Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Tudnátok segíteni?

Sziasztok!

Már sokadjára próbálkozok, örülök, hogy tudok valahonnan segítséget kérni. win 10 van a gépen, és crome-ot használok. Egyes dolgok nem működnek. Pl.: a mostani sziget játékban minden bekapcsolásnál újra kezdi a feladatokat. Ezt úgy értem, hogy pl van egy olyan feladat, hogy legyen malmod, meg kezd el gyártani a narancslevet. Elkezdem gyártani, már van mondjuk 10 üccsim, de másnapra lenullázza az értéket.
Akkor az aranyhalakat hiába etetem, nem kapok érte semmit. 
A szövetkezetből a beadott aranyat hogyan tudom vissza kapni? Ketten vagyunk a szövetkezetben, de nem tudok rá jönni. 
Akkor ma amikor bekapcsoltam a játékot, kiírt egy olyat, hogy sajnos nem sikerült a játékot befejezni, de egy gazda segít... Eddig tudtam elolvasni, mert magától eltűnt. Ez mi volt? Mert sehol nem találom. Köszi a segítséget!

Legjobb válasz

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Válasz✓
    Szia!

    A chrom rengeteg hibával megy, ha tudsz, válts mozillára, azzal elég jól működik.
    A szöviből az aranyat nem lehet visszavenni ugyanúgy, ahogy az arannyal megvásárolt kutatót sem.
    Ha eteted a halakat, akkor is csak akkor kapod meg az ajándékaidat, ha pl megint horgászol aranyahalat, vagy termelsz nekik tápot.
    Ezeket tudnám javasolni, a többire ötletem sincs.

    bkatica

Válaszok

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Válasz✓
    Szia!

    A chrom rengeteg hibával megy, ha tudsz, válts mozillára, azzal elég jól működik.
    A szöviből az aranyat nem lehet visszavenni ugyanúgy, ahogy az arannyal megvásárolt kutatót sem.
    Ha eteted a halakat, akkor is csak akkor kapod meg az ajándékaidat, ha pl megint horgászol aranyahalat, vagy termelsz nekik tápot.
    Ezeket tudnám javasolni, a többire ötletem sincs.

    bkatica
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok, Eltűnt 1600 liter tejem .Nem tudom ujabban rablópandurt játszunk?Betakarítottam és mire elakartam adni sehol sem volt Mi van itt ?Ujjabban nem kapom meg az aranyat vagy a jutalmat belépéskor .Ki vagyok akadva  tejesen.Hogy van ez?
  • vica7 (HU1)vica7 (HU1) Bejegyzések: 10
    Szia, ilyenkor egy géptakarítás segít: előzmények, sütik törlése, ha nincs a gépeden cccleaner, telepítsd.
  • Katalin 45 (HU1)Katalin 45 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Nem tudom a csinnyek és ajándékok fiókot kezelni, nem tudok ajándékozni segitsetek. Egy aránylag kezdő játékos vagyok.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Nem tudom a csinnyek és ajándékok fiókot kezelni, nem tudok ajándékozni segitsetek. Egy aránylag kezdő játékos vagyok.

    Hali
    menj annak a játékosnak a farmjára akinek tele szeretnéd szórni a farmját csinyekkel/ajikkal, majd katt  rá vmelyik épületére, ott megjelennek a lehetőségek, válaszd ki csinyt, ajit és helyezd rá. Nem lehet akármit rátenni akármire, vannak pl kizórólag földre, ólakra, hajókra rakható cuccok stb.
  • Katalin 45 (HU1)Katalin 45 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szeretném megváltoztatni a  jelszavamat, mert új gépre települök, és a mostanit, a gép ajánlása alapján  fogadtam el, de megjegyezni elfelejtettem. KÉREM SEGITSETEK.  sÜRGŐS ÉS NAGYON FONTOS. Köszönöm, Katalin 45.

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Kitettem a lovam a lovasrétre.Nem értem hogy miért nincs a tevékenységtárgyak közt lóvakaró.Nyertem már egy csomót versenyeken meg szerencsekeréken.Még sincs egy darab sem.Szerintetek miért?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szeretném megváltoztatni a  jelszavamat, mert új gépre települök, és a mostanit, a gép ajánlása alapján  fogadtam el, de megjegyezni elfelejtettem. KÉREM SEGITSETEK.  sÜRGŐS ÉS NAGYON FONTOS. Köszönöm, Katalin 45.

    ha tudod a régi jelszót akkor:
    jobb felső sarokban van 1 négyzet, az opciókra katt, majd a lenyiló menűben válaszd ki a beállitásokat, majd a jelszó módositádsa -ra katt

    ha nem tudod:
    akkor  a belépésnél kérj jelszó emlékeztetőt, majd mélre kapsz 1 linket ahol meg tod változtatni a jelszót
  • vica01 (HU1)vica01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Kérdezném, hoghy az Építési zsetont, hogy kell használni? Előrei s köszi a választ.
  • vica01 (HU1)vica01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Mindig ilyen "gyorsan" válaszoltok?  :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    vica01 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kérdezném, hoghy az Építési zsetont, hogy kell használni? Előrei s köszi a választ.
    vica01 (HU1) mondta:
    Mindig ilyen "gyorsan" válaszoltok?  :(
    szia
    nem... régebben sokkal hamarabb kaptál volna választ. egy ideje - mióta nincs Moderátorunk és a régi játékosok is ritkán néznek fel - késnek a válaszok, sorry....
    az építkezési zsetonból 50-nek kell meglennie, így indíthatsz építkezést és mellette párhuzamosan még 1-et.
    alapból csak 1 építkezés indítható, de az építkezési zsetonnak köszönhetően 1xre 2 építkezés indítható.
    nem kell mást tenned, csak ha meg van az 50 zseton, indítasz építkezést, majd még 1-et tudsz u. abban az időben
  • vica01 (HU1)vica01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Liz65 (HU1) mondta:
    vica01 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kérdezném, hoghy az Építési zsetont, hogy kell használni? Előrei s köszi a választ.
    vica01 (HU1) mondta:
    Mindig ilyen "gyorsan" válaszoltok?  :(
    szia
    nem... régebben sokkal hamarabb kaptál volna választ. egy ideje - mióta nincs Moderátorunk és a régi játékosok is ritkán néznek fel - késnek a válaszok, sorry....
    az építkezési zsetonból 50-nek kell meglennie, így indíthatsz építkezést és mellette párhuzamosan még 1-et.
    alapból csak 1 építkezés indítható, de az építkezési zsetonnak köszönhetően 1xre 2 építkezés indítható.
    nem kell mást tenned, csak ha meg van az 50 zseton, indítasz építkezést, majd még 1-et tudsz u. abban az időben
    Köszönöm a választ! :) Bocs, hogy türelmetlen voltam :) Remélem jól értem, hogy ez a lehetőség minden farmra érvényes.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Az ideiglenes farmokon és a faluban nem tudod használni, de a többin igen.
  • vica01 (HU1)vica01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Köszi!
  • Jani0612 (HU1)Jani0612 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Sziasztok!
    Van egy olyan problémám a Fess Vőlegény eventtel, hogy gyöngyöket kell gyüjteni - 600 db-ot. Amikor a nyílra klikkelek hogy mutassa meg mivel, akkor a horgászra ugrik. Elmentem horgászni de 1 darabot sem adott. Kérlek segítsetek abban hogy tudom a gyöngyöket megtalálni illetve a virágfarm és édességfarm event leírást hol találok.
    Köszönöm előre is János
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Horgászni küldd el Oleget, vegyél neki csónakot. Az hozza a gyöngyöt.

    Különösebb leírást sem a virágfarmról, sem az édességfarmról nem tudok.

    bkatica
  • duncsooo (HU1)duncsooo (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Siasztok!Az lenne a kérdésem,hogy tudok a cukorfarmrol visszatérni a fo farmra!Végig olvastam a forumot,de nem találtam!Koszonom!
  • Rebike123 (HU1)Rebike123 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Kedves Adminisztrátorok.
     Segítségre van szükségem, mert a mai karbantartás után, sajnos nem tudok belépni a farmomra. 
    Bejelentkezésnél kiírja, hogy ezzel a névvel más játékos is játszik. Én már több éve játszom,- mint  :  Rebike123. A jelszavamat is elmentettem . Sehogy nem tudok belépni a saját farmomra. 
    Nagyon szépen köszönöm, ha tudtok segíteni.  Köszönettel Piroska

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt