Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1110113

Hozzászólások

  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Ez egy régi hiba amit most meg fogok említeni,emlékszem 1-2 évvel ezelőtt is reklamáltam!!
    Szóval, az eventben a sztjános bogár keresése a tojásokhoz visz a nyil ha rákatt. A tojás  reggel óta egy db sztjnost sem ad!!!!!! Más-a HTML úgy rossz ahogy van:(((((
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy én kettő farmot csinálok!
    Az én farmomon nincs hógolyó  felröppenés,  amikor leszedem, de a másikon van! Ez hogy van! Külön feladat is van? mert  ahol az eventeket mutatja abban a sorban nem találom a hógolyóhoz tartozó feadatot! Köszönöm a választ!ó
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!

    Azt a hibát tapasztaltam, hogy nem tudom fejleszteni a szövetkezeti farmon lévő létesítményeimet, annak ellenére, hogy 100%-os a bővítésre összegyűjtött tárgyak és, hogy én vagyok a szövetkezeti vezető.
    Sajnos kevés aktív tagja van a szövetkezetemnek, így kicsit hosszadalmas kivárni, hogy meg legyen a 4 szavazat.
    Lehetséges, hogy ez most egy bug vagy mi miatt nem tudom bővíteni?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Dotika999
    Szerintünk ez hiba, sajnos 1-2 hete már így van, és nem javítják :(
    Sziasztok! Nálunk is ez a hiba, én már írtam a Supportnak, természetesen várom azóta is a választ, mintegy 2 hete.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Azt a hibát tapasztaltam, hogy nem tudom fejleszteni a szövetkezeti farmon lévő létesítményeimet, annak ellenére, hogy 100%-os a bővítésre összegyűjtött tárgyak és, hogy én vagyok a szövetkezeti vezető.
    Sajnos kevés aktív tagja van a szövetkezetemnek, így kicsit hosszadalmas kivárni, hogy meg legyen a 4 szavazat.
    Lehetséges, hogy ez most egy bug vagy mi miatt nem tudom bővíteni?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Dotika999
    Szerintünk ez hiba, sajnos 1-2 hete már így van, és nem javítják :(
    Sziasztok! Nálunk is ez a hiba, én már írtam a Supportnak, természetesen várom azóta is a választ, mintegy 2 hete.
    Sziasztok!

    Esetleg el tudom képzelni, hogy ez nem hiba, hanem azt akarták elkerülni, hogy a képviselők önhatalmúlag elindíthassák. És nem vették ki az ikonját, csak inaktívvá tették. Úgy emlékszem, valahol volt ebből probléma, hogy a frissen belépett tag elindította. De ez csak egy elmélet.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Szeretném megtudni hogy a termékeny földet hol találom meg. Már többször nyertem de soha nem tudtam lerakni mert nem találom. Megnézetem a raktárban a dobozokban a kinézeteknél.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Szeretném megtudni hogy a termékeny földet hol találom meg. Már többször nyertem de soha nem tudtam lerakni mert nem találom. Megnézetem a raktárban a dobozokban a kinézeteknél.


    Szia!

    Az egy kinézet és azért nem találod mert nincs termékeny földed.Építs egyet és akkor tudsz venni rá,ez ment a levesbe.


    üdv.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy én kettő farmot csinálok!
    Az én farmomon nincs hógolyó  felröppenés,  amikor leszedem, de a másikon van! Ez hogy van! Külön feladat is van? mert  ahol az eventeket mutatja abban a sorban nem találom a hógolyóhoz tartozó feadatot! Köszönöm a választ!ó
    Először is ne reklámozd, hogy két farmot csinálsz, mert az nem megengedett, legalábbis régen így volt. A hógolyózás van vagy nincs, az véletlenszerű, mindenesetre már régen nem kellene lenni, de szerintem nem tudsz ellene semmit tenni.
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Azt a hibát tapasztaltam, hogy nem tudom fejleszteni a szövetkezeti farmon lévő létesítményeimet, annak ellenére, hogy 100%-os a bővítésre összegyűjtött tárgyak és, hogy én vagyok a szövetkezeti vezető.
    Sajnos kevés aktív tagja van a szövetkezetemnek, így kicsit hosszadalmas kivárni, hogy meg legyen a 4 szavazat.
    Lehetséges, hogy ez most egy bug vagy mi miatt nem tudom bővíteni?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Dotika999
    Szerintünk ez hiba, sajnos 1-2 hete már így van, és nem javítják :(
    Sziasztok! Nálunk is ez a hiba, én már írtam a Supportnak, természetesen várom azóta is a választ, mintegy 2 hete.
    Sziasztok!

    Esetleg el tudom képzelni, hogy ez nem hiba, hanem azt akarták elkerülni, hogy a képviselők önhatalmúlag elindíthassák. És nem vették ki az ikonját, csak inaktívvá tették. Úgy emlékszem, valahol volt ebből probléma, hogy a frissen belépett tag elindította. De ez csak egy elmélet.
    Szerintünk meg hiba. Ugyanis így a kellő számú szavazat meglétével bármelyik síma tag el tudja indítani a fejlesztést önhatalmúlag, ami sokkal nagyobb baj, mintha egy képviselő él az indítás lehetőségével.
    Amúgy én úgy úgy emlékszem, hogy kezdetben éppen az volt a baj, hogy sima tagok is el tudták indítani.
    Sziasztok!
    Szeretném megtudni hogy a termékeny földet hol találom meg. Már többször nyertem de soha nem tudtam lerakni mert nem találom. Megnézetem a raktárban a dobozokban a kinézeteknél.
    Pontosítani kell a problémát: termékeny föld csak a főfarmon van, újabban már kinézete (ruhája) is van neki, ezt lehet nyerni. A használatba vétele a körmenü bővítés gombjánál, a festékes vödörnél lehetséges, de csak akkor, ha nincs a földön termelés.
    Termékeny rét viszont van a virágfarmon a Raktár/tematikus épületek fakkban, de csak akkor látod, ha a Virágfarmon vagy. Viszont ez csak arannyal bővíthető.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Ide is írok gyorsan, a szövifalus fejlesztési gond (csak 4 játékos jóváhagyásával) az HIBA, ma kaptam választ és dolgoznak a probléma megoldásán.Türelem.Egyébként ez mindig úgy volt, hogy a képviselő, vagy a vezető indíthatta a bővítést. A régi faluvásárnál volt az, hogy kihívást bárki indíthatott, ha jól emlékszem.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Van egy probléma a frissítés után! Hiába adom el az árút a biopiacon ,nem röppen fel, és aggig míg nem kínlódok vele, ott marad! Hát,frissítés után elég bosszantó!
  • sziasztok,hogy tudom eltűntetni a vízes földet?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Vess bele másik növényt. Mutatni fogja, hogy mennyi ideig lesz még vizes a földed. Ugyanannyi ideig, mint az a vetemény, amire peremnövényt ültetted. Így ha a vizes földbe ugyanazt a növényt veted, akkor mire beérik, eltűnik a víz. De cserébe kevesebb lesz a 2. vetés termése.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia!

    Vess bele másik növényt. Mutatni fogja, hogy mennyi ideig lesz még vizes a földed. Ugyanannyi ideig, mint az a vetemény, amire peremnövényt ültetted. Így ha a vizes földbe ugyanazt a növényt veted, akkor mire beérik, eltűnik a víz. De cserébe kevesebb lesz a 2. vetés termése.
    Hát nem pontosan így van, ahogy írod.
    A föld addig lesz vizes, amennyi idő a peremnövény vetésekor hátra volt, ezt írja ki. Ennek akkor van jelentősége, ha pl. 3 órás árpára 2 óra 40 perc elteltével teszel peremest, akkor egy 28 perces pitypanggal is meg lehet tisztítani, ezt nagyon jó figyelembe venni és alkalmazni.
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Sziasztok!
    Tud valaki valamit a tűzijátékról? Lesz? Nem lesz? Mikor lesz?
  • Manka8Manka8 HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Szeretném megtudakolni, hogy másnál sem számol a Kínai horoszkóp? 10 föld, malmom leszedése által egy pontot sem számolt nemhogy 2-300-at szokás szerint! Reggel 6-tól folyamatos leszedéssel még az első jutalmat nem sikerült kihoznom!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia!

    Vess bele másik növényt. Mutatni fogja, hogy mennyi ideig lesz még vizes a földed. Ugyanannyi ideig, mint az a vetemény, amire peremnövényt ültetted. Így ha a vizes földbe ugyanazt a növényt veted, akkor mire beérik, eltűnik a víz. De cserébe kevesebb lesz a 2. vetés termése.
    Hát nem pontosan így van, ahogy írod.
    A föld addig lesz vizes, amennyi idő a peremnövény vetésekor hátra volt, ezt írja ki. Ennek akkor van jelentősége, ha pl. 3 órás árpára 2 óra 40 perc elteltével teszel peremest, akkor egy 28 perces pitypanggal is meg lehet tisztítani, ezt nagyon jó figyelembe venni és alkalmazni.
    sziasztok
    a peremnövénynél  legjobb, ha u. azt veted vissza
    tehát ha kápit vetettél és arra teszel peremnövényt, akkor tegyél újra kápit. mire beérik a második kápi, addigra "tiszta" lesz a föld
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Manka8 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném megtudakolni, hogy másnál sem számol a Kínai horoszkóp? 10 föld, malmom leszedése által egy pontot sem számolt nemhogy 2-300-at szokás szerint! Reggel 6-tól folyamatos leszedéssel még az első jutalmat nem sikerült kihoznom!!!

    Szia, számol az, csak baromi lassan.

    Nekem sem jött össze még az első sem délutánig.

    Aztán 16,45 körül elkaptam egy tűzijátékot,
    pörgettem egyet, és már meg is lett mind a 20.

    Szerintem tűzijáték nélkül még a legnagyobbaknak sem sikerül.

  • már rájöttem,köszi a válaszokat:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia!

    Vess bele másik növényt. Mutatni fogja, hogy mennyi ideig lesz még vizes a földed. Ugyanannyi ideig, mint az a vetemény, amire peremnövényt ültetted. Így ha a vizes földbe ugyanazt a növényt veted, akkor mire beérik, eltűnik a víz. De cserébe kevesebb lesz a 2. vetés termése.
    Hát nem pontosan így van, ahogy írod.
    A föld addig lesz vizes, amennyi idő a peremnövény vetésekor hátra volt, ezt írja ki. Ennek akkor van jelentősége, ha pl. 3 órás árpára 2 óra 40 perc elteltével teszel peremest, akkor egy 28 perces pitypanggal is meg lehet tisztítani, ezt nagyon jó figyelembe venni és alkalmazni.
    sziasztok
    a peremnövénynél  legjobb, ha u. azt veted vissza
    tehát ha kápit vetettél és arra teszel peremnövényt, akkor tegyél újra kápit. mire beérik a második kápi, addigra "tiszta" lesz a föld
    Nekem nem ez a legjobb, mert ha kevesebb perem is elég, akkor egy hosszú termésre később vetve, időt takarítok meg, de kinek a pap, kinek a papné...
    Most pl. a madársaláta vége előtt 55 perccel tettem peremet, és két 28 perces pitypanggal megtisztítom a földet, és éjszakára megint mehet a 7 órás növény bünti nélkül.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretném kérdezni, hogy ,hogyan kell szövi tagot törölni, vagy másikat alapítani. Köszönöm a segítséget!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Teréz (HU1) mondta:
    Szeretném kérdezni, hogy ,hogyan kell szövi tagot törölni, vagy másikat alapítani. Köszönöm a segítséget!
    Gyanítom, hogy valamilyen összeférhetetlenségi gond van a háttérben.
    tagot törölni azt jelenti, hogy kitenni, amit csak a vezető tehet meg.
    új szövetkezetet meg Bárki bármikor alapíthat.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Tűzijáték infó van valakinek mára ?
    Jó lenne előre tudni,mint tavaly !
    Köszönöm előre is !
  • kati61 (HU1)kati61 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Most van 13 óra 20-tól
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    kati61 (HU1) mondta:
    Most van 13 óra 20-tól
    Köszi Kati !
    A többi tűziről tudsz valami infót ?

  • kati61 (HU1)kati61 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szívesen, remélem időben volt. A továbbiakban nem tudom, mivel nekem sem mutatja, pedig már a Tweetek -en is regisztráltam. Szerintem minden segítség jól jön, még ha későn is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok !
    Tűzijáték infó van valakinek mára ?
    Jó lenne előre tudni,mint tavaly !
    Köszönöm előre is !
    kati61 (HU1) mondta:
    Szívesen, remélem időben volt. A továbbiakban nem tudom, mivel nekem sem mutatja, pedig már a Tweetek -en is regisztráltam. Szerintem minden segítség jól jön, még ha későn is.
    sziasztok
    sajna az idén nincs külön infó a tűzijáték időpontjáról
    csak annyit tudhatunk amit a fórum jobb oldalán írnak a Tweet-en. ez miatt meg felesleges beregisztrálni, hisz nincs pontos időpont
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Tűzijáték infó van valakinek mára ?
    Jó lenne előre tudni,mint tavaly !
    Köszönöm előre is !
    kati61 (HU1) mondta:
    Szívesen, remélem időben volt. A továbbiakban nem tudom, mivel nekem sem mutatja, pedig már a Tweetek -en is regisztráltam. Szerintem minden segítség jól jön, még ha későn is.
    sziasztok
    sajna az idén nincs külön infó a tűzijáték időpontjáról
    csak annyit tudhatunk amit a fórum jobb oldalán írnak a Tweet-en. ez miatt meg felesleges beregisztrálni, hisz nincs pontos időpont
    Köszönöm kedves Liz a tájékoztatást ! :)
  • pkiru (HU1)pkiru (HU1) Bejegyzések: 2
    Tisztelt Játékosok!

    Egy házamat akartam fejleszteni a 7. szintre, de azt írta a játék, hogy tervezőre van szükség. Mit kell tennem  a további fejlesztéshez?


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 05.02.2019
    pkiru (HU1) mondta:
    Tisztelt Játékosok!

    Egy házamat akartam fejleszteni a 7. szintre, de azt írta a játék, hogy tervezőre van szükség. Mit kell tennem  a további fejlesztéshez?


    hali
    amikor jön a tervező akkor indithatod a fejlesztést ha rendelkezel a megfelelő szinttel ami szükséges hozzá
    ne hari de én már elfelejtettem, h hányadik szinttől engedélyezi tervezővel 7 re húzni a házat
    de valszeg kiirja majd ha rákatt
  • pkiru (HU1)pkiru (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszönöm a választ!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    pkiru (HU1) mondta:
    Tisztelt Játékosok!

    Egy házamat akartam fejleszteni a 7. szintre, de azt írta a játék, hogy tervezőre van szükség. Mit kell tennem  a további fejlesztéshez?


    Mostanában sűrűbben, szinte rendszeresen jön a tervező reggel 10 körül. és általában másnap 9-ig
     marad, de ezek nem fix időpontok.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt