Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Segítség kérése!

Nem tudok belépni, illetve az 1.szintre enged csak belépni /110-es szinten vagyok/ !

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Elvileg létezik  a farmod. Nézd meg, hogy a magyar szerverre vagy-e állítva és a belépés fülön  írod-e be az adatokat!
  • ági58 (HU1)ági58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Szia! Igen, létezik a farm! Magyr szerverre van állítva, és ott írom be az adatokat /mentve vannak az adataim, csak be kell jelentkezni/! 
  • Beró75 (HU1)Beró75 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Jelszóváltás után én sem tudok belépni másik farmomra.
    Mi a teendő? Tudtok segíteni?
    Köszi:  Éva
  • Rózsa50 (HU1)Rózsa50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Ezt a belépési módot Líz65 osztotta meg a fórumon még szeptemberben nem tudom működik-e, próbáljátok ki.
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek

  • Rózsa50 (HU1)Rózsa50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Első lépésként frissítsd a böngészőt!
  • ági58 (HU1)ági58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Köszönöm, megpróbáltam! Sajnos így sem megy, csak az 1. szintre enged be! Feladom, nem folytatom, illetve nem kezdem el a játékot ismét! :( 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Olyat én még nem láttam, hogy 1-es szintre beenged, mikor 111-es vagy. Ilyen esetben én csak olyannal találkoztam, hogy valami módon létre lett hozva egy másik farm. (másik szerver, másik név).
    Próbáltad, hogy beírod a neved és a jelszavad és nem a mentett verziót okézod le?
    Vagy próbáld másik böngészőből.
  • ági58 (HU1)ági58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Köszönöm a segítséged, de befejeztem a játékot, megúntam a próbálkozásokat! 

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Ezt a belépési módot Líz65 osztotta meg a fórumon még szeptemberben nem tudom működik-e, próbáljátok ki.
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek

    szia  Rózsa
    sajnos ez a belépési mód egy másik probléma miatt lett akkoriban beírva a fórumra
    tartok tőle, h a mostani problémához nem jó
    de csak, h tisztában legyetek vele......
    a HTML5-öt a GGS egyenlőre 3 böngészőhöz igazítja, ezek a következők:
    Mozilla Firefox
    Google Chrome
    Microsoft Edge
    immáron legalább 100x leírtam, én a foxit használom, nincs vele semmi bajom, persze frissítést engedélyezni kell, napra kész legyen :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt