Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Melyik böngészőt ajánljátok a BigFarmhoz?

Chromet használok, de akad a játék. Próbáltam az Operát, Mozilla, de ott nem töltötte be a játékot. 

Válaszok

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Szövibajnokság van, ilyenkor mindig sokkal lassabb a játék. talán ha vége lesz, megjavul a chrom is :)
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    Sziasztok.
    Én kaptam két termőföldet és lecseréltem de mikor legközelebb beléptem eltünt de még az eredeti nagyot sem kaptam vissza amit dolcsiért vettem.

    Údv Évacica
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok.
    Én kaptam két termőföldet és lecseréltem de mikor legközelebb beléptem eltünt de még az eredeti nagyot sem kaptam vissza amit dolcsiért vettem.

    Údv Évacica
    Szia :-)

    Amit te kaptál az csak egy ideiglenes termőföld kinézet, és nem termőföld. A termőföldre lehet ráhelyezni, ha rákattintasz a termőföldre, ott a festékes bödönre, akkor tudod megnézni, hogy milyen termőföld kinézeteid vannak. Van végleges kinézet, és vannak ideiglenes kinézetek, ezeket kaptuk jutalomként, az alábbi képen meg tudod nézni, hogy mi a kettő között a különbség. Az ideiglenesnek ha lejárt a futási ideje, egyszerűen eltűnik a termőföldről, viszont amíg rajta van, emeli a hozamot. A képen olyat fogsz látni, ami 30 percig 15%-al emeli a kukoricahozamot. Azt viszont nem értem abban amit írtál, hogy eltűnt az eredeti földed? Lebontottad? Vagy hogyan tűnt el?


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt