Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba

Sziasztok nem tudok a cromba-n belépni a játékban . Kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm: smcrouter

Hozzászólások

  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    Minek kell az ezredik új topicot nyitni ugyanarról, mikor már van 999? Az összes böngészőn szar, mert elb.szták a fejlesztők a váltást. Van, akinek a chrome-on, van, akinek az explorer-en jön be a régi flash verzió, de azokról is mindig jön egy újabb hozzászólás, hogy mégsem. Várj, mint sokan mások, majd megjavítják... vagy nem...
  • Zajgár Piroska (HU1)Zajgár Piroska (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Írd be a keresőbe Big Farm teljes képernyős akkor visszajön a régi  Majd ha ki javították akkor próbálkozunk az újjal.
  • Bartos471 (HU1)Bartos471 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Aranyhal mentés. Hetek, lassan hónapok óta nem történt semmi  a horgászással kapcsolatban. A zsinór továbbra is kipirosodik és elszakad. Miért nem javítják már ki a hibát. Nem először írok.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szerkesztette ezt: 12.11.2018
    hsz törölve..
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szerkesztette ezt: 12.11.2018


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Aranyhal mentés. Hetek, lassan hónapok óta nem történt semmi  a horgászással kapcsolatban. A zsinór továbbra is kipirosodik és elszakad. Miért nem javítják már ki a hibát. Nem először írok.
    Szia!
    Mi játékosok csak tanácsot tudunk adni, valahol már egyszer le lett írva: erős zsinórt kell venni
  • gumiubi (HU1)gumiubi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!Volt egy probléma és lesz is...mert a keresős játékokban nem teszi ki az összes keresendő tárgyat,csak később és a gombásban legutoljára beragadt,majd egy nappal később javitották.Köszi!!Most a kulinárisban,túl gyors volt az első köröm,de lassan vége a játéknak és nem enged tovább innen!!! Ezzel a VB-s játékomnak is,,lőttek"....
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    És ha megpróbálsz váltani a Flash és a HTML között?
  • Sopphei (INT1)Sopphei (INT1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok.
    Nekem egy olyan problémám van hogy van a munkahelyi gépem ahol elkezdtem a játékot és már 18as szintű vagyok. de ahogy itthon is probáltam belépni,visszadobott a játék elejére. Már megerősitettem az email címemet de így se megy :/ 
    Valakinek van valami tippje a megoldásra?
    Köszönöm előre is :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nem lehetséges, hogy a Belépés helyett a regisztrációs fülön próbálkoztál, esetleg nem pont ugyanazt beírva és így egy új farmot hoztál létre?
    Vagy ahogy nézem, a nemzetközi szerveren vagy. A másikkal lehet, hogy a magyar szerverre regisztráltál?
  • Sopphei (INT1)Sopphei (INT1) Bejegyzések: 5
     bkatica (HU1) mondta:
    Nem lehetséges, hogy a Belépés helyett a regisztrációs fülön próbálkoztál, esetleg nem pont ugyanazt beírva és így egy új farmot hoztál létre?
    Vagy ahogy nézem, a nemzetközi szerveren vagy. A másikkal lehet, hogy a magyar szerverre regisztráltál?

    Ugyanazzal a névvel és jelszóval léptem be. Hát este még megnézem otthon. A szervert valahogy át lehet állitani?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt