Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

probléma

Miért nem tudok belépni a játékomba?
üdv:mónika20
«1

Hozzászólások

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    A(z) bigfarm-html5.goodgamestudios.com túl hosszú ideje nem válaszol.Nekem ezt írja ki.Nekem azt írták vissza az email-re amit  írtam ,hogy keresem a választ a Gyíkba.Most megint kezdődik a tavalyi cirkusz amikor nem lehetett bejutni ,mert másik alkalmazást kellet  letölteni? Semmit nem töltök le a gépemre, Egyébként újabban  észrevettem ,hogy amikor elkezdtem játszani egy darabig nehezen működött,olyan volt mintha nem is én játszottam volna,
    Proska
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Ugyanez a problémám. Tegnap is rossz volt már, de akkor a javítással egy ideig jó volt. Kíváncsi vagyok, mikorra csinálják meg.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    ...most már én sem tudok belépni...
    :(
    talán a szerverrel lesz valami probléma....
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok!
    Én sem tudok belépni. A német fórumon olvastam ott is ilyen probléma van, többen írják, hogy nem lehet belépni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Csatlakozok az előttem szólokhoz: ma 0 óra 0 perckor megszakadt a kapcsolat a szerverrel, azóta több gépen, több operációs rendszerrel és több böngészővel sem lehet belépni tisztítás után sem.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    sziasztok.
    inviteles vagyok, nem tudom, de nálunk több invitelesnél lépett fel a probléma.
    Az lett nálunk a megoldás, hogy nem csak áramtalanítani kellett a routert, hanem a saját gombjával kellett ki és kis idő múlva bekapcsolni. Akkor állt helyre a net annyira, hogy a játékot is elbírta.
    Az volt a zavaró, hogy más honlapokat behozott, de ezt nem.
    Aztán kipróbáltam,hogy mobil nettel ment a játék. és akkor mondták a többiek, hogy a routert is kapcsoljam ki 1-2 percre. Ez bevált.
  • medve54 (HU1)medve54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok
    Nem működik a gép igy hogy versenyezzünk, a dobozolósom is el úszott. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.05.2019
    sziasztok.
    inviteles vagyok, nem tudom, de nálunk több invitelesnél lépett fel a probléma.
    Az lett nálunk a megoldás, hogy nem csak áramtalanítani kellett a routert, hanem a saját gombjával kellett ki és kis idő múlva bekapcsolni. Akkor állt helyre a net annyira, hogy a játékot is elbírta.
    Az volt a zavaró, hogy más honlapokat behozott, de ezt nem.
    Aztán kipróbáltam,hogy mobil nettel ment a játék. és akkor mondták a többiek, hogy a routert is kapcsoljam ki 1-2 percre. Ez bevált.
    Katica, ha ez a megoldás, akkor millió puszi, bár én most bent vagyok, elég tűrhetően megy a játék, de inkább nem szeretném kipróbálni, mert egyszer lefagyott, és utána megint 1 óra hosszáig nem tudtam visszamenni - különben én is Inviteles vagyok valóban. Letesztelem a szövistársaimnál, utána szólok.
    ------------------------
    Hát akiket megkérdeztem, azok között van Inviteles is, meg más is.
    Nálam egyelőre megy a játék, egyedül a mélytengeri halászat nem, de most  a dobozolás érdekel engem, a főfarm meg szerencsére tökéletes. Azért a router resetelést inkább nem próbálnám ki, csak ha muszály.
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • natus9 (HU1)natus9 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Sajnos én sem tudok bejelentkezni....
    néha sikerül,ottána megint nem jó...
    igy nem lehet játszani!!!!
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Nálunk a szövetkezetből több tagot is érint. Nem kicsi gondról van szó. Jó lenne, ha legalább mondanának valamit, hogy mi a helyzet.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    valószínűleg náluk is van hiba, mert más országok fórumain is ez a téma, de hétvégén a GGS-nél a fű sem nő.
    Talán hétfőn lesz valami.
    Nálam egyébként minden rendben, minden farm tökéletesen működik azóta is.
  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Látom itt jobban pörög a buli ezért ide is bemásolom.

    Halihó.

    Tegnap este óta nem tudok belépni se az otthoni, se a munkahelyi gépről. Érdekes módon telefonon keresztül sikerül. A vezetékes net inviteles mind a két helyen és kábellel csatlakozok a modemre. 
    "a weboldal ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött."
    Otthoni környezet: Linux mint, chromium és firefox
    Munkahelyi: win7, chrome
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    jcg (HU1) mondta:
    Látom itt jobban pörög a buli ezért ide is bemásolom.

    Halihó.

    Tegnap este óta nem tudok belépni se az otthoni, se a munkahelyi gépről. Érdekes módon telefonon keresztül sikerül. A vezetékes net inviteles mind a két helyen és kábellel csatlakozok a modemre. 
    "a weboldal ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött."
    Otthoni környezet: Linux mint, chromium és firefox
    Munkahelyi: win7, chrome
    Én is különböző rendszerekről próbáltam sajnos sikertelenül. Telefonról nem tudom, mert a winfosra nincs app.
  • Andienne (HU1)Andienne (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szép Napot!

    Az lenne a kérdésem, hogy elnyertem a "tanuki" versenyen az első helyet, és kiválasztottam az Ír csirkeólat!
    Na már most hiába megyek a festékes vödörre, ott sincs mint opció, csak a behavazott ól verziót kapom meg.
    Hol lehetne előcsalogatni?
    Köszönöm!
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szép Napot!

    Az lenne a kérdésem, hogy elnyertem a "tanuki" versenyen az első helyet, és kiválasztottam az Ír csirkeólat!
    Na már most hiába megyek a festékes vödörre, ott sincs mint opció, csak a behavazott ól verziót kapom meg.
    Hol lehetne előcsalogatni?
    Köszönöm!
    szia!
    Főfarm, raktár, tematikus épület.

  • natus9 (HU1)natus9 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Már megint nem enged belépni!!!!!!!!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    natus9 (HU1) mondta:
    Már megint nem enged belépni!!!!!!!!!!
    az én javaslatomat megpróbáltad?
  • Asztrid (HU1)Asztrid (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Nekem válaszoltak az előzőnél. Az érintett szervereket külső támadás érte. Valószínűleg ez történhetett most is, de mivel hétvégén nincs fejlesztő, így hétfőnél előbb nem fogják a gondot megoldani.
  • Andienne (HU1)Andienne (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Hali!

    Tele a "Hócipőm" azzal a dologgal kapcsolatban, hogy bármit is veszek a bajnokság kereskedőnél, az sosincs meg!
    Akkor meg minek is?
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Üdv...érdeklődnék, hogy mikor lesz elérhető a játék?  Már jó ideje Karbantartást jelez:..Nem a legjobb időben.
  • xspirit (HU1)xspirit (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    A karbantartás után valami miatt hiába kattintok a piacra, nem adja ki a rendeléseket, helyette a farmkezelő jön fel. Nálatok is???
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!
    Igen én sem tudok a piacra menni, de a halas piacra sem. Nem tudom más nyelvű fórumokon esetleg van-e hír, mert és - sajnos - csak a magyar nyelvet művelem.

    Ja! Most itt nem tudtam az előző hsz-t idézni. Lehet, ez is összefüggésben van a frissítéssel.
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Eltűntek a piacok!!!

  • Caeiro (HU1)Caeiro (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Ezt írták ki a hivatalos fórumba a piaci problémával kapcsolatban. Ha jól értem, kell egy kis idő a javításhoz, mert komplex a probléma.

    Dear Community,
    We are aware of issues that appeared in contracts in the organic/fish markets and have been working to fix those issues. Unfortunately, it is not possible to fix the issues immediately, and as the issues are complex we need more time to investigate them further. As a result, we have to remove the market tabs for the time being, so players are not able to fulfil any contract.
    We apologise for the problems you experienced during today's update, we are committed to resolving the issues as soon as possible. We will let you know once the issues are fixed.  
    Sincerely,
    Your Community Team
  • EMárta (HU1)EMárta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Eltüntek a szerzödéseim. Apiacra sem tudok menni , a halasra sem.
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! A biopiacom nekem is eltűnt a javítás óta!
  • LittleWonder (HU1)LittleWonder (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Na akkor még itt is panaszkodok....
    A karbantartás miatt nem lehetett belépni a játékba, emiatt nem tudtam beadni a csomagolós feladatba a halakat.
    Mire a karbantartásnak vége lett és beléphettem, már lejárt a feladatban az idő és átlépett a következő halra.
    Buktam tehát a beadást és ezáltal nyereményeket.
    Mivel fog emiatt a játék kárpótolni ??????
  • LittleWonder (HU1)LittleWonder (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Hmmmm.......
    Köszönöm a gyors választ.


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Mivel fog emiatt a játék kárpótolni ??????
    hali
    semmivel
    A karbantartás miatt nem lehetett belépni a játékba, emiatt nem tudtam beadni a csomagolós feladatba a halakat.
    általában ki szokták irni, h mikor kezdődik a karbantartás, van egy visszaszámláló. érdemes úgy alakitani a halas evit h ne karbantartás alatt álljon le.
    tudom ez nehéz vagy arany függő, de ez van, nincs más megoldás.
    Hmmmm.......
    Köszönöm a gyors választ.
    sajnos itt nincs már moderátor,nincs aki a panaszokat továbbitsa, ide hiába irsz, itt ugyanolyan játékosok vannak mint te, mi nem tudunk ebben segiteni
    ha nagyon panaszkodni szeretnél akk ezt megteheted a supportnál angolul vagy az oldalon felsorolt nyelvek bármelyikén. de nem sok értelme van.

  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    nem tudom leszedni a termést a fő farmon ,és 10 percenként kidob a játék csatlakozzam újra

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt