Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Big Farm HTML5 béta - visszajelzés és hibajelentések

2

Hozzászólások

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120


    HTML5 verzió  =  HTML5 version 

    Kutya tanítás  =  Dog Teaching 





    Kifakult a tanulástól  =  It faded away from learning 

    Ilse


  • agi.99 (HU1)agi.99 (HU1) Bejegyzések: 12
    Tisztelt Moderátor! A hajó rakományaként még mindig az előző játék gyümölcseit kéri, így napok óta semmit nem haladok. Másnak nem tünt fel;,





    .....................

    .............
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Nincs moderátorunk, csak egy olyan fórumunk, ahova mi játékosok tudunk egymásnak írogatni. Nem jó topic-ba írtál, valamelyikben már megbeszéltük, hogy rossz gyümölcsöket kér a hajó, de nincs mit tenni.


  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Nem tudok bejutni a farmomra ,mert nekem csak adobe flash player van?Akkor elveszik a farmom?Én már a 104-dik szinten voltam.Nem fogom elöről kezdeni,már harmadszor .Akkor inkább nem játszom.
  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    Nem  tudok  be  lépni  a  farmomra  mit  lehet  tenni
  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Tisztelt BigFarm ! 
    Sajnos  nem tudok belépni a játékba, mert villogó  képmezőt látok, még a bejelentkezési logo sem jelenik meg, csak egy hatalmas villogás az egész. Furcsa, mert ma reggel még nem volt semmi gond a belépéssel.
    Kíváncsi lennék, hogy ez csak átmeneti hiba lenne, vagy vége a játéknak?? 
     Üdvözlettel:MariannaGamer
  • Daninagyi (HU1)Daninagyi (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 12.09.2018
    sziasztok!nem megy a játék..érdekes,h.a forumra be tudok jelentkezni,de sem crome-al,sem fire foxal,sem edge.vel,sem operával nem engedi a játékot!többünknek!ötlet?!örülnék valaminek,mert jó kis játék....volt?!
    köszi.!
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 12.09.2018

    A jelenlegi problémákat a játék átállítása okozza.

    Írogathattok 100 helyre, de az nem oldja meg a gondotokat.

    Frissítsétek a böngészőtöket, próbáljátok az Internet Explorer-t 

    Itt olvashatok róla:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3876680/#Comment_3876680

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/173716/a-legjobb-boengeszok-a-ggs-jatekokhoz


  • jozsef1959 (HU1)jozsef1959 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szerintem ezt a belépési problémát nem a több tíz-száz vagy ezer játszani szeretne "játékosoknak" kellene megoldani, (többek között én is laikus vagyok ezen a téren,magyarul kevés az esélyem hogy én korrigáljam a hibát) inkább a játék szerkesztőinek,tervezőinek,technikusainak kellene az ilyen és hasonló illetve az egyéb problémákat kiküszöbölni. Két napja én sem tudok belépni és arra a következtetésre jutottam hogy 1-2 napig még próbálok belépni és ha nem sikerül akkor feladom.Mindenesetre aki tud játszani annak sok szerencsét és jó játékot kívánok!    
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Üdvözletem!
    Valakinek valami észrevétele, tanácsa van olyan esetre, amikor a játék oldala nem tölt be, csak folyamatosan pörög? Már második napja nem érem el az oldalt, csak folyton töltene, de úgy tűnik, hogy valami miatt nem igazán bírja eldönteni, hogy most betöltsön, vagy sem.
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Zajgár Piroska (HU1)Zajgár Piroska (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Írd be a keresőbe  Big Farm teljes képernyős és vissza jön de nem az új változat ez még de tudsz játszani ez a fontos. Üdv.

  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Írd be a keresőbe  Big Farm teljes képernyős és vissza jön de nem az új változat ez még de tudsz játszani ez a fontos. Üdv.

    Kedves Piroska, köszönöm szépen! :smiley:
    végre megetetem kutyulit is :smiley:

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok én is Piroska vagyok! Egyet nem értek! Miért kell nekem 100 böngészőt letöltenem ahhoz játsszam.Azért ,hogy tönkre tegyem a gépem minden szarral?Nekem a Flash  nagyon jó  volt . Melyik keresőbe mit írjak be? Hány hét kell hogy ujra játszani lehessen .hogy egyáltalán betöltsön? Miért  mert elértem a 104-dik szintre? Nekem a Flash NAGYON JO VOLT.Piroska
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek

    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • kistalics (HU1)kistalics (HU1) Bejegyzések: 14
    agi.99 (HU1) mondta:
    Tisztelt Moderátor! A hajó rakományaként még mindig az előző játék gyümölcseit kéri, így napok óta semmit nem haladok. Másnak nem tünt fel;,

    Hello, nem tudom megoldodott azota a gondod, de ha a szigetet epp nem csinalod akkor az elozo sziget gyumolcseit keri. En mindig elinditom a szigetfarmot, egy rovid ideig jatszok rajta, aztan mar az aktualis gyumiket keri a hajo. Remelem ez segitseg, es idoben. Udv

  • Galiba8 (HU1)Galiba8 (HU1) Bejegyzések: 1
    Kedves közösségünk!

    Ebben a beszélgetésben visszajelzést írhat az aktuális béta HTML5 verzióról, és itt küldhet hibajelentéseket fejlesztői csapatunknak.

    Ha hibát szeretne bejelenteni ebben a beszélgetésben, kérjük, adja meg a következő információkat:

    Böngésző a játékhoz
    A böngésző aktuális verziója
    A hiba / problémakör részletes leírása
    Ha lehetséges, csatolja a képernyőképet
    Ha segítségre van szüksége a böngésző verziójának megtalálásához, vagy ha további kérdései vannak, nézze meg a HTML5 GYIK-ot.

    Várakozással tekintünk a HTML5 visszajelzésére, és nagyra értékeljük a támogatást.

    Előre is köszönöm!

    Üdvözlettel:

    A Nagy Farm Csapat

    MEGJEGYZÉS: Kérjük, vegye figyelembe, hogy mivel a fórum jelenleg nem rendelkezik hivatalos moderátorral, nem tudjuk mérsékelni a visszacsatoló szálat. Elnézést kérünk minden kellemetlenségért, de minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ellenőrizzük minden fontos kérdést. Ha bármilyen fontos problémád megakadályozza a játék HTML5 verzióját, akkor a CM csapatával kapcsolatba léphet. Köszönjük megértését és boldog gazdálkodását!
    ----------------------------------
    Google fordítójával készült fordítás

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szerintem ezt a belépési problémát nem a több tíz-száz vagy ezer játszani szeretne "játékosoknak" kellene megoldani, (többek között én is laikus vagyok ezen a téren,magyarul kevés az esélyem hogy én korrigáljam a hibát) inkább a játék szerkesztőinek,tervezőinek,technikusainak kellene az ilyen és hasonló illetve az egyéb problémákat kiküszöbölni. Két napja én sem tudok belépni és arra a következtetésre jutottam hogy 1-2 napig még próbálok belépni és ha nem sikerül akkor feladom.Mindenesetre aki tud játszani annak sok szerencsét és jó játékot kívánok!    
    Szervusztok! József mint látni, 1 hónapja írta be véleményét, amivel teljes mértékben 1-et értek!
    már nem a belépéssel van a gond, hanem azzal, hogy a HTML5 olyan ajándékot ad, amilyet akar, és nem azt kapjuk amit MI, játékosok választanánk magunknak:(
    persze én vagyok a hibás, miért is kellett nekem böngészőkön végig mennem, miért is kellett nekem a google chromot frissítenem, miért is kellett nekem a GGSS által felajánlott HTML5, stb., stb., ! 
    ajándék, ide vagy oda!? nem nagy ügy ugye!??
    DE, igen, az, mert nem csak valós pénzeket fordítunk a játékra, hanem sok-sok időt is, támogatva a szövetkezetünket is ezáltal, nem csak a farmjainkat, mert ez a játék ugye szövetkezetalapú!
    szóval, idézve Józsefet, miért is nekünk, játékosoknak kell itt idétlenkednünk böngészőkkel,flash-okkal, stb!?
    hurrá-hurrá, volt nagy öröm anno, mikor 2 cég egyesült!
    Tisztelt GGS a műszaki hátteretek 1 nagy 0-a!!
    Ha, egyáltalán számít még a magyar szerver, vagy Játékosok létszáma, sürgősen tegyetek valamit, mert ki fogunk lépni!

    / nagyon be jött a szövinknek az új nagy tehénistálló, meg is kaptuk volna, mivel a szövetkezeti dobozolóban is, a szöv.küldiben is 2.-ik volt a New Beginning szövetkezetünk, csak épp kacsaólakat kaptunk, tehénistálló helyett:((

    Nagyon szépen kérnénk a T. GGS játék-fejlesztőit, tegyenek már valamit a jobb, élvezhetőbb játék érdekében!
    sok-sok hiba van no, a türelmünk meg elfogyott!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sajnos hiába kattintottam a fenti beírásom módosítására, nem nyílt meg, így itt folytatom azzal, hogy a New Beginning szövetkezetünk az aranyligában volt 2.-ik ami tudjuk jó csapat, jó játékosok, jó farmok, sok, drága "lila" táp és hinár, serkentők / amit ki is lett véve:( /, aktivítás nélkül nem érhető el!
    ugyan ez vonatkozik a szövis-dobozolóra is, amiben szintén 2.-ikok voltunk, nem kis munkával!

    Arról már ne is beszéljek T. GGS, hogy tragikomikus az, hogy a mai napig nincs Moderátorunk:(
    "száműztétek" gyurisné.zsuzsit, Rob-ot, persze nem tartozik ránk, hogy miért, ránk, játékosokra nem tartozik!?
    pedig nagy tudással rendelkeztek, sokat, nagyon sokat segítettek nekünk az előrejutásban, 1-1 új event, új, bővítmények megértésében, stb! sokat osztottak-szoroztak ők helyettünk!
    Fel nem fogjuk mit követhettek el, hogy farmjaikat is elvettétek / nem időre, végleg! / és Moderátorként sem funkcionálhatnak, pedig bizony ismerve őket, TUTI kaptunk volna 1 figyelmeztetést tőlük, hogy Flashba lépjetek be ha tehénistállót akartok kacsaól helyett!

    T.GGS, én 1 idős, egyedül élő játékos vagyok, sok hasonló emberkével együtt!
    Mondhatjátok, nem tetszik, keressünk más játékot, van elég a palettán!
    van bizony, bőven van, DE, ez a játék az, ami igazán magányosoknak való, akik szeretnek ismerkedni, chetelni, versengeni, stb.
    Kérünk Benneteket, tegyétek már élvezhetővé, játszhatóvá a BigFarmot!

    tisztelettel:  zsuzsanagyi
    / elnézést ha el is tértem a tárgytól 1 kissé, de remélve, ebbe a topikba be is léptek és olvassátok!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Arról már ne is beszéljek T. GGS, hogy tragikomikus az, hogy a mai napig nincs Moderátorunk:(
    "száműztétek" gyurisné.zsuzsit, Rob-ot, persze nem tartozik ránk, hogy miért, ránk, játékosokra nem tartozik!?
    pedig nagy tudással rendelkeztek, sokat, nagyon sokat segítettek nekünk az előrejutásban, 1-1 új event, új, bővítmények megértésében, stb! sokat osztottak-szoroztak ők helyettünk!
    Fel nem fogjuk mit követhettek el, hogy farmjaikat is elvettétek / nem időre, végleg! / és Moderátorként sem funkcionálhatnak, pedig bizony ismerve őket, TUTI kaptunk volna 1 figyelmeztetést tőlük, hogy Flashba lépjetek be ha tehénistállót akartok kacsaól helyett!

      Szia Zsuzsanagyi! :-)

    Nem akarlak elkeseríteni, és valószínű te is tudod, hogy ezt soha nem fogja elolvasni a GGS, mert nem dugják a magyar fórumra az orrukat, ráadásul magyar nyelven nem beszélnek, értelmezni se tudják amit írtál. Hónapokkal ezelőtt az angol fórumra felkerült a kérésünk a moderátor kinevezésével kapcsolatban, azt a választ adták, hogy jelentkezzen a CM-nél az illető, és intézkedni fognak, ezek szerint nem jelentkezett senki, tehát kijelenthetjük, hogy ez nem a GGS hibája.


    Fel nem fogjuk mit követhettek el, hogy farmjaikat is elvettétek / nem időre, végleg! / és Moderátorként sem funkcionálhatnak, pedig bizony ismerve őket, TUTI kaptunk volna 1 figyelmeztetést tőlük, hogy Flashba lépjetek be ha tehénistállót akartok kacsaól helyett!

    Ott játszol az egyik ex modival egy csapatban, attól függetlenül, hogy már nem moderátor, szólhatott volna, hogy mi a helyzet a jutalomválasztásnál, ahhoz, hogy az ember jót akarjon tenni a társaival, nem kell moderátori szerepben tündökölni.
  • Gabi49 (HU1)Gabi49 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Ilse (HU1) mondta:


    Időpont  13:00  =  Time is 13:00


    A Google Chrome naprakész  =  Google Chrome is up to date 


    Szövetkezeti fa locsolása  = Coalition of wood 

    Flash verzió   =  Flash version


    HTML5 verzió  =  HTML5 version


    !!! Képről olvasás  =  Reading from a picture !!!

    Ilse

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szóval ez a  HTML-5 verzió nagyon lassú, és sok-sok hiba van benne.Véleményem szerint, ezt soha nem fogják rendbe tenni, vagy javítani, mert a mostani GGS lubickol a hibagyártásban.
  • hyawata (HU1)hyawata (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!
    Ez a HTML nagyon rossz, nem lehet Flashra váltani mint eddig. Nekem kifejezetten bántja a szemem, olyan homályos. Ha ez így marad, akkor már nem élmény a játék, kénytelen leszek abbahagyni :(
    hyawata
  • horváth éva (HU1)horváth éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Ez a HTML nagyon rossz, nem lehet Flashra váltani mint eddig. Nekem kifejezetten bántja a szemem, olyan homályos. Ha ez így marad, akkor már nem élmény a játék, kénytelen leszek abbahagyni :(
    hyawata

  • danis3 (HU1)danis3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    sziasztok lenne egy gondom,hogy én tableten játszom eddig tökéletesen működött de most az átállás után nem lehet húzgálni a képernyőn semmit nem tudok hajót pakolni sem ,csak azt tudom learatni ahol bejön a farm.Ha valakinek van bármilyen ötlete tanácsa szivesen fogadom köszi előre is.üdv
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    Utálatos ez a html5! Homályos, lassú, akadozik. :s 
    Eddig a Puffinnal tudtam telón játszani, de így már nem működik, ahogy danis3 említette.
    A html5 asztali géphez köt, ami sokkal ritkábban elérhető számomra. Fene sem érti, hogy amikor fejlesztették az alkalmazás verziót (BF Harvest), miért egy teljesen különálló vackot csináltak?!? :s Aki azon játszik itt nem tud, aki itt, az meg ott nem. 


  • jcg (HU1)jcg (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Cidra (HU1) 
    Ebbe én is belefutottam. Gondoltam telefonon folytatom a gémelést, erre kiderült, hogy teljesen másik játék. Persze a nevemet már létezőként írta ki amit kétlek. Telefonról böngészőből játszani meg szinte lehetetlen.
    Mire költik a rengeteg pénzt ami befolyik hozzájuk? Ennyi pénzből már rendes AAA címet is megvehettem volna ami nem egy bug halmaz.

  • levelecske (HU1)levelecske (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Kedves közösségünk!

    Ebben a beszélgetésben visszajelzést írhat az aktuális béta HTML5 verzióról, és itt küldhet hibajelentéseket fejlesztői csapatunknak.

    Ha hibát szeretne bejelenteni ebben a beszélgetésben, kérjük, adja meg a következő információkat:

    Böngésző a játékhoz
    A böngésző aktuális verziója
    A hiba / problémakör részletes leírása
    Ha lehetséges, csatolja a képernyőképet
    Ha segítségre van szüksége a böngésző verziójának megtalálásához, vagy ha további kérdései vannak, nézze meg a HTML5 GYIK-ot.

    Várakozással tekintünk a HTML5 visszajelzésére, és nagyra értékeljük a támogatást.

    Előre is köszönöm!

    Üdvözlettel:

    A Nagy Farm Csapat

    MEGJEGYZÉS: Kérjük, vegye figyelembe, hogy mivel a fórum jelenleg nem rendelkezik hivatalos moderátorral, nem tudjuk mérsékelni a visszacsatoló szálat. Elnézést kérünk minden kellemetlenségért, de minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ellenőrizzük minden fontos kérdést. Ha bármilyen fontos problémád megakadályozza a játék HTML5 verzióját, akkor a CM csapatával kapcsolatba léphet. Köszönjük megértését és boldog gazdálkodását!
    ----------------------------------
    Google fordítójával készült fordítás

  • levelecske (HU1)levelecske (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    ez a verzió HTML5 egy nagy ........in kább nem mondom ki..pfff....
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Szóval ez a HTML% verzió nem hiszem hogy a legjobb megoldás, lehet vmit még javítani kéne rajta.Sajnos nálam sem úgy működik, ahogy azt megelőzően a játék.Firefoxon és Crhomon is megy a gépemen a játék, de egyiken sem jól, borzasztóan lassú, nehézkes, órákig gondolkodik, sőt magától kilép. Úgy gondolom, hogy ha ez sokáig így marad, akkor hamarosan elhagyom ezt a játékot.Már írtama Supportnak is, de az ég ilágán semmi nem történt! Szóval elég elkeserítő!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Szóval ez a HTML% verzió nem hiszem hogy a legjobb megoldás, lehet vmit még javítani kéne rajta.Sajnos nálam sem úgy működik, ahogy azt megelőzően a játék.Firefoxon és Crhomon is megy a gépemen a játék, de egyiken sem jól, borzasztóan lassú, nehézkes, órákig gondolkodik, sőt magától kilép. Úgy gondolom, hogy ha ez sokáig így marad, akkor hamarosan elhagyom ezt a játékot.Már írtama Supportnak is, de az ég ilágán semmi nem történt! Szóval elég elkeserítő!
    szia
    én már nagyon sokszor leírtam...... Foxival játszom, nekem ez a böngésző jön be ezer éve  :)
    ha hagyod, h a win-ed és a Foxi is frissítsen, akkor szrtm nem lehet baj
    nekem müxik rendesen, nincs lassulás, mindent betölt, nem lépked ki
    sajnos változtatni nem lehet, mivel a Flash már meg is szünt oly módon, h frissítés nincs hozzá
    idővel leáll teljesen :/

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt