Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Miért nem kerültek át az aranyhalak a szövetkezeti tóba?

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Az első aranyhal halászat alkalmával ( amikor elindult ez a fajta játék ) nem kerültek át a halak a szövetkezeti tóba. A második játéknál is csak reklamációra  sikerült áttenni őket.  A legutóbbi aranyhal halászatkor 116 db. aranyhalat fogtam ki, amelyek a játék végén újfent nem kerültek át a szövetkezeti tóba.  A fogyasztás ugyanis ugyanannyi, mint előzőleg volt. 
Előre is köszönöm a válaszodat.


Legjobb válasz

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Válasz✓
    Sziasztok!

    Irtunk a szupportnak , hogy nem kerültek bele a halacskáink a tóba, képekkel illusztráltuk.

    Íme a válasz:



    Tehát:  Legalább 1 pontot kell elérni itt ahol a nyíllal mutatja.



Válaszok

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Az első aranyhal halászat alkalmával ( amikor elindult ez a fajta játék ) nem kerültek át a halak a szövetkezeti tóba. A második játéknál is csak reklamációra  sikerült áttenni őket.  A legutóbbi aranyhal halászatkor 116 db. aranyhalat fogtam ki, amelyek a játék végén újfent nem kerültek át a szövetkezeti tóba.  A fogyasztás ugyanis ugyanannyi, mint előzőleg volt. 
    Előre is köszönöm a válaszodat.
    szia
    a halakat nem kell áttenni, auto kerülnek be a tóba
    az, h a fogyasztás u. annyi, lehet attól is, h a szövidből más nem rakott/fogott ki aranyhalat. ettől fogva a fogyasztás u. annyi mint előzőleg :)
  • Táncos2 (HU1)Táncos2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Köszönöm a válaszodat. Ez egy egyszemélyes szövetkezet, egyedüli tagja vagyok. A plusz 116 darabbal megnövelt halmennyiség csak többet eszik, mint amennyi addig a tóban volt.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Köszönöm a válaszodat. Ez egy egyszemélyes szövetkezet, egyedüli tagja vagyok. A plusz 116 darabbal megnövelt halmennyiség csak többet eszik, mint amennyi addig a tóban volt.

    Elnézést a gépem megbolondult!
    Szóval szia!
    Szerintem nincs más lehetőséged, mint újra írni, de nem hallottam még ilyen gondról. Szerintem elég egyedi lehet a problémád, és ha előzőleg a support segített, akkor most is csak ők jelenthetik a megoldást. 
    Marika
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Válasz✓
    Sziasztok!

    Irtunk a szupportnak , hogy nem kerültek bele a halacskáink a tóba, képekkel illusztráltuk.

    Íme a válasz:



    Tehát:  Legalább 1 pontot kell elérni itt ahol a nyíllal mutatja.



  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem nem növekszik a tápfogyás a halevent után. Nálunk a szöviben valaki utánanézett és arra jutott, hogy nem nő a fogyás. Ami jó is lehet, mert minden event után több és több tápra lenne szükség. Egy idő után már nem gyártanánk mást a malomban, csak haltápot. Én azt gondolom, hogy az első sikeres halmentés után átkerülnek, aztán slussz.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Nálunk elérte az egy pontot még sincs egy árva hal sem a szövetkezeti tavunkba.

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Én látom a halakat a tóban nálatok. Mit mutat a haltápfogyás?
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Szia!
    Én látom a halakat a tóban nálatok. Mit mutat a haltápfogyás?
    Szia egy napos késéssel indult el. Köszi
  • BB mama (HU1)BB mama (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    én a halastóba csak naponta egyszer tudok tápot adni

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt