Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban Tippek és Trükkök

bocsánat!

SziasztokHallottam mi történt a farmommal kapcsolatosan amiről én nem tudtam semmit,mivel az akkori időben egy vírus megtámadta a gépemet és el is rabolták és nemrég lett ismét az enyém!
Ennyi az igaszág!

Hozzászólások

  • és hogy lehet ezt megállítani?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    és hogy lehet ezt megállítani?
    Szia!

    Szerintem úgy tudod leállítani azt, amiről fogalmunk sincs, mert egy szót sem írsz róla, hogy mi történt, hogy el sem kezded az átlátszó mentegetőzést.
  • és hogy lehet ezt megállítani?
    Szia!

    Szerintem úgy tudod leállítani azt, amiről fogalmunk sincs, mert egy szót sem írsz róla, hogy mi történt, hogy el sem kezded az átlátszó mentegetőzést.
    ez most jó értlemebe van írva?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    péntek szabolcs (HU1) mondta:

    ez most jó értlemebe van írva?
    Igen, határozottan jó tanácsként szolgálhat az amit neked írtam!
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Úgy látszik péntek szabolcs farmját már megint "ELRABOLTÁK" mert a minap belépve a szövetkezetünkbe, nálunk rendezett ámokfutást rendkívül perverz módon zaklatva játékosainkat...
    Ezen kívül gyanús, hogy van még 1-2 ilyen "elrabolt" farmja amivel játékosokat zaklatnak igen csak csúnya stílusban...
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Látom az illető már magára ismert és nyomott nekem egy feljelentést ide :)
    Valószínű ismét erre fog járni így akkor itt üzenném neki, hogy ha nem fejezi be a játékosok szexuális zaklatását, akkor a ő máshol lesz feljelentve.
    Csak hogy sejtse merre:

    Btk. 222. § Zaklatás

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    látom sok szövibe járkál a fent említett játékos. nálam is járt péntek szabolcs néven kb 2 hete, kiraktam
    de ma visszatért másnéven, fel is vettem mit sem sejtve, majd kaptam egy szövivezetőtől egy üzit ( nagyon hálás vagyok érte ) aki figyelmeztetett, továbbá több farmnevet is megadott, ami az illetőhöz tartozik. mikor felvettem ma 44 éves volt, miután közölte vele, h tudom ki ő, akkor már 55 éves tisztességes ember volt. csekély fél óra alatt 11 évet öregedett :o de jött a másik farmjával. miután sehogy se jutott be, közölte velem, h:

    kár hogy nem tehettem töknre a szövidet te kis rxxxx

    tudom, h nem egészen szabályos konkrét neveket kiírni a fórumra, de ezek a nevek "kedves" szabolcs - vagy bárki is az igazi neve - farmjai, ezekkel próbál bejutni a szövikbe
    ne engedjétek be, akit tudtok figyelmeztessetek, h ne vegye fel!!!

    péntek szabolcs
    heni24
    szszsz
    sziget
    campusfesztivál
    redszabi
    redvili

    péntek szabolcs, heni24, sziget és campusfesztivál márt próbált bejutni hozzám.
    sajnos elsőnek péntek szabolcsot felvettem, mert tudatlan voltam vele kapcsolatban, de első zaklatására kiraktam. tegnap campusfesztivál próált bejutni, de mire rákatt, már lelépett, sajna amint láttam másik szövibe ment, de még nem tudtam, h ez is az a farm
    ma sziget néven szintén felvettem, de kaptam figyelmeztetést, ki is raktam, majd rögtön próbált heni24-el bejutni.
    remélem olvassa ő is ezt a hsz-t, mert szeretném ezúton is tudatni vele, h a Support felé jelentve van és már rajta vannak a dolgon

    nyomhatod nekem is a feljelentést legalább ezt is megnézi a Support :p
    ugyanis minden feljelentést kivizsgálnak, így láthatják azt is, h kapásból hány farmmal próbálsz bejutni szövikbe és zaklatni a játékosokat
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Igen én is igyekszem figyelmeztetni a szövi vezetőket ahová látom átmegy, javaslom tegye meg mindenki ezt.
    Valamint sziget néven is bekérezkedett hozzánk is.
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Hozzánk szerencsenap néven jelentkezett.
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!
    Redszabi is az ő farmja meg a b bodza is.
    Ők alkotják a szexparty szövit.
    Bemutatkozása meg pont az ő szintjének megfelelő mivel még annyi esze sincs hogy szégyellje Magát!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt