Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Beállítás

Azt szeretném megkérdezni, hogy ma tapasztaltam azt, hogy csak 1 féle játék mód maradt.Nekem Adobe flash módban ment a játék.Most viszont azt tapasztalom, hogy folyamatosan akadozik a játék, piszok lassú lett és háromszor szaladtam bele a szövetkezeti versenyen abba, hogy 5-10 másodpercre lefagy a gép, emiatt buktam a szövi versenyben helyezéseket.
Várom válaszukat!

Válaszok

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Azt szeretném megkérdezni, hogy ma tapasztaltam azt, hogy csak 1 féle játék mód maradt.Nekem Adobe flash módban ment a játék.Most viszont azt tapasztalom, hogy folyamatosan akadozik a játék, piszok lassú lett és háromszor szaladtam bele a szövetkezeti versenyen abba, hogy 5-10 másodpercre lefagy a gép, emiatt buktam a szövi versenyben helyezéseket.
    Várom válaszukat!
    Szia!
    Kitől vársz választ és miért? Itt csak játékosok vannak, nincs moderátor, nincs CM, nincs senki, aki a központtal tartana kapcsolatot. Mi is csak annyit tudhatunk, mint Te. Illetve...
    Ma volt egy frissítés, amire időben volt figyelmeztetés. A frissítést követően már csak a HTML5 változat van, flash módban nem lehet játszani, nem valószínű, hogy visszahoznák. Nekem nem szakadozik jobban a játék, mint eddig, mert én már jó ideje a HTML5 változatot használom. Szerintem stabilabb, mint a flash. A flash egyébként elavult, MINDENHOL ki fogják váltani a HTML5-tel. Idő kérdése, de az idő gyorsan fogy.
    Amikor a béta változatot behozták, már akkor figyelmeztettek mindenkit, hogy idővel a flash meg fog szűnni. MOST érkezett el ennek az ideje. Volt idő rá felkészülni. Hozzáteszem, nem vagyok se számítógépes szakember, se programozó, hanem egy idősebb nyugger, akit azért érdekel a számítógép, ha már jó harminc éve használja. Remélem utána tudsz nézni a gondodnak. Ha nem, akkor javasolom a szakemberhez fordulást. A jelenlegi böngészők, keresők, rendszerek ismerik a HTML5 formátumot. Alapból. Nem kell telepíteni, mint az Adobe flash playert. Bízom benne, hogy hamarosan megszokod, "megjavul" a géped. :)
  • fülöp56 (HU1)fülöp56 (HU1) Bejegyzések: 5
    Elhiszem hogy ti csak annyit tudtok mint mi játékosok de nem bosszant egy kicsit se hogy nem lehet horgászni rendesen próbáljál halat fogni piros zsinórral és lássuk az eredményt de ne csalj fogjál csukát az elsö 20 szinten belül meg fogod utálni a horgászatot.
     Üdv:fülöp56
  • fülöp56 (HU1)fülöp56 (HU1) Bejegyzések: 5
    Ja és elfelejtetem hová kell írni hogy csináljanak vele valamit???????????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Elhiszem hogy ti csak annyit tudtok mint mi játékosok de nem bosszant egy kicsit se hogy nem lehet horgászni rendesen próbáljál halat fogni piros zsinórral és lássuk az eredményt de ne csalj fogjál csukát az elsö 20 szinten belül meg fogod utálni a horgászatot.
     Üdv:fülöp56
    Ja és elfelejtetem hová kell írni hogy csináljanak vele valamit???????????
    kedves Fülöp!
    az Ügyfélszolgálatnak tudsz írni, persze nem magyarul, mert azt nem értik :):smile:
    bármilyen más "nagy" nyelven értekezhetsz velük

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt