Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Eltünt arannyal kapcsolatos kérdés

Ma 2017. augusztus 28-án 19 órakor még volt 83,000.- aranyam. Nem költöttem ebből semmire, fél órával később, mikopr a játékba újra beléptem csak 8,500.- arany maradt. Hova tűnt el a többi? Időközben 10,000.- forintért akciósan vettem aranyat, ezzel pótoltam az elveszettet. Hogy kapom vissza ami eltűnt?
dardai marta @ hu 1

Válaszok

• Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,138
    Ma 2017. augusztus 28-án 19 órakor még volt 83,000.- aranyam. Nem költöttem ebből semmire, fél órával később, mikopr a játékba újra beléptem csak 8,500.- arany maradt. Hova tűnt el a többi? Időközben 10,000.- forintért akciósan vettem aranyat, ezzel pótoltam az elveszettet. Hogy kapom vissza ami eltűnt?
    Szia!
    Az ügyfélszolgálat tud neked erre választ adni, mi nem látunk bele a farmodba.

• dardai marta (HU1)dardai marta (HU1) Bejegyzések: 7
    Szia !
    Köszönöm,írtam egyidőben nekik is
    dardai marta @ hu 1
  • Balázs3 (HU1)Balázs3 (HU1) Bejegyzések: 1

Sziasztok!

Igazából én is az eltűnt aranyaim keresem,vagyis inkább a meg nem kapottat! Tudom,nem láttok bele a farmomba. A bányából nemrég vettem ki a termelt aranyakat,és semmit nem adott,nem írt jóvá!! Szerintetek ezen az ühyfélszolgálat tud segíteni??? tudom nekik nem sok,de nekem igeeeeeeeen,és tombolok :)Köszi

• Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,138

Sziasztok!

Igazából én is az eltűnt aranyaim keresem,vagyis inkább a meg nem kapottat! Tudom,nem láttok bele a farmomba. A bányából nemrég vettem ki a termelt aranyakat,és semmit nem adott,nem írt jóvá!! Szerintetek ezen az ühyfélszolgálat tud segíteni??? tudom nekik nem sok,de nekem igeeeeeeeen,és tombolok :)Köszi

Ha egy ki be lépés után sem íródott jóvá a 4000 aranyad, akkor csak az ügyfélszolgálat tud segíteni. (2000 amit betettél és +2000, amit termelt). Vagyis a beszedés előtti aranymennyiség 4000-rel kell, hogy több legyen.

• Anita1009 (HU1)Anita1009 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, én is eltünt arannyal kapcsolatban kérdeznék. Volt több mint ezer, vettem 2200 -at hozzá, ma  a bányába betettem 2000-t, és csak 86 van.  Többi hova tünhetett. Irni nem tudok mert magyarul nem lehet, nyelveket pedig nem tudok.

Kb 20 perce írtam ,most kilépek ,kiváncsi vagyok honap ha beléépek megint MEGLOP E a játék 300 arannyal. Ha igen ,bejelentem.

dardai marta @ hu 1
    Ma 2019 jan 13.-án 14.50 h -kor visszajöttem a játékbanazt az üzenetet küldte a gép : amit jogtalanúl elvettek a " Mikulás játékban" visszafizették. Sajnos az egyenlegem ugyan annyit mutat mint amikor abbahagytam a játékot. 
    Köszi BIG Farm.
    Ps. Ha már ennyi MAGYAR játékosa van BIG FARM -nak ,létesíthetnének már egy olyan MAGYAR NYELVŰ ügyfélszolgálatot ,ahol érdemben tudnak segíteni .

dardai marta @ hu 1
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) Bejegyzések: 311HU1
    Ma 2019 jan 13.-án 14.50 h -kor visszajöttem a játékbanazt az üzenetet küldte a gép : amit jogtalanúl elvettek a " Mikulás játékban" visszafizették. Sajnos az egyenlegem ugyan annyit mutat mint amikor abbahagytam a játékot. 
    Köszi BIG Farm.
    Ps. Ha már ennyi MAGYAR játékosa van BIG FARM -nak ,létesíthetnének már egy olyan MAGYAR NYELVŰ ügyfélszolgálatot ,ahol érdemben tudnak segíteni .

Szia!
    1. Lehet, hogy Tőled akkor nem vontak le jogtalanul, tehát nem is kellett visszaadniuk. Én nem tudom ezt, de ez is lehetséges.
    2. A játék kezdése után VOLT magyar nyelvű ügyfélszolgálat is, de pár éve megszüntették. Aztán már magyar nyelvű moderátor sincs jó ideje. Sajnálatos, de tény.
    Kiskapa @ hu 1
    Semmi sem olyan egyszerű, hogy ne lehetne elrontani.
Sign In to comment.