Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1109113

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy mi módon lehet újra aktiválni egy fiókot? A párom nem
    játszott kb egy éve és most  nem tud belépni, azt írja a játékos nem létezik.
    A játék elvi szabályai szerint 3 havi inaktivitás után a fiókot törölhetik. Szerintem csak az ügyfélszolgálatnál lehet érdeklődni, hogy a visszaállításra van-e lehetőség?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ha egy farmon nincs aktivitás fél évig, (6 hónapig) a rendszer automatikusan törli a farmot. Újra kell kezdeni.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Köszönöm a válaszokat
  • Pitypang (HU1)Pitypang (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! 
    A kérdésem talán nektek nagyon egyszerűnek hangzik, de most tanácstalan vagyok, egy fél órája keresem a segédletet, de nem találom... Tehát, bambuszt ültettem peremnövénynek, és a talaj vizes lett. Mit tegyek vele? Mikor lesz újra  száraz? 

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Ültess bele ismét valamit peremnövény nélkül. lehetőleg ugyanannyi érési idejűt, vagy hosszabbat. Az fogja eltüntetni a rossz talajt. A termésed kevesebb lesz.
  • aisa74 (HU1)aisa74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Két kérdésem is lenne:

    Meghívtam a játékba már két új játékost (egyiket a Facebook-os meghívóval kb. 2 hete, a másikat az e-mail-es meghívóval ma reggel). Az e-mail-es meghívásra biztos, hogy már regisztráltak (a másikban nem vagyok biztos). Viszont nem kaptam meg a feladatért járó jutalmat, sőt, nem is jelzi, hogy valakit meghívtam volna. Erre vajon mennyit kell várni?

    Valamint akit meghívtam, jelezte, hogy nála egy számára (és számomra is) ismeretlen játékos jelent meg farmismerősként a farmja felső menüje alatt. Azt hittem, én leszek a farmismerőse, ha már én hívtam meg. Vagy ez nem így működik? (Nekem nem volt még ilyen farmismerősöm, pedig már játszom pár hónapja.)

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    aisa74 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Két kérdésem is lenne:

    Meghívtam a játékba már két új játékost (egyiket a Facebook-os meghívóval kb. 2 hete, a másikat az e-mail-es meghívóval ma reggel). Az e-mail-es meghívásra biztos, hogy már regisztráltak (a másikban nem vagyok biztos). Viszont nem kaptam meg a feladatért járó jutalmat, sőt, nem is jelzi, hogy valakit meghívtam volna. Erre vajon mennyit kell várni?

    Valamint akit meghívtam, jelezte, hogy nála egy számára (és számomra is) ismeretlen játékos jelent meg farmismerősként a farmja felső menüje alatt. Azt hittem, én leszek a farmismerőse, ha már én hívtam meg. Vagy ez nem így működik? (Nekem nem volt még ilyen farmismerősöm, pedig már játszom pár hónapja.)

    Előre is köszönöm a segítséget.
    hali
    a farmismerős, akit meghívtál e-mailbe, arra a linkre kattintott amit kapott mélbe és azon regisztrált? mert ha nem, akk ne is várjátok h farmismerősük legyetek a játékba. Elég az ha újratöltötte az oldalt regisztrálás előtt, és máris elveszik az eredeti link, igy hiába regisztrált már nem lehet a farm ismerősöd. ( a meghivottnál jelzi h ismerősök vagytok?)

    2. részhez: itt még soha senki nem jelzett ehhez hasonló problémát. nyilván vmi hiba lehet, igy csak annyit tudok javasolni, hogy forduljatok ezzel az üggyel a supporthoz.
    Eléggé furán hangzik, de nem lehet, hogy te és egy másik ismerősőd egymástól teljesen függetlenül hivtátok meg ugyanazt a játékost?
  • aisa74 (HU1)aisa74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    SestriPlayer (HU1) mondta:

    hali
    a farmismerős, akit meghívtál e-mailbe, arra a linkre kattintott amit kapott mélbe és azon regisztrált? mert ha nem, akk ne is várjátok h farmismerősük legyetek a játékba. Elég az ha újratöltötte az oldalt regisztrálás előtt, és máris elveszik az eredeti link, igy hiába regisztrált már nem lehet a farm ismerősöd. ( a meghivottnál jelzi h ismerősök vagytok?)

    2. részhez: itt még soha senki nem jelzett ehhez hasonló problémát. nyilván vmi hiba lehet, igy csak annyit tudok javasolni, hogy forduljatok ezzel az üggyel a supporthoz.
    Eléggé furán hangzik, de nem lehet, hogy te és egy másik ismerősőd egymástól teljesen függetlenül hivtátok meg ugyanazt a játékost?
    Szia!

    Köszönöm a választ.

    Csak tőlem érkezett meghívó, és a linkre kattintva itt nálam regisztráltuk nekik (gyerekeknek, így felügyelettel) a farmot. Nem rémlik újratöltés, de most már semmiben nem vagyok biztos... Lehet, hogy ez volt a gond?
    A meghívottnál... Az hol kellene, hogy legyen? A feladatban, vagy máshol? Sehol nem látom, hogy bárki is ismerősöm lenne. (Bocs, ezzel a résszel én is még csak most ismerkedek, eddig egyedül játszottam.)
    Még olyan ugrott be (bár ennek nagyon kicsi az esélye, de mostanában dolgozik nálam Murphy ezerrel...), hogy lehet, hogy két farmot próbáltunk létrehozni (én és valaki más) ugyanazon a néven, és valami összekutyulódott útközben?
    Vajon ha töröljük az új farmot, és újra küldök meghívót, létre tudunk hozni egy másik farmot ugyanezzel a névvel? Talán így sikerülne valahogy megoldani ezt a regisztrálós/linkes/frissítős dolgot, ha ez volt a gond. Ezzel csak annyi a másik gondom, hogy közben a farmomon létrehoztam egy szövetkezetet is, és ide is meghívtam a gyerekeket tagnak. Nem tudom, ez mennyire bonyolítja a dolgot. :s

    2. Ha nem sikerül másképp megoldanom, akkor ezt megpróbálom a support csapattól megkérdezni. Köszi!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    aisa74 (HU1) mondta:
    Szia!

    Köszönöm a választ.

    Csak tőlem érkezett meghívó, és a linkre kattintva itt nálam regisztráltuk nekik (gyerekeknek, így felügyelettel) a farmot. Nem rémlik újratöltés, de most már semmiben nem vagyok biztos... Lehet, hogy ez volt a gond?
    A meghívottnál... Az hol kellene, hogy legyen? A feladatban, vagy máshol? Sehol nem látom, hogy bárki is ismerősöm lenne. (Bocs, ezzel a résszel én is még csak most ismerkedek, eddig egyedül játszottam.)
    Még olyan ugrott be (bár ennek nagyon kicsi az esélye, de mostanában dolgozik nálam Murphy ezerrel...), hogy lehet, hogy két farmot próbáltunk létrehozni (én és valaki más) ugyanazon a néven, és valami összekutyulódott útközben?
    Vajon ha töröljük az új farmot, és újra küldök meghívót, létre tudunk hozni egy másik farmot ugyanezzel a névvel? Talán így sikerülne valahogy megoldani ezt a regisztrálós/linkes/frissítős dolgot, ha ez volt a gond. Ezzel csak annyi a másik gondom, hogy közben a farmomon létrehoztam egy szövetkezetet is, és ide is meghívtam a gyerekeket tagnak. Nem tudom, ez mennyire bonyolítja a dolgot. :s

    2. Ha nem sikerül másképp megoldanom, akkor ezt megpróbálom a support csapattól megkérdezni. Köszi!
    oké
    akk egy kis ismertető
    a mentorált (meghivott) játékosnál könnyű észrevenni h már ismerőse valakinek. A neve alatt megjelenik a mentor (meghivó jétékos) és amikor jelzi h ajit kapott, akkor rá kell kattintani a nevekre.
    Ha a mentor akarja megnézni a barát listát és begyűjteni az ajit -dollárt(ha jól emléxem napi 1x lehet csak ), v barátség filléreket- akkor be kell lépni az üdvözlőközpontba (inyenc farmon van a reptéren) és rá kell kattintani a barátra (ha nincs zöld négyzetbe az emberke, nem lehet ajit begyűjteni) Ha ráviszed a kurzort a képekre, látni fogod hogy a mentoráltnak milyen feladatokat kell teljesitenie, hogy te barátság filléreket kaphass. Érdemes megmondanod neki hogy milyen feladatokat teljesitsen, mert nála ez nem jelenik, meg, csak te, a mentor láthatod. És ne érjen meglepetésként, az se ha a mentorált eléri a 41 es szintet, a barátság megszűnik.

    ha töröltetitek a supporttal az új farmot  akk igen, lehet újra u.azzal a névvel regizni

    de tessék, leirom mit csináljatok, lépésről lépésre, igy sikerülnie kell
    a fb és email meghivók helyett ajánlom a regisztrációs linket
    szal bemész az üdvözlőközpontba és a személyre szóló regisztrációs linket kimásolod
    (de ne nyisd meg) és küldd el emailba, fb-n vagy bárhol annak akit meg akarsz hivni.
    A meghivottnak meg kell nyitnia a linket és regisztrálnia ott és akkor.ne zárja be / ne töltse újra az oldalt ill. ne keresenn más regisztrációs oldalt. csak az a link érvényes egyszer

    ha u. azon a gépen akarjátok regizni a farmot a meghivottnak amelyiken játszol akkor nem szükséges emailozni meg stb. csak kijelentkezel a farmodból és  bezárod az oldalt. Majd megnyitod a bemásolt linket, megvárod mig betölti és máris lehet regisztrálni.
    Azért arra is figyeljetek oda , h u. arra a szerverre regizzétek a farmokat ahol te is játszol. tehát az új farmok ne a nemzetközin, hanem magyar 1 en legyenek.

  • aisa74 (HU1)aisa74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    SestriPlayer (HU1) mondta:

    oké
    akk egy kis ismertető
    a mentorált (meghivott) játékosnál könnyű észrevenni h már ismerőse valakinek. A neve alatt megjelenik a mentor (meghivó jétékos) és amikor jelzi h ajit kapott, akkor rá kell kattintani a nevekre.
    Ha a mentor akarja megnézni a barát listát és begyűjteni az ajit -dollárt(ha jól emléxem napi 1x lehet csak ), v barátség filléreket- akkor be kell lépni az üdvözlőközpontba (inyenc farmon van a reptéren) és rá kell kattintani a barátra (ha nincs zöld négyzetbe az emberke, nem lehet ajit begyűjteni) Ha ráviszed a kurzort a képekre, látni fogod hogy a mentoráltnak milyen feladatokat kell teljesitenie, hogy te barátság filléreket kaphass. Érdemes megmondanod neki hogy milyen feladatokat teljesitsen, mert nála ez nem jelenik, meg, csak te, a mentor láthatod. És ne érjen meglepetésként, az se ha a mentorált eléri a 41 es szintet, a barátság megszűnik.

    ha töröltetitek a supporttal az új farmot  akk igen, lehet újra u.azzal a névvel regizni

    de tessék, leirom mit csináljatok, lépésről lépésre, igy sikerülnie kell
    a fb és email meghivók helyett ajánlom a regisztrációs linket
    szal bemész az üdvözlőközpontba és a személyre szóló regisztrációs linket kimásolod
    (de ne nyisd meg) és küldd el emailba, fb-n vagy bárhol annak akit meg akarsz hivni.
    A meghivottnak meg kell nyitnia a linket és regisztrálnia ott és akkor.ne zárja be / ne töltse újra az oldalt ill. ne keresenn más regisztrációs oldalt. csak az a link érvényes egyszer

    ha u. azon a gépen akarjátok regizni a farmot a meghivottnak amelyiken játszol akkor nem szükséges emailozni meg stb. csak kijelentkezel a farmodból és  bezárod az oldalt. Majd megnyitod a bemásolt linket, megvárod mig betölti és máris lehet regisztrálni.
    Azért arra is figyeljetek oda , h u. arra a szerverre regizzétek a farmokat ahol te is játszol. tehát az új farmok ne a nemzetközin, hanem magyar 1 en legyenek.

    Szia!

    Nagyon köszönöm a részletes ismertetőt! Remélem, így már sikerülni fog, és talán a hét végén már tudunk velük "együtt" játszani. (Persze így is tudunk, de jobb lenne, ha lenne kapcsolat a farmok között.) Akkor írok is a support-nak, hogy szeretnénk megszüntetni ezt az új farmot...
    Köszönöm még egyszer! :)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Játékosok, kérek egy kis segítséget! Hogyan és honnan lehet beszerezni a termékeny tehén istállót! Segítséget előre is köszönöm!

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Teréz (HU1) mondta:
    Játékosok, kérek egy kis segítséget! Hogyan és honnan lehet beszerezni a termékeny tehén istállót! Segítséget előre is köszönöm!

    Szia Teréz! Azt hiszem, azt nyerni lehet vmelyik 30 napos játékon, úgy, hogy az elsők között kell legyen a csapatod, d nem vok biztos benne. Kacsatojásost azt lehet venni vb érméért, de tehénistállót még nem láttam ott.Bocsi én csak ennyit tudtam segíteni.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    Teréz (HU1) mondta:
    Játékosok, kérek egy kis segítséget! Hogyan és honnan lehet beszerezni a termékeny tehén istállót! Segítséget előre is köszönöm!

    Szia Teréz! Azt hiszem, azt nyerni lehet vmelyik 30 napos játékon, úgy, hogy az elsők között kell legyen a csapatod, d nem vok biztos benne. Kacsatojásost azt lehet venni vb érméért, de tehénistállót még nem láttam ott.Bocsi én csak ennyit tudtam segíteni.
    Szia Teréz! Most találtam a bajnokság kereskedőnél olyat, hogy Trópusi istálló, ami kisebb helyet foglal mint  a másik, 4813 bajnoksági érméért lehet venni.Ezt találtam próbáld meg, ha érdekel! Üdv Ica
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    Szeretném a segitségeteket kérni.Az egyik szővi tagom véletlenül eltüntette a komposztálóját.Nem enged újat felépiteni.Ha esetleg valaki járt már igy és tud segíteni abban, hogy mi a teendő ilyenkor nagyon megköszöném.Erika
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Most ültettem először peremnövényt. A nedves termőfölddel mit kell csinálni?
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Na a másik tanyán meg sziklás lett  :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Most ültettem először peremnövényt. A nedves termőfölddel mit kell csinálni?
    Legegyszerűbb csak várni. Mindig olyan alapnövényt ültess, mint amilyen előtte volt, mert ha fél órásra teszel peremet, és utána 5 órást ültetsz bele, akkor 5 óráig tart egy büntiidő. Persze a valóság ettől kicsit bonyolultabb, de majd kitapasztalod.
    Vannak drága pénzért vehető segítségek, de én azt még sose alkalmaztam, meg az ismerőseim se

  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Szia Mazsi, mindig ugyanolyan növényt ültess .Ha káposztával vagy kukoricával ültetted, akkor ugyanazt ültesd peremnövény nélkül és rögtön kitisztül a föld  a vizes is és a kavicsos is.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Köszönöm a tanácsokat. Megoldódott  :)
  • Ilácska (HU1)Ilácska (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!A frissités ota ha be szeretnék lépni a játékba azt irja ki hogy új frissités érhető el és frissitsem a játékot.Ezt hol tudom megtenni?Ha ujra töltöm az oldalt akkor beadja a bejelentkezést de nem szeretném hogy egyszer csak ne tudjak belépni mert nem frissitettem!Köszönöm a segítséget!
  • gabyca01 (HU1)gabyca01 (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    Vettem egy termékeny rétet de nem találom sehol.Tudna valaki segíteni hová tette a rendszer?
    Köszönöm.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!
    Vettem egy termékeny rétet de nem találom sehol.Tudna valaki segíteni hová tette a rendszer?
    Köszönöm.
    Szia A tematikus épületeknél nézd meg!

  • gabyca01 (HU1)gabyca01 (HU1) Bejegyzések: 17
    Köszönöm:)
  • taki570 (HU1)taki570 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Nem találom a decemberi eseménynaptárt:(  Tudnátok segíteni, hol keressem.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 10.12.2018
    Sziasztok!
    Nem találom a decemberi eseménynaptárt:(  Tudnátok segíteni, hol keressem.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/186333/bigfarm-events-december-2018

    Fordítóval meg tudod oldani:)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/4004089/#Comment_4004089

    Betettem ide is, magyarul.

    Post edited by Buba (HU1) on
  • taki570 (HU1)taki570 (HU1) Bejegyzések: 2
    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem találom a decemberi eseménynaptárt:(  Tudnátok segíteni, hol keressem.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/186333/bigfarm-events-december-2018

    Fordítóval meg tudod oldani:)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/4004089/#Comment_4004089

    Betettem ide is, magyarul.

    Köszönöm a segítséget! Szép napot!  
  • anya4 (HU1)anya4 (HU1) Bejegyzések: 1
    Hogyan tudom a fő farmról eltüntetni Tanuki csinytevését?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    anya4 (HU1) mondta:
    Hogyan tudom a fő farmról eltüntetni Tanuki csinytevését?
    úgy hogy megkeresed a tanukit és rákatt
    ha újra csinyt ad addig keresed amig nem ad vmi mást
    érdemes kisérletezni vele mert akár 1200 aranyat is kaphatsz ha szerencsés vagy
  • Dotika999 (HU1)Dotika999 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Azt a hibát tapasztaltam, hogy nem tudom fejleszteni a szövetkezeti farmon lévő létesítményeimet, annak ellenére, hogy 100%-os a bővítésre összegyűjtött tárgyak és, hogy én vagyok a szövetkezeti vezető.
    Sajnos kevés aktív tagja van a szövetkezetemnek, így kicsit hosszadalmas kivárni, hogy meg legyen a 4 szavazat.
    Lehetséges, hogy ez most egy bug vagy mi miatt nem tudom bővíteni?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Dotika999
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Azt a hibát tapasztaltam, hogy nem tudom fejleszteni a szövetkezeti farmon lévő létesítményeimet, annak ellenére, hogy 100%-os a bővítésre összegyűjtött tárgyak és, hogy én vagyok a szövetkezeti vezető.
    Sajnos kevés aktív tagja van a szövetkezetemnek, így kicsit hosszadalmas kivárni, hogy meg legyen a 4 szavazat.
    Lehetséges, hogy ez most egy bug vagy mi miatt nem tudom bővíteni?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Dotika999
    Szerintünk ez hiba, sajnos 1-2 hete már így van, és nem javítják :(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt