Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Kérdés

Sziasztok!
2. napja nem találom sehol az Október fest farmon alvó munkását az ellopott hordóval.
Mi lehet az oka?
Köszönöm a választ:
Györgyi50player

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nem tudok róla, hogy valaki panaszkodott volna. Nekem mindig előkerül.
    Nagyíts a képernyőn, nézd át vázlatos nézetben, nehogy az épületek kitakarják. Meg kell lenni neki, még ha néha nem is könnyen.
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!
    Hová lett az Ördög és Angyal? Tudtok valamit az elmaradás okáról?

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Szerintetek melyik jobb megoldás? Ha nemesítem a két értékes lovamat akár egymással,  vagy ha eladom az egyiket?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066


    Sziasztok!
    Szerintetek melyik jobb megoldás? Ha nemesítem a két értékes lovamat akár egymással,  vagy ha eladom az egyiket?
    hali
    mindenképp a nemesités, mert eladni nem lehet lovat
    csak szabadon engedheted, de azért nem kapsz semmit
  • Niki (HU1)Niki (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Egy ideje nem tudtam játszani. Ma amikor beléptem és megnéztem a szövetkezetemet arra lettem figyelmes, hogy szövetkezeti vezetőből le lettem fokozva képviselővé. Egy olyan tag lett vezető aki régebb óta nem lépett be a játékba. Ez hogyan lehetséges? Nem tudom vissza állítani magamat vezetővé sajnos. Mit tudok tenni? Köszi: Niki
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Niki (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Egy ideje nem tudtam játszani. Ma amikor beléptem és megnéztem a szövetkezetemet arra lettem figyelmes, hogy szövetkezeti vezetőből le lettem fokozva képviselővé. Egy olyan tag lett vezető aki régebb óta nem lépett be a játékba. Ez hogyan lehetséges? Nem tudom vissza állítani magamat vezetővé sajnos. Mit tudok tenni? Köszi: Niki
    hali
    az a szabály hogy ha egy szövivezető több mint 30 napig inaktiv, akkor a rendszer automatikusan lefokozza és a legaktivabb képviselő tagot nevezi ki vezetővé.
    ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, max megvárod mig aktiv lesz és ráirsz h adja vissza a rangodat.
    ha ő is több mint 30 napig inaktiv akk a rendszer őt is lefokozza, igyekezz te a legaktivabb lenni h visszakapd a rangod
  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok.

    A Kemény munkában (halas) ami jelenleg zajlik, az mitől van, hogy maximumon pörög a dobozolásom (+11 p/s több nem lehet hiába szedek be halat csak az idő változik) és még is folyamatosan esek vissza a ranglistán? Már este is észrevettem, folyamatosan hol előrébb (48) hol pedig hátrébb (50) voltam. De ma reggelre már 65-ik lettem ami lehetetlen. Nem változhatna, ha mindenkinek +11p/s a maximum. Ja én 70-es szintű vagyok, de a többiek 100-500 szinten mozognak. Miért kerültem közéjük, nekik másabbak a lehetőségeik már, pl +12p/s? Mert más nem indokolná a visszaesésem a ranglistán. Esetleg van valami serkentőjük amit nem találok sehol?

    A válaszotokat előre is köszönöm. 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Ahányszor sikerül egy hallal 10-re vinned a dobozolást (de ez a többi dobozolósban is így van), annyi plusz ponttal pörög tovább. tehát 11-gyel, aztán 12-vel, de ha a következő csak 5-re megy fel, akkor 5+2=7-tel számol.
    Ez az oka annak, hogy vissza tudsz esni, miközben folyamatosan dobozolsz.
  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szia.

    Köszönöm a válaszod. Nem teljesen értem mi ez az 5+2 de...
    Amikor elindult a feladat heringre váltottam pénzért, mert mindenhol azt lehetett horgásznom, szerencsémre csak egyet kellett átugrani. Folyamatosan arannyal horgásztam le őket és így több mint 1 napig pörgött, de 12-esre sehogy se sikerült felvinnem. Ezért tegnap már nem is érdekelt ez a feladat. Most reggel meg 3 hajónyi tonhallal 12-ön pörög? Fura ez így nekem. 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    jcg (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    A Kemény munkában (halas) ami jelenleg zajlik, az mitől van, hogy maximumon pörög a dobozolásom (+11 p/s több nem lehet hiába szedek be halat csak az idő változik) és még is folyamatosan esek vissza a ranglistán? Már este is észrevettem, folyamatosan hol előrébb (48) hol pedig hátrébb (50) voltam. De ma reggelre már 65-ik lettem ami lehetetlen. Nem változhatna, ha mindenkinek +11p/s a maximum. Ja én 70-es szintű vagyok, de a többiek 100-500 szinten mozognak. Miért kerültem közéjük, nekik másabbak a lehetőségeik már, pl +12p/s? Mert más nem indokolná a visszaesésem a ranglistán. Esetleg van valami serkentőjük amit nem találok sehol?

    A válaszotokat előre is köszönöm. 
    Hali
    ha maxra töltöd a tölcsért egy adott halfélével akk csak az azért járó pontokat és a bónuszpontokat számolja hozzá (ha vannak)
    tehát hiába nyomod az amúgy is maxra töltött tölcsérbe a többi halat, mert már nem kaphatsz bónuszpontot igy, csak és kizárólag akkor, ha megvárod még lejár az idő és a következő hallal is eléred a 10 p/s , akkor kapod a bónusz+ 1 pontot, ha ez is lejár és a köv. hallal is 10 en pörög a számláló jön a 2. +1 pont, harmadik hal dettó, kapod a 3.+1 et igy már összesen +3 pontot számol az alaphoz
    látom nem nagyon értetted az előttem hozzászóló játékostársunk példáját, akk megpróbálom elmagyarázni én is, de maradjunk annál a páldánál amit én irtam
    tehát elindult a halas evi, osztrigával kezdjük
    -tételezzük fel h maxra töltötted a tölcsért, igy a számláló eléri a 10 pontot tehát kaphatsz+1 el többet, tehát 11et
    -lejárt az osztriga, jön a köv hal, de nem tudod teljesen feltölteni a tölcsért, tegyük fel 7 en van. na de te előző alkalommal már kaptál egy bónusz pontot, tehát nem 7pontot hanem 8-at kapsz
    -jön a kövi hal, sikerül elérni a 10 et, igy a +1pont mellé mégegy +1 et számol, igy már +12 pontot kapsz amig az adott hal a tölcsérben van
    -tegyük fel köv alkalommal nem sikerül maxra nyomni...csak 4 en  van a számlóló. de ott van neked a +2 pontod amit az előző körökben szereztél, nem vesznek el igy nem 4 et, hanem 6 pontot kapsz
    -és igy tovább ahogy az előttem hozzászóló irta, ahányszor 10-re viszed a számlálót annyiszor kapsz +1 pontot.  de olyan nincs h pl 11 pontot kapsz és tolod u. azt a halat bele,nem fog azért 12-őt adni ,csak az időt növeled, azzal a hallal abban a körben nem növelheted a +pontok számát, csak a köv alkalommal.
    remélem, hogy ebből a példából meg tudtad érteni ennek az eventnek a működési elvét

    ja 70 es szintű vagy de nem mindegy, hogy horgásszinintben vagy játékos szintben vagy e 70 es. Az FHW eventben a horgásszint számit, nem a játékosszint.




  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    jcg (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    A Kemény munkában (halas) ami jelenleg zajlik, az mitől van, hogy maximumon pörög a dobozolásom (+11 p/s több nem lehet hiába szedek be halat csak az idő változik) és még is folyamatosan esek vissza a ranglistán? Már este is észrevettem, folyamatosan hol előrébb (48) hol pedig hátrébb (50) voltam. De ma reggelre már 65-ik lettem ami lehetetlen. Nem változhatna, ha mindenkinek +11p/s a maximum. Ja én 70-es szintű vagyok, de a többiek 100-500 szinten mozognak. Miért kerültem közéjük, nekik másabbak a lehetőségeik már, pl +12p/s? Mert más nem indokolná a visszaesésem a ranglistán. Esetleg van valami serkentőjük amit nem találok sehol?

    A válaszotokat előre is köszönöm. 
    Hali
    ha maxra töltöd a tölcsért egy adott halfélével akk csak az azért járó pontokat és a bónuszpontokat számolja hozzá (ha vannak)
    tehát hiába nyomod az amúgy is maxra töltött tölcsérbe a többi halat, mert már nem kaphatsz bónuszpontot igy, csak és kizárólag akkor, ha megvárod még lejár az idő és a következő hallal is eléred a 10 p/s , akkor kapod a bónusz+ 1 pontot, ha ez is lejár és a köv. hallal is 10 en pörög a számláló jön a 2. +1 pont, harmadik hal dettó, kapod a 3.+1 et igy már összesen +3 pontot számol az alaphoz
    látom nem nagyon értetted az előttem hozzászóló játékostársunk példáját, akk megpróbálom elmagyarázni én is, de maradjunk annál a páldánál amit én irtam
    tehát elindult a halas evi, osztrigával kezdjük
    -tételezzük fel h maxra töltötted a tölcsért, igy a számláló eléri a 10 pontot tehát kaphatsz+1 el többet, tehát 11et
    -lejárt az osztriga, jön a köv hal, de nem tudod teljesen feltölteni a tölcsért, tegyük fel 7 en van. na de te előző alkalommal már kaptál egy bónusz pontot, tehát nem 7pontot hanem 8-at kapsz
    -jön a kövi hal, sikerül elérni a 10 et, igy a +1pont mellé mégegy +1 et számol, igy már +12 pontot kapsz amig az adott hal a tölcsérben van
    -tegyük fel köv alkalommal nem sikerül maxra nyomni...csak 4 en  van a számlóló. de ott van neked a +2 pontod amit az előző körökben szereztél, nem vesznek el igy nem 4 et, hanem 6 pontot kapsz
    -és igy tovább ahogy az előttem hozzászóló irta, ahányszor 10-re viszed a számlálót annyiszor kapsz +1 pontot.  de olyan nincs h pl 11 pontot kapsz és tolod u. azt a halat bele,nem fog azért 12-őt adni ,csak az időt növeled, azzal a hallal abban a körben nem növelheted a +pontok számát, csak a köv alkalommal.
    remélem, hogy ebből a példából meg tudtad érteni ennek az eventnek a működési elvét

    ja 70 es szintű vagy de nem mindegy, hogy horgásszinintben vagy játékos szintben vagy e 70 es. Az FHW eventben a horgásszint számit, nem a játékosszint.




    Szia.

    Köszönöm a válaszod. Így már értem ennek az eventnek a lényegét. Az már biztos, hogy pénzt nem szabad ebbe ilyen feltételekkel fektetnem. 63-as horgász szinten vagyok. szerintem nem kellett volna bedobniuk az ennyivel nagyobbak közé, nem lehet lépést tartani velük. Köszönöm még egyszer a segítséged!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt