Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1111113

Hozzászólások

  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretném kérdezni, hogy a szövin belül lehet e ajándékozni, bármit! A választ köszönöm!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Teréz (HU1) mondta:
    Szeretném kérdezni, hogy a szövin belül lehet e ajándékozni, bármit! A választ köszönöm!
    szia
    sajnos erre nincs mód, bár már régebben felvetettük, de a GGS nem akarja megvalósítani
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A telefonomra is letöltöttem a puffint  pár éve és azon keresztül léptem be a farmomra. Igaz ritkán használtam de ha dobozolás volt akkor jó volt hogy bár hol tudtam pakolni az árut. A telóm tönkre ment vettem újat. Megint letöltöttem a puffint de a játékba nem tudok belépni.Megjelenik a bejelentkezési panel és ennyi. Írni nem lehet bele. Mi lehet a hiba? Köszönöm ha segítetek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A telefonomra is letöltöttem a puffint  pár éve és azon keresztül léptem be a farmomra. Igaz ritkán használtam de ha dobozolás volt akkor jó volt hogy bár hol tudtam pakolni az árut. A telóm tönkre ment vettem újat. Megint letöltöttem a puffint de a játékba nem tudok belépni.Megjelenik a bejelentkezési panel és ennyi. Írni nem lehet bele. Mi lehet a hiba? Köszönöm ha segítetek.
    Nem gondolod, hogy a html5-re áttérés miatt nem megy? A Flash verzió már kb. 1 hónapja megszűnt.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A telefonomra is letöltöttem a puffint  pár éve és azon keresztül léptem be a farmomra. Igaz ritkán használtam de ha dobozolás volt akkor jó volt hogy bár hol tudtam pakolni az árut. A telóm tönkre ment vettem újat. Megint letöltöttem a puffint de a játékba nem tudok belépni.Megjelenik a bejelentkezési panel és ennyi. Írni nem lehet bele. Mi lehet a hiba? Köszönöm ha segítetek.
    Nem gondolod, hogy a html5-re áttérés miatt nem megy? A Flash verzió már kb. 1 hónapja megszűnt.
    Megfordult a fejemben igen. De kb két hete még ment a régi telefonon.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    hali
    Sztem is Porrimának igaza van a rohadt html5 miatt nem lehet belépni
    ha rákatt a belépésre visszadob, billentyűzetet is bezárja

    jó ideje már nem is próbáltam telóról jönni,mert nem akarok idegbajt kapni :D
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy a szövetkezeti bajnokság ezentúl mindig 2 napnta lesz. Mert megmondom őszintén nagyon unjuk már.Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit és tájékoztatna, nagyon megköszöném.Már igy sem kötelezem , hogy csinálják.De ha meglátom a jelzést már én is ideges leszek tőle.Régen harcoltunk ellene, gyüjtést kezdeményeztünk, hogy egy hónapban csak egyszer legyen. Erre minden násnap megkapjuk Azért ez tulzás. Még mindig nincs modink, nincs segitségünk.?






  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia! Nincs modi, nincs segítség. Én arra tippelek, hogy most azért van így, hogy a VB alatt lehessen pontokat szerezni vele. Így fogjátok fel, használjátok a targoncát és lesz, ami lesz alapon gyűjtsétek a pontokat vele! :)
  • sakkmester (HU1)sakkmester (HU1) Bejegyzések: 2
    Helló új vagyok még, kiadta feladatként, hogy vegyek igazi pénzért aranyat, én viszont nem szeretnék valódi pénzt költeni , ha ezt a feladatot kihagyom akkor is játszhatok a játékkal minden megkötés nélkül? :)  köszi 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Itt a feladatokat maga a játék adja. Igen, játszhatsz valódi pénz költése nélkül, természetesen kicsit lassabban fogsz haladni és látni fogod, hogy a versenyekben is hátrányban leszel, de azért szerintem arany használata nélkül is élvezetes a játék. Valamint ha szerencséd van, szerezhetsz magával a játékkal is aranyat. PL: a napi belepési jutalmak között, a ládákban, szintlépésnél lehet aranyat szerezni.
    bkatica
  • sakkmester (HU1)sakkmester (HU1) Bejegyzések: 2
    igen tudom free to play, ezek szerint ha kihagyom azt a küldetést se  gond, köszi :)
  • Hamupipőke3 (HU1)Hamupipőke3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Bkatica, köszönöm a segitséget Erika
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Kitettem a lovam a lovasrétre.Nem értem hogy miért nincs a tevékenységtárgyak közt lóvakaró.Nyertem már egy csomót versenyeken meg szerencsekeréken.Még sincs egy darab sem.Szerintetek miért?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Biztos vagy benne, hogy lóvakarót nyertél és nem a csínyek között található kefét? De gyártani is tudsz, az biztosan meglesz.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Szia!

    Biztos vagy benne, hogy lóvakarót nyertél és nem a csínyek között található kefét? De gyártani is tudsz, az biztosan meglesz.
    Igazad van köszönöm. Figyelmetlen voltam de olyan hasonlóak.
  • zka (HU1)zka (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok, a küldetéseknél kicsit furcsállom, hogy az indítás után néhány másodperccel vannak akik több tízezer dolgot termelnek, és van nekik 1 azaz 1 darab földjük? Hát hogy csinálják?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zka (HU1) mondta:
    Sziasztok, a küldetéseknél kicsit furcsállom, hogy az indítás után néhány másodperccel vannak akik több tízezer dolgot termelnek, és van nekik 1 azaz 1 darab földjük? Hát hogy csinálják?
    szia
    lehet sok-sok arannyal avagy hínár humusszal és spec. magokkal :)
  • zka (HU1)zka (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Liz65 (HU1) 10 mp alatt ez képtelenség, meg minek termelne ennyi (jelen esetben) vadvirágot? Hova tesz ennyit? Ezeket még el is kell adnia, nem? Nem fér bele az időbe semmiképp.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    A képen az látszik, hogy már eltelt 5 perc. Ennyi idő alatt simán megvan lila humusszal 25000 virág.
    9-es földön a lila humusszal spéci maggal több, mint 1000 virág terem, menete: vet-liláz-beszed-elad (3-4 kattintás) 25*4=100 mp= max 2 perc
    Az eladás is 1 kattintás, mert raktármax esetén felkínálja a a játék.

    Ha teszel ide egy képet, ahol ugyanez megvan 10 mp alatt, akkor azért más a helyzet, de balitól más sok mindent láttunk :wink:
  • qwarc (HU1)qwarc (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok azt szeretném megtudni,hogyan lehet meglátogatni egy másik játékos farmját?
  • aisa74 (HU1)aisa74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    qwarc (HU1) mondta:
    Sziasztok azt szeretném megtudni,hogyan lehet meglátogatni egy másik játékos farmját?
    Szia!
    Biztos van több módja is, én ezeket ismerem:

    Ha tudod a játékosnevet:
    Alsó menüben: Többjátékos funkciók gomb, majd Ranglista. Itt ad egy panelt, ahol a "Név/helyezés keresése" mezőbe be tudod írni a játékos nevét, majd katt a nagyítóra. Ezután az alatta lévő listában ki lesz jelölve a játékos neve, arra kell kattintani, majd a "farm meglátogatása" (zöld nyíl) gombra.

    Küldetés során:
    A küldetésben részt vevő többi játékos farmjának meglátogatásakor kattints a küldetés panelra, majd a felugró ablakban a játékosnév előtti kis zöld (vagy piros) pöttyre.

    További jó játékot!
  • qwarc (HU1)qwarc (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Köszönöm a választ

  • Andienne (HU1)Andienne (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Helló!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy kaptam/nyertem a faluvásárban egy terméken földet.
    A gond az, hogy sehol sem találom, régebben egy ölimpiai öldet is elnyertem, de azt sem találom!
    Hol lehetne ezt megnéznem, hogy használni tudjam?
    Köszönöm!
  • qwarc (HU1)qwarc (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok, van egy játékos aki rendszerint csínyt követ el  ellenem de hiába keresek rá ezt írja ki : " a játékos nem található" Ez miért van?
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szia!
    A játékost véletlenül nem Tanukinak hívják? Mert ha igen, akkor az az aranyhét játék része.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Helló!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy kaptam/nyertem a faluvásárban egy terméken földet.
    A gond az, hogy sehol sem találom, régebben egy ölimpiai öldet is elnyertem, de azt sem találom!
    Hol lehetne ezt megnéznem, hogy használni tudjam?
    Köszönöm!

    Szia!

    Valószínűleg kinézetet kaptál katt rá a földre és a karikában a lila vödörnél találod.
  • qwarc (HU1)qwarc (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Köszi  :D
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Helló!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy kaptam/nyertem a faluvásárban egy terméken földet.
    A gond az, hogy sehol sem találom, régebben egy ölimpiai öldet is elnyertem, de azt sem találom!
    Hol lehetne ezt megnéznem, hogy használni tudjam?
    Köszönöm!
    Szia! Ti biztosan kinézetet kaptál, azt pedig ha bővíteni akarsz körmenüt veszed elő és legfelül találsz egy lila vödröt, az alatt találod meg az egyes kinézeteket.De nagyon vigyáz,mert itt véletlenül rákatt valamelyikre és már meg is vásároltál egy kinézetet, ha akarod, ha nem.
  • zka (HU1)zka (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 06.05.2019
    Liz65 (HU1) mondta:
    zka (HU1) mondta:
    Sziasztok, a küldetéseknél kicsit furcsállom, hogy az indítás után néhány másodperccel vannak akik több tízezer dolgot termelnek, és van nekik 1 azaz 1 darab földjük? Hát hogy csinálják?
    szia
    lehet sok-sok arannyal avagy hínár humusszal és spec. magokkal :)
    Na de ezt hogy? És már késtem is vagy fél percet a képmentéssel... Ne mondja nekem senki, hogy ezt 15mp alatt meg lehet csinálni, hát milyen malma van bali1977-nek?

    Szerk: ...és ezt is már jó pár perce elérte:

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Haltápból 7000-t tud az ínyenc malom egyszerre, ha arannyal megcsinálja a másodikat, akkor okés a 11 520,
    a többi nekem is szürreális....megcsinálható, de minek egy játékra ennyi pénzt költeni? hiszen veszi hozzá az összes alapanyagot, aztán beteszi gyártani és aztán azonnal leszedi arannyal. nem hiszem, hogy bíbelődik a spec magok termelésével. De bali mindig ezt csinálja. ezt el kell fogadni. 1 küldi 10 000 arany és kész.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt