Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hibabejelentés!

13»

Hozzászólások

  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    bocsánat de tévedtem
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    A játék reggel kezdődött és reggel is ért véget. 24 órára adja a begyűjtendő cukorkát, így az utolsó nap reggel már nem adott újakat.
    Elképzelhető,hogy így lemaradtál egy napról, nem?
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nem tom ki , hogy van vele, de nálam annyira lassú a HTML5-s verzió, hogy erősen gondolkodom rajta, abba fogom hagyni a játékot, pedig már több mint öt éve játszom. Kín kivárni egy aratást vagy egy beültetést.Olyan lassú probáltam már mindent. A Firefox az a leglassúbb , a Crhom az vmiennyivel gyorsabb, de alapból az is lassú a Fleshez képest!Tud vki vmi jó tanácsot adni?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sajnos nálunk csak a memória bővítés jött be. pénzbe kerül, nincs mit tenni....és még mindig olcsóbb, mint 1 új gép
  • áron2007 (HU1)áron2007 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Hónapok óta nem írják jóvá a játék kezdetekor kapott dollár, tp pontot, aranyat stb. Miért van ez? Vajon lesz válasz? Nagyon idegesítő!!!!!!!
  • áron2007 (HU1)áron2007 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    ma sem íródott jóvá 80 arany, dűhítő!!!!!!!!!!nem is érdemes játszani
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ha ilyesmi előtt állsz, csinálj képernyőmentéseket:
    előtte lévő arany mennyisége
    amikor látszik, hogy az jár
    és utána lévő arany mennyisége (azaz a változatlan összeg)

    Aztán szépen küldd el a supportnak. Talán sikerül és megadják.
  • Andienne (HU1)Andienne (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Helló!

    Az a probléma, hogy hiába termelek pelletet az aranyhalaknak, mintha nem is termelnék, nem jelzi ki...
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Mire gondolsz? Az aranyhalmentéses játékra vagy a szövetkezeti halastóra?
    Kétféle haltápot lehet gyártani most, amíg van az aranyhalmentés. Az egyik kell a játékba a mentett halakat etetni, a másik pedig a szövetkezeti tóban lévő halaknak kell.
  • áron2007 (HU1)áron2007 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Természetesen ma se íródott jóvá a játék elején kapott 30 dollár!Semmi értelme játszani!Hiába is jelezzük!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Természetesen ma se íródott jóvá a játék elején kapott 30 dollár!Semmi értelme játszani!Hiába is jelezzük!!!!
    szia
    valszeg elnéztél valamit, mert ha a napi belépési ajándékra gondolsz, akkor az 30 arany, nem dollár
    30 dollárt nem szoktak jutalmul adni, attól több szokott lenni
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Természetesen ma se íródott jóvá a játék elején kapott 30 dollár!Semmi értelme játszani!Hiába is jelezzük!!!!
    szia
    valszeg elnéztél valamit, mert ha a napi belépési ajándékra gondolsz, akkor az 30 arany, nem dollár
    30 dollárt nem szoktak jutalmul adni, attól több szokott lenni
    Szia Liz!
    Ne hari, nem az a lényeg!
    Egy ideje én is figyelem, és a napi jutalmat nem kapjuk meg, se a dollárt, se az aranyat, se a TP-t, semmit, de hiába is írunk...
  • áron2007 (HU1)áron2007 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Igen bocsi elírtam 30 arany volt, ma se íródott jóvá több mint 77ezer dollár, hónapok óta így van, hiába jelezzük nem történik semmi!!!!Örülök neki, hogy nem csak én vettem észre.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz!
    Ne hari, nem az a lényeg!
    Egy ideje én is figyelem, és a napi jutalmat nem kapjuk meg, se a dollárt, se az aranyat, se a TP-t, semmit, de hiába is írunk...
    sziaaa Porrima!
    sajna én is egy ideje már nem figyelem ezeket a dolgokat. de ha te nézed, akkor valszeg úgy van
    az igazság az, h nincs modink nincs aki kiálljon értünk, így nem foglalkoznak vele, hiába is írunk ez miatt :(
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Igen bocsi elírtam 30 arany volt, ma se íródott jóvá több mint 77ezer dollár, hónapok óta így van, hiába jelezzük nem történik semmi!!!!Örülök neki, hogy nem csak én vettem észre.
    A belépési ajándék a tegnapi kikapcsolás elötti arany és TP mennyiséget növeli.
    Szerintem, bekapcsolódásnál mire megjelenik a képernyődőn már hozzá van adva az éjszakai szerzeményed. 
    Már a megnövekedett menyiséget mutatja. Nem várja meg, hogy rákattints az "Ide vele" gombra.
    Ilse
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Ilse (HU1) mondta:
    Igen bocsi elírtam 30 arany volt, ma se íródott jóvá több mint 77ezer dollár, hónapok óta így van, hiába jelezzük nem történik semmi!!!!Örülök neki, hogy nem csak én vettem észre.
    A belépési ajándék a tegnapi kikapcsolás elötti arany és TP mennyiséget növeli.
    Szerintem, bekapcsolódásnál mire megjelenik a képernyődőn már hozzá van adva az éjszakai szerzeményed. 
    Már a megnövekedett menyiséget mutatja. Nem várja meg, hogy rákattints az "Ide vele" gombra.
    Ilse
    Mivel mások is megfigyelték már ezt a szabályt, és mondták is nekem, ezért magam is utána jártam a dolognak, ami nem egyszerű! Először is az első belépésnél csináltam egy képernyő mentést, hogy lássam, mi lesz a következő napi ajándék. A gép napi utolsó kikapcsolása előtt erről csináltam a fényképet, hogy lássam mennyi van belőle. A másnapi bekapcsolás után már össze tudtam hasonlítani, és valóban megkaptam az ajándékot, ahogy Ilse írja.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!Ma miért ne lehet belépni? Mi van már megint?

  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Halihó.

    Tegnap este óta nem tudok belépni se az otthoni, se a munkahelyi gépről. Érdekes módon telefonon keresztül sikerül. A vezetékes net inviteles mind a két helyen és kábellel csatlakozok a modemre. 
    "a weboldal ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött.
    Otthoni környezet: Linux mint, chromium és firefox
    Munkahelyi: win7, chrome

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt