Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI HOGY MI VAN ILYENKOR AZ ESTE VETTEM ÉSZRE HOGY ELTŰNT KB. 4500 ARANYAM

szeretném meg kérdezni hogy mi van ilyenkor az este észrevettem hogy eltűnt kb. 4500  aranyam ilyenkor mi a teendő

Legjobb válasz

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Válasz✓
    lépj ki meg be/frissitsd az oldalt és ha igy se lesz meg az aranyad irj a supportnak az oldalon felsorolt nyelvek valamelyikén.
    magyar support sajnos nincs már.

Válaszok

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Válasz✓
    lépj ki meg be/frissitsd az oldalt és ha igy se lesz meg az aranyad irj a supportnak az oldalon felsorolt nyelvek valamelyikén.
    magyar support sajnos nincs már.
  • fater69 (HU1)fater69 (HU1) Bejegyzések: 2
    köszi
  • luxi72 (HU1)luxi72 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nekem is ma megint eltűnt 6300 aranyam. Kb. 1 hónapja 60000 aranyam. igen annyi nincs elírás. már nagyon kezdem unni. szerintem nem sokáig fogom már ezt a játékot játszani.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    neked is ugyanezt javaslom.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok.Én meg nem kaptam meg már többször  az aranyat belépéskor.,de volt olyan ,hogy hip-hop eltünt valamim.Vagy kiírta ez a játékos nem létezik.
  • vica7 (HU1)vica7 (HU1) Bejegyzések: 10
    Egy jó öreg frissítés (az F5 billentyűvel) elvégzi a feladatot ezekben az esetekben és megoldja ezt a problémát. Ha továbbra is helytelen értékek jelennek meg és úgy gondolja, hogy hiányoznak a termékek vagy egyéb mezőgazdasági termékek, kérjük, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal és értesítse a veszteségéről.
  • vica7 (HU1)vica7 (HU1) Bejegyzések: 10
    Először kérjük, győződjön meg róla, hogy a helyes URL-címet használja https://www.bigfarm.goodgamestudios.com/ és nem mást, mert ez valószínűleg problémákat fog okozni (természetesen 
    a partneroldalak kivételével). Ha megbizonyosodott róla, hogy a megfelelő linket használja, ellenőrizze, hogy a gyorsítótár törlése és a cookie-k törlése megoldja-e a problémát. Ezenkívül mindig jó lehetőség arra, hogy a böngészők segítségével próbálja meg azonosítani a problémát. Ha a fenti opciók egyike sem működik, javasoljuk, hogy vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
  • vica7 (HU1)vica7 (HU1) Bejegyzések: 10
    Először kérjük, győződjön meg róla, hogy a helyes URL-címet használja https://www.bigfarm.goodgamestudios.com/ és nem mást, mert ez valószínűleg problémákat fog okozni (természetesen 
    a partneroldalak kivételével). Ha megbizonyosodott róla, hogy a megfelelő linket használja, ellenőrizze, hogy a gyorsítótár törlése és a cookie-k törlése megoldja-e a problémát. Ezenkívül mindig jó lehetőség arra, hogy a böngészők segítségével próbálja meg azonosítani a problémát. Ha a fenti opciók egyike sem működik, javasoljuk, hogy vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt