Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Ismét tagfelvétel van a BúúBoci-nál!

Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) Bejegyzések: 702HU1
Sziasztok. A szövink 34-es szinten jár.Lassan, de biztosan építkezünk.Nem törekszünk a dobogó legfelső szintjére,de mert játszani jó folyamatosan építjük a szövit. Nincs tagdíj, de a projektekben és kutatásokban jó ha részt veszel. Nem vagyunk morcosak, ha nem tudsz minden nap játszani, elvégre mindenkinek van dolga.Nincs bünti sem.Nem vagyunk túl beszédesek , de kukák sem.A csapat életkora szerintem nem lényeges, mindegy hogy fiatal, vagy idős, kezdő, vagy haladó vagy. Az sem baj, ha csak azért lépsz be, mert szövben több ajándék és kedvezmény van. Gyere! Csatlakozz hozzánk!
Tica54 @ hu 1

• Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) Bejegyzések: 702HU1
    Ja és még valami 1-2 főt várunk!

Tica54 @ hu 1
  • biborka63 (HU1)biborka63 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szeretnék jelentkezni a szövetkezetbe !! Új játékos vagyok !! biborka63
  • biborka63 (HU1)biborka63 (HU1) Bejegyzések: 5
    Tica54 (HU1) mondta:
    Ja és még valami 1-2 főt várunk!

Én jelentkezni szeretnék !! Új játékos vagyok !! biborka63
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) Bejegyzések: 702HU1
    Sziasztok. A  BúúBoci szövi 2-3 tagot keres!A szövink 34-es szinten jár.Lassan, de biztosan építkezünk.Nem törekszünk a dobogó legfelső szintjére,de mert játszani jó folyamatosan építjük a szövit. Nincs tagdíj, de a projektekben és kutatásokban jó ha részt veszel. Nem vagyunk morcosak, ha nem tudsz minden nap játszani, elvégre mindenkinek van dolga.Nincs bünti sem.Nem vagyunk túl beszédesek , de kukák sem.A csapat életkora szerintem nem lényeges, mindegy hogy fiatal, vagy idős, kezdő, vagy haladó vagy. Az sem baj, ha csak azért lépsz be, mert szövben több ajándék és kedvezmény van. Gyere! Csatlakozz hozzánk!
    Tica54 @ hu 1
Sign In to comment.