide a linket. Arra kattintottam és ezzel kaptam az üzenetet.

    A gépem uraságtól levetett gép, win7 rendszerrel.

    Ilse

    nagyon sajnálom... gondolom a szokásos sütik, előzmények és stb. már megtörténtek..
    ebben az esetben még próba böngészőt váltani
    jobb ötletem nincsen, mert mint fentebb írtam sok mindentől függ.
    pl: a géped paramétereitől is
    mert ha az alsó határt ütögeti, akkor sajna ez is lehet a gond
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Köszönöm a tanácsokat,de sajnos semmilyen úton-módon nem tudok belépni,pont mint múlt hétvégén.Előtte nem volt semmi probléma és hétfőtől péntekig sem.
    Megint kiesik egy hétvége a eventekből-ezért vagyok mérges.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Köszönöm a tanácsokat,de sajnos semmilyen úton-módon nem tudok belépni,pont mint múlt hétvégén.Előtte nem volt semmi probléma és hétfőtől péntekig sem.
    Megint kiesik egy hétvége a eventekből-ezért vagyok mérges.
    Sajna én is úgy látom, hogy a hétvégéken ez már így lesz :(
    Pedig a gépünk most se rosszabb, mint hét közben...
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Köszönöm a tanácsokat,de sajnos semmilyen úton-módon nem tudok belépni,pont mint múlt hétvégén.Előtte nem volt semmi probléma és hétfőtől péntekig sem.
    Megint kiesik egy hétvége a eventekből-ezért vagyok mérges.
    Sajna én is úgy látom, hogy a hétvégéken ez már így lesz :(
    Pedig a gépünk most se rosszabb, mint hét közben...
    Ez így van:(

  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sürgős javításra lenne szükség.lovas ivett
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    A múlt hétvégén jeleztem a gondot a moderátornak (angol). Hétfőn azt a választ kaptam, hogy bizonyos szerverek érintettek, így nem minden játékost érint és valószínűleg külső támadás lehetett. El tudom képzelni, mivel gyanús, hogy ilyen gond ismételten hétvégén merült fel.
  • Márti54 (HU1)Márti54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    A Sziget farmon csak úgy eltűnt a 3. szintre épített mangó kert! Az Ínyenc farmon pedig aszintén a bővítés után a fülke is!!!!!! Mi van itt?!!!!
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Írjatok a supportnak. Hiába jelzitek itt a problémát. Mivel nincs a játéknak magyar moderátora vagy fejlesztője, nem fognak reagálni a magyar fórumra. Angol fórumon vagy a supporton keresztül lehet jelezni a problémát.
  • Jucyka00 (HU1)Jucyka00 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Nem tudom hol kérdezzek, ezért ide írom, ha máshova kéne, akkor valaki szóljon nyugodtan. :)
    Nem tudom hanyadik szint után egyszerűen ugyanazok a bugyuta feladatok jönnek a főfarmon. Ez tudja valaki hogy meddig tart? Jelenleg a 119.-en vagyok, de már nagyon idegesítenek, olyan mintha vagy 10 feladat rotálódna. Adj el 6000 disznót, takaríts be ennyi búzát stb.
    Válaszokat előre is köszi!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Nem tudom hol kérdezzek, ezért ide írom, ha máshova kéne, akkor valaki szóljon nyugodtan. :)
    Nem tudom hanyadik szint után egyszerűen ugyanazok a bugyuta feladatok jönnek a főfarmon. Ez tudja valaki hogy meddig tart? Jelenleg a 119.-en vagyok, de már nagyon idegesítenek, olyan mintha vagy 10 feladat rotálódna. Adj el 6000 disznót, takaríts be ennyi búzát stb.
    Válaszokat előre is köszi!
    Hát légy erős: én a 350. szinten vagyok, és minden reggel kell fognom 10  sügért!
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!
    kérdésem lenne: hol találom meg az esküvő event leírását?
    Előre is köszi a választ
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy a barátságrét dollárért fejleszthető-e? És ha igen, kb mennyiért?

    köszi

    bkatica
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 15.11.2019
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy a barátságrét dollárért fejleszthető-e? És ha igen, kb mennyiért?

    köszi

    bkatica
    Szia Katica!
    A barátságrét dollárért fejleszthető, de hogy mennyiért, azt holnap tudnám megmondani, ugyanis éppen most építek egyet, és az reggelre lesz kész. Akkor meg tudom írni, hogy 8-ról 9-re bőviteni hány dollár.

    Elkészült az építés, most már látható a titkos adat : 7. szintről 8-ra bővítés 15 millió dollárba kerül és 13:20 ideig tart.
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nagyon köszi. 
  • gombosalfonz (HU1)gombosalfonz (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szóval nincs moderátor...Jó lenne találni egyet

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt