Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

hiba

Sziasztok! Van ket farmom,az egyikem meg mindig kapom a hogolyokat,mindig igy marad? A hoemberes jateknak mar reg vege van.

Hozzászólások

  • loni (HU1)loni (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    Miert kapom meg mindig a hogolyokat?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    loni (HU1) mondta:
    Sziasztok! Van ket farmom,az egyikem meg mindig kapom a hogolyokat,mindig igy marad? A hoemberes jateknak mar reg vege van.
    szia
    sajnos ez tavaly is így volt és talán még előtte is. a játék üzemeltetői 1xűen nem képesek ezt a hibát javítani :/
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nem tudom, h hiba-e vagy ez is a legújabb GGS ötlet volt, de nem tudunk a szövifaluban bővíteni, csak akkor, ha 5 játékos is úgy akarja,nem engedi sem a  képviselőnek, sem a szövi elnöknek az azonnali bővítés indítást. Már írtam a Supportnak, de hát még ünnepelnek és pihennek, mert csak a sablon válasz jött vissza.Valaki tapasztalt már ilyet?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Igen, nálunk is ez a helyzet, csak szavazással tudunk újabban fejlesztést indítani.
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Boldog Új Évet Mindenkinek! Én is kapom a hógolyókat, kissé idegesítő, főleg a gyors küldetéseknél / vadvirág/. Igen, én sem tudom indítani a fejlesztéseket /szöv.vezető vagyok/. Egyébként kedves a téli bejelentkező háttérkép!
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok! Ez most valami vicc???  A raktáram le van nullázva!!!!!!!!!!!!Nincs egy vacak csirketápom, pedig a szupi táp folyt kifelé!! Hová lett???? Másnál is előfordult? Ez valami ujabb fejlesztés eredménye???  Tényleg kezd elegem lenni ebből a játéknak már alig nevezhető valamiből.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok! Ez most valami vicc???  A raktáram le van nullázva!!!!!!!!!!!!Nincs egy vacak csirketápom, pedig a szupi táp folyt kifelé!! Hová lett???? Másnál is előfordult? Ez valami ujabb fejlesztés eredménye???  Tényleg kezd elegem lenni ebből a játéknak már alig nevezhető valamiből.
    hali
    mielőtt ezt leirtad megvolt a ki -belépés, sütik előzmények törlése és megnézted , h mind2 verziónál észlelhető e a hiba?
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok! Ez most valami vicc???  A raktáram le van nullázva!!!!!!!!!!!!Nincs egy vacak csirketápom, pedig a szupi táp folyt kifelé!! Hová lett???? Másnál is előfordult? Ez valami ujabb fejlesztés eredménye???  Tényleg kezd elegem lenni ebből a játéknak már alig nevezhető valamiből.
    hali
    mielőtt ezt leirtad megvolt a ki -belépés, sütik előzmények törlése és megnézted , h mind2 verziónál észlelhető e a hiba?
    Szia, nem,  nem léptem ki-be, volt 10 percem, szerettem volna gyorsan leszedni és újraindítani.
    Szerintem a játék nem a ki be lépkedésről kellene hogy szóljon.
    Délelőtt másik szövi társam is jelezte, hogy üres a raktára.
     Egyébként mostanra visszaállt, mindenféle lépkedés és törlés nélkül. akkor valószínű, nem nálam volt a hiba.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia!

    Igen, nálunk is ez a helyzet, csak szavazással tudunk újabban fejlesztést indítani.
    Sziasztok! Ma kaptam választ a szövifalus fejlesztési hibára vonatkozó panaszlevelemre. Dolgoznak a hiba javításán, türelmünket kérik.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt