Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Kínszenvedés

Sziasztok! Nem tudom másnál jelentkezik-e ez a hiba, de nekem már kínszenvedés a játék. Ha termelni akarok 10-szer is rá kell kattintanom a földre, vagy az ólra mire el tudok ültetni. Ha humuszt akarok adni kijön a hibaüzenet. Eddig simán ment minden, lehet hogy a HTML miatt van? Nem értek nagyon a gép programozáshoz, ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon jól jönne. Előre is köszi!

Hozzászólások

  • szoke2 (HU1)szoke2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Nalam is ez a problema,,rengeteg hibauzenetj,j jelenik meg,ebben a jatekba.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    a html5 1 szar
    váltsatok vissza flash re és akk élvezhető a játék
  • CrazyAgella (HU1)CrazyAgella (HU1) Bejegyzések: 5
    Valóban a flash verzió a jobb! A html pocsék ráadásul lassú.
  • csuzefin (HU1)csuzefin (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    A html egy kalap sz...r.
    Nem tudom nagyitani a képet.A laptopomon egy kicsivel nagyobb a kép mint a telefonon.
    itt élvezhetetlen a játék.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    A html egy kalap sz...r.
    Nem tudom nagyitani a képet.A laptopomon egy kicsivel nagyobb a kép mint a telefonon.
    itt élvezhetetlen a játék.
    Szia csuzefin!
    Nálam a frissítést követően ugyan olyan, mint előtte. Igaz, már egy ideje nem a flash, hanem a HTML5 változatot használom. Nem romlott el, jól működik. Vagy más szerveren vagyunk vagy a gépeink nem egyformák. Az enyém nem laptop, hanem asztali, három éve rakattam össze, memóriája 8 MB, 64 bites, lehet, ezért működik jól. Nem a legkorszerűbb, de megy. Tudok nagyítani, kicsinyíteni, aratni, vetni, tenni-venni, halászni. Szóval minden működik. Ezek szerint szerencsém van. Nem hiszem, hogy a html5 a bűnös. A rendszer kezelői, programozói lehet, hogy hibáztak a frissítéskor, de ismétlem, nem a HTML5 a bűnös. Az már sok helyen bevált és mindenhol LE FOGJÁK cserélni az eddig működött flash-t vele.
  • teca52 (HU1)teca52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 34
    Sziasztok! 
    chromon játszom amióta behozták és  hiba nélkül műkődik
    most még gyorsabb is lett
  • jozsef1959 (HU1)jozsef1959 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Én is chromba játszom , a játék lelassult a poziciók (kalibrálások) több helyen rosszak,az egérgomb olyan mintha sokszor beragadna,(mozgatja a pályát) és csak több kattintással szűnik meg.(az egérnek semmi baja), a flash-nál nem voltak ilyen problémák. A játék egyenlőre fele annyira sem élményes mint eddig. A többi problémát nem írom le pedig van bőven.Nincs időm és kedvem gépelgetni. Egyenlőre ennyi. Másvalakinél is jelentkeznek hasonló problémák?
  • gizi62 (HU1)gizi62 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Nálam homályos,időnként szellemképes minden.
    Ma viszont letiltja a Bajnokságban az egyéni serkentő vásárlást.
    Azt írja,csak az veheti igénybe aki a vásárláskor szövetkezeti tag volt és nagy lakat van rajta!

  • Hedduska (HU1)Hedduska (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! A Flash verzió nekem is sokkal jobb volt. Össze sem lehet hasonlítani. Gépen és laptopon egyaránt használom,mindkettőn sokkal rosszabb. Lassú, az egér ki tudja, hogy hol jár, de nem ott, ahol én szeretném, szellemes a kép, egyáltalán nem éles, a kurzor ide-oda viszi a pályát, egy kínlódás a játék vele. :) Ideje lenne visszaváltani.
  • viva70 (HU1)viva70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok! Nekem sem tetszik a Html-es forma. Csak Chrommal tudom használni, de az sem az igazi. Lassúbb is, meg összességében véve is olyan fura az egész játékfelület. Kevésbé élénkek a színek, túl nagynak látszik minden. Szóval nekem nem jön be. A Flash változat sokkal jobb volt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    viva70 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem sem tetszik a Html-es forma. Csak Chrommal tudom használni, de az sem az igazi. Lassúbb is, meg összességében véve is olyan fura az egész játékfelület. Kevésbé élénkek a színek, túl nagynak látszik minden. Szóval nekem nem jön be. A Flash változat sokkal jobb volt.
    szia
    mindig  rókával játszottam. miután a HTML5-öt tesztre beadták, azóta azt használom. nincs bajom vele
    sajnos hiába nem tetszik a HTML5. muszáj lesz ezt használnod, mivel a Flash megszűnik
  • joredn (HU1)joredn (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni! Ma mikor kijelentkeztem és vissza akartam térni a játékhoz nem engedte a játék hogy visszatérjek. Folyamatosan azt írja, hogy ehhez a felhasználóhoz nem jó a jelszó. Mikor kérek új jelszót, azzal sem enged be? Szerintetek mi lehet a probléma? Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • BLINKIVILL (HU1)BLINKIVILL (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Sziasztok! Nem tudom másnál jelentkezik-e ez a hiba, de nekem már kínszenvedés a játék. Ha termelni akarok 10-szer is rá kell kattintanom a földre, vagy az ólra mire el tudok ültetni. Ha humuszt akarok adni kijön a hibaüzenet. Eddig simán ment minden, lehet hogy a HTML miatt van? Nem értek nagyon a gép programozáshoz, ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon jól jönne. Előre is köszi!

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nálunk többeknél használhatatlan a faluvásár rész. Vagy kidobja őket a játék, ha rákattintanak, vagy nem látszik belőle semmi. Vakon vannak az ajándékokkal, illetve meg kell írni nekik, hogy mit kell beszedni, mert azt sem látják.
    Szerintetek ez a játék hibája, vagy az ő gépeikkel van a probléma? Minden más megy, csak ez nem.

    köszi
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!

    Nálunk többeknél használhatatlan a faluvásár rész. Vagy kidobja őket a játék, ha rákattintanak, vagy nem látszik belőle semmi. Vakon vannak az ajándékokkal, illetve meg kell írni nekik, hogy mit kell beszedni, mert azt sem látják.
    Szerintetek ez a játék hibája, vagy az ő gépeikkel van a probléma? Minden más megy, csak ez nem.

    köszi

    Szia Katica! Lehet hibája gépnek is és a játéknak is.
    A facebookon sok infó, segítség található ezzel kapcsolatban.
    Sőt van egy poszt, ami segíti az angolul nem tudó játékosokat abban, hogy a supportnak tudjanak levelet írni erről a problémáról.  Pontos útmutatást ad és a szöveget csak be kell ctrl c-vel másolni.
    Sajnos sok játékost érint.
    Érdemes a fb. csoportba néha benézni. Segítjük egymást, amiben csak tudjuk.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi. :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt