Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

2018 / 2019es év további frissítései egy csokorba szedve :)



Üdv minden farmernek,
A megjelent bejegyzésben egy előzetes csokorba szedett infót akarnak velünk megosztani, az idei évben még várható frissítésekről illetve a következő évi terveikről is.

2018-as évben várható soron következő frissítések:

Előfizetői csomagok

- hamarosan előfizetői csomagok lesznek elérhetőek számotokra a játékban, lehetőségetek lesz egy havonta ismétlődő tartalommal teli csomagot választani. Eleinte két csomag fog rendelkezésre állni, az egyik egyéni a másik szövetkezeti csomag fog lenni. Az egyéni csomag könnyen fogjátok tudni kezelni gazdaságaitokat, pl. ismétlődő betakarítás korlátlan használata addig amig az előfizetői csomag aktiv. A szövetkezeti csomag minden tag számára előnyt fog nyújtani, csökkentehi a bűntis földek idejét, csökkentet árat biztosít az építési zsetonok vásárlásához és hasonlóak. A későbbiekben újabb csomagokat fogunk számotokra elérhetővé tenni, nagyobb változatossággal.

Falusi vásár

- a falusi vásárt további, izgalmas kiegészítőkkel fogjuk kibővíteni.

Tőzsdei kereskedő

- Benny keményen dolgozik azon, hogy a játékban lévő összes elemmel kereskedni tudjon nektek. Nem lenne könnyebb, ha mindig kéznél lenne számotokra ? Egyre gondoltunk. Létrehozunk egy állandó kereskedőt, ahol mindig megkaphatod a dolgokat amit szeretnél. Decemberben fog megjelenni, bővebb információt a későbbiekben osztunk meg ezzel kapcsolatban veletek.

Ördög vagy Angyal esemény

- az esemény decemberben visszatér a játékba, megújult ajánlattal, karpa pontjaitokat el fogjátok tudni költeni. A csínyeket az esemény újraindítása után nem fogjátok megtalálni. Csak az ajándékokat.

Mikulás kerék

- Decemberben esélyetek lesz a karma pontjaitokat a mikulás keréken is felhasználni, cserébe néhány szép díszt kaphattok

Karácsony 2018

- A visszajelzéseitek alapján a karácsonyi esemény a játékban nem volt optimális. Ezért ugy döntöttünk, hogy idén ezt az eseményt nem fogjuk elindítani a játékban. Helyette az adventi naptárt és a Mikulás kereket fogjuk indítani újjított tartalommal.

További ötletek / frissítések idénre és a 2019es esztendőre

Amig a fent olvasottakat még az idén be fogjuk vezetni a játékba, meg szeretnénk osztani veletek azokat az ötleteket / frissítéseket amit a későbbiekben fogunk bevezetni, egyeseket lehetésges még idén, lesznek amik a következő évre fognak maradni.

Akrobatikus papírsárkány disz

- átdolgozott diszként újra elérhetővé fogják tenni, de ezúttal korlátozni fogják hogy mennyit vásárolhatunk belőle, illetve fejleszthető lesz

Új dekorációs park

- a dísz a játék nagyon fontos eleme, ezért egy új helyet fog kapni, ahol meg fogjuk tudni jeleníteni kdvenc diszeinket.

Rendezői funkció / mód

- Néhányan biztosan emlékeztek erre a nagyszerű funckióra, sajna sok gondot okozott ezért egy időre kikapcsoltuk. Teljesen újjáépítettük ezt a funkciót, a nulláról, pontosan ugy fog működni mint ahogy azt ismeritek.


2019es ötletek

Kényelmi funkciók, Termelésirányítás

- a jövő évben újabb kényelmi funkciókat fogunk bevezetni a játékba, hogy a napi farmmunkátokat még kényelmesebbé, könnyebbé tegyük. lehetővé téve hogy a számotokra legmegfelelőbb és kedvelt eseményekre tudjatok összpontosítani. Ennek egy példája a "termelés menedzser", egy mélyebb módja a gazdaságban történő termelésnek és az ott termelt növényeknek

Új események

- a jövőben az Oktoberfesthez hasonló események lesznek majd, persze nem az általatok kedvelt oktoberfest fog menni mindig, hanem igazodva az év eseményeihez / évszakjaihoz, kis átdolgozással és új grafikai elemekkel.

Gréta frissítések, fejlesztések

- Tájképészünk Gréta, akkor került be a játékba amikor a szövetkezeti falu még nem volt elérhető, a falu boldogság csak tervezőink szemében csillogott. Ez az esemény is néhány frissítést fog kapni valamint pár általános fejlesztést.

Vulkán farm ( újragondolt koncepció)

- Az átgondolás némi időt vett igénybe, mert amit szerettünk volna nem volt kivitelezhető teljesen. Meg kellett vizsgáljuk hogyan fog a meglévő farmjaitokkal együtt müködni és hogyan fog kapcsolódni. Továbbra se tudunk adni egy kitűzött időpontot amikor ezt bevezetjük a játékba, de időben értesíteni fogunk benneteket illetve naprakészen tartjuk az ezzel kapcsolatos infókat.

Mélytengeri halászat átdolgozása

- új módon fog megjelenni hajóparkunk
- szakértelemre való nagyobb támaszkodás ennél a játékelemnél. 
- több tócsa, több hajó fog rendelkezésre állni

Macskafa átdolgozás

Ideiglenes farm változások

Az aranyzárt nehéz bevezetni, ezért csak akkor fog megjelenni a játékban amikor véglegesen lekapcsolják a Flash verziót és csk HTML5ön fogunk játszani.

Ezek a terveink a következő időszakra, reméljük hogy örömet tudunk szerezni nektek a játékban.

Jó farmozást kíván nektek a
BigFarm csapata

Az angol bejegyzés:
https://community.goodgamestudios.com/…/teaser-upcoming-hig…

Hozzászólások

  • marigabi122221 (HU1)marigabi122221 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Köszönjük szépen h. figyelembe veszitek a jelzéseinnket,amikor gondunk van a játék-l.
    Reméljük az új dolgok-l könnyebb lesz a játék menete,  <3<3
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Csak mi lesz azokkal akik nem tudják a HTML bevezetésével a játékot folytatni??? Azokkal nem foglalkoznak???
    Ha törlik a FLASH-t nem fogunk tudni máshol sem játszani, mivel se a Facebook nem változtat, se a többi játék!!! 
    De aki nagyon szereti ezt a játékot azzal mi lesz??? Szép az újítási terv de ezzel senki nem foglalkozik,mint ahogy nem foglalkozik azzal sem, hogy a már megjelent big klubba nem tudnak sokan fizetni???
    Mi lesz ezekkel a játékosokkal??? Kényszeríteni fogják, hogy játszon úgy, hogy újgépet vegyen, ne egyen fizesen, vagy a kedvenc játékát hagya abba???
    Kiváncsi vagyok mit tesznek sok emberrel???
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor jön az az új esemény, amin a karmapontokat el lehet használni? Vagy a biztonság kedvéért adjuk oda a Mikulásnak?
    És ha jól értelmezem, akkor eltűnnek a fel nem használt csínyek is, ugye? Szóval érdemes azokat is kiszórni?
    Már csak azért is, mert Tanuki is adott olyat, ami ott van a csínyek között. Ilyen eddig nekem nem volt, szóval olyan érzésem van, mintha meg sem akarnák szüntetni.

    köszi
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Van valakinek ötlete, információja, hogy mire jó ez a dísztárgyvölgy? Én nem nézek ki belőle semmi hasznosat.

    köszönöm
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Van valakinek ötlete, információja, hogy mire jó ez a dísztárgyvölgy? Én nem nézek ki belőle semmi hasznosat.

    köszönöm
    szia Katica!
    én sem, max annyi, ha betelt a gyűjtődobozod, akkor nem kell kukázni vagy törölni, hanem ide kirakhatod és van még pár helyed
  • CrazyAgella (HU1)CrazyAgella (HU1) Bejegyzések: 5
    Ki gondol azokra akik nem tudják a farmot HTML5- ben játszani? A számítógépem nem alkalmas rá, másikat venni nem tudok. Sajnos mobilon meg nehézkes. A flash- ben könnyen lehetett mozgat i a képernyőt, itt meg bármit csinálok meg se moccan! Ráadásul hiába kínálja fel a váltás opciót nem vált át flash- re!
  • CrazyAgella (HU1)CrazyAgella (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor jön az az új esemény, amin a karmapontokat el lehet használni? Vagy a biztonság kedvéért adjuk oda a Mikulásnak?
    És ha jól értelmezem, akkor eltűnnek a fel nem használt csínyek is, ugye? Szóval érdemes azokat is kiszórni?
    Már csak azért is, mert Tanuki is adott olyat, ami ott van a csínyek között. Ilyen eddig nekem nem volt, szóval olyan érzésem van, mintha meg sem akarnák szüntetni.

    köszi

  • CrazyAgella (HU1)CrazyAgella (HU1) Bejegyzések: 5
    Kedves Katica!
    A karmapontokat az ördög és angyalnál vásárolhatod le.
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 24.01.2019
    Kedves játékosok,

    a flasht nem szánt szándékkal vezeti ki a GGS és főleg azért nem, hogy bosszuságot okozzon játékostáborának, hanem azért mert egy elavult tehnika, amit évekkel ezelőtt ki kellett volna venni már. A flash egy programnyelv ami nem fog többé se frissítést kapni se biztonsági javításokat. Ezért veszik ki és nem csak a GGS, hanem minden  játéktervezőnek kötelező átállni egy jobb, megbizhatóbb, stabilabb platformra vagy lekapcsolhatja játékát és ezzel együtt a bevételi forrásait is.

    Az eddigi tapasztalat az, hogy a 4 GB vagy annál kevesebb RAM / memóriával rendelkező gépeken okoz gondot a játék, lassulás és egyébb előforduló esetleges hibákkal is. Ezért nem kell egy teljesen új gépet venni, hanem hivni egy szakembert vagy elvinni egy legközelebbi ilyen szaküzletbe, megnézetni mennyibe is kerülne, hogy több memóriát rakjanak bele. Az asztali gépekbe apró pénzért tudnak új memóriát rakni, bővítvén ezzel a meglévőt de használtan is be lehet szerezni, működőképes RAM-okat.
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Ági28 (HU1) mondta:
    Csak mi lesz azokkal akik nem tudják a HTML bevezetésével a játékot folytatni??? Azokkal nem foglalkoznak???
    Ha törlik a FLASH-t nem fogunk tudni máshol sem játszani, mivel se a Facebook nem változtat, se a többi játék!!! 
    De aki nagyon szereti ezt a játékot azzal mi lesz??? Szép az újítási terv de ezzel senki nem foglalkozik,mint ahogy nem foglalkozik azzal sem, hogy a már megjelent big klubba nem tudnak sokan fizetni???
    Mi lesz ezekkel a játékosokkal??? Kényszeríteni fogják, hogy játszon úgy, hogy újgépet vegyen, ne egyen fizesen, vagy a kedvenc játékát hagya abba???
    Kiváncsi vagyok mit tesznek sok emberrel???
    Kedves Ági28,

    aki nem tud előfizetni, az vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha nem megy az angol akkor vagy a google fordítót használja, irja le magyarul a szöveget és átfordítattja angolra vagy irjon nekem és szivesen segítek neki a szöveggel és elküldeni is.
  • Jani0612 (HU1)Jani0612 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Tisztelt Support! Abban kérném a segítségeteket, hogy az átállást követően totálisan belassult a játék. Állandóan frissíteni kell a farm oldalát a böngészőben, mert mindig leakad a játék. Az istállót nem lehet megnyitni, hogy a lovakat edzésre küldjem. A virágfarm melegházának a termelés elindítása lelóg a képernyőről ha teljesen vissza van húzva a zoom, hogy át lássam az egész farmot így mindig zoom-olni kell +-, hogy tudjak játszani.

    Kérlek segítsetek abban, hogy ha tudtok megoldást azt megosztjátok, ha nem akkor tovább küldenétek a fejlesztőknek.

    Köszönöm Jani
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kedves Jani!
    Ez itt a FÓRUM, nem a SUPPORT. Ide hiába írsz, a Support nem fogja nézni. Ha tőlük akarsz kérdezni, valamit javasolni nekik, akkor kérlek írj a Supportnak, de ne magyarul, mert azt nem értik! Itt csak mi vagyunk, mint  játékosok, mi nem tudunk a fejlesztőkkel kommunikálni. 
  • Jani0612 (HU1)Jani0612 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Kedves Kiskapa!

    Köszönöm, akkor oda írok.

    üdv Jani
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Kedves Kiskapa!

    Köszönöm, akkor oda írok.

    üdv Jani
    de ne magyarul
    foritsd/fordittatsd le angolra mert nincs magyar support és a magyar szövegből nem fognak érteni semmit
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Én valamikor letöltöttem a gépre az Adobe Flash Playert. Azon még mindig tudok játszani. Azt is le fogják kapcsolni valamikor?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én valamikor letöltöttem a gépre az Adobe Flash Playert. Azon még mindig tudok játszani. Azt is le fogják kapcsolni valamikor?
    Az Adobe flash playert rendszeresen frissíteni kell(ene). Jó ha mindig a legutolsó változat van fent a gépen. Nem csak játékokhoz szükséges, máshol is használja a gép. De elavult, korszerűtlen, ezért egyre több helyen lecserélik a HTML5-re. Itt most következett be a csere. Lehet, hogy "lekapcsolják" valamikor a jövőben, de valószínűbb, hogy mindenki ott fogja hagyni, mert nem lesz karbantartva, frissítve központilag, nem lesz biztonságos. 
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Én valamikor letöltöttem a gépre az Adobe Flash Playert. Azon még mindig tudok játszani. Azt is le fogják kapcsolni valamikor?
    Igen, február végén kapcsolják le azt teljesen.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi. Ma már nem engedett be, így kipróbálom a HTML-t. 
  • CrazyAgella (HU1)CrazyAgella (HU1) Bejegyzések: 5
    Csodálatos, hogy mindig újitanak, de minden újitás után egyre nehezebben tudok játszani! Jelenleg csak mobilon tudok belépni, mert játszani már nem tudok. A képernyőt nem engedi léptetni, a biopiacra nem tudok árut beadni, lassu a játék. A számítógépemen nem tudom html5-be játszani. Hiába vagyok már 100-as szint felett úgy látszik a farmom kárbavész!
    Adják vissza a flash-t, sokunknak kéne. Nem tudok új számítógépet venni, de még arra sincs pénzem, hogy bővítsem. 
    Nekem ez a játék kikapcsolódást jelentett a napi gondokból, de úgy látszik most már ennek is vége!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Csodálatos, hogy mindig újitanak, de minden újitás után egyre nehezebben tudok játszani! Jelenleg csak mobilon tudok belépni, mert játszani már nem tudok. A képernyőt nem engedi léptetni, a biopiacra nem tudok árut beadni, lassu a játék. A számítógépemen nem tudom html5-be játszani. Hiába vagyok már 100-as szint felett úgy látszik a farmom kárbavész!
    Adják vissza a flash-t, sokunknak kéne. Nem tudok új számítógépet venni, de még arra sincs pénzem, hogy bővítsem. 
    Nekem ez a játék kikapcsolódást jelentett a napi gondokból, de úgy látszik most már ennek is vége!
    szia
    a Flash-t nem fogják tudni visszaadni, mivel febr. végétől megszűnik
    nem tom milyen böngészővel játszottál a gépeden, de lehet váltani kellene
  • NSIS (HU1)NSIS (HU1) Bejegyzések: 2
    Az, hogy most sikerült be lépnem, egy csoda!
    Nem tudom mért kell egy jól működő játékot át variálni, egy olyan valamire, ami nem működik igazából.
    Egy 4magos 2.5 gigás procival rendelkező gépen, amibe egy 2gigás 128 bites vidi kártya van, és nem megy  a játék, ez egy röhej. Már csak az lenne a kérdésem, hogy hol lehet törölni a regisztrációt, mert ennek így semmi értelme, de még az email címet se tudtam meg változtatni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    NSIS (HU1) mondta:
    Az, hogy most sikerült be lépnem, egy csoda!
    Nem tudom mért kell egy jól működő játékot át variálni, egy olyan valamire, ami nem működik igazából.
    Egy 4magos 2.5 gigás procival rendelkező gépen, amibe egy 2gigás 128 bites vidi kártya van, és nem megy  a játék, ez egy röhej. Már csak az lenne a kérdésem, hogy hol lehet törölni a regisztrációt, mert ennek így semmi értelme, de még az email címet se tudtam meg változtatni.
    Sajnos ez a játék ide jutott, nekem sem tetszik.
    A regisztrációt nem kell törölni, ha 3 hónapig nem lépsz be, akkor törlik - állítólag...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    9.5Hosszabb inaktivitás esetén a Goodgame Studios jogosult az inaktív felhasználói fiók törlésére, miután előzetesen értesítette ezt, és csak legalább 3 hónap inaktivitás után. Ezen túlmenően a Goodgame Studios jogosult saját belátása szerint törölni a felhasználói fiókot a szerződés végén.

    EZ az Általános Szerződési Feltételek-ben van leírva. De lehet kérni a Supporttól is, de nem magyarul, továbbá csak arról az e-mail címről, ahonnan regisztrálva lett. Legegyszerűbb elfelejteni a játékot.
  • márta57 (HU1)márta57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Szeretném tudni, hogy vettem 3 db nyuszis főldet a világbajnoksági érmekből hova lett nem találom sehol kőszőnőm ha ha meg kapom
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem az kinézet. Festékes vödör a körön. Ínyencen.
  • BarracHUda (HU1)BarracHUda (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Érdeklődni szeretnék,miért nem tudok játszani a hajó javító műhelyemmel? Még be sem tudtam indítani,pedig elértem a 25-ik szintet! 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Biztos, hogy készen vagy az összes ehhez szükséges halas feladattal?
    itt is van róla információ:


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt