Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Reklamálnék!

Sziasztok 89-es szinten lévő Mici55 gazda vagyok!! Lehet, hogy rossz helyen járok, de lenne egy kérdésem. Nem először fordul elő, hogy a napi ajándék a mai is 30 aranyat megkaptam, de azzal a lendülettel le is vonta a rendszer anélkül, hogy bár mit is vásároltam voln! Nem is volt rá időm mert ép hogy csak bejelentkeztem megjött az arany és már le is vonódott. Tudom ez csak játék, de kíváncsi lennék hová ment el, vagy mit vett a játék nekem! Nem tudom az aranyamat szaporítani mert ahogy jön úgy megy is! Előre is köszönöm ha valaki tudna válaszolni! Üdv: Mici55 gazda!

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    sajnos ezt mi játékosok nem tudjuk megmondani. csak a support.
  • Mici55 (HU1)Mici55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Köszi hozzájuk fogok fordulni!

  • péntek szabolcs (HU1)péntek szabolcs (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 28.10.2018
    hali
    Post edited by péntek szabolcs (HU1) on
  • Mici55 (HU1)Mici55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy a supportnak hol van a magyarnyelvű oldala mert nem találom sehol! Köszi előre is a választ
  • oroszlán54 (HU1)oroszlán54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Van valakinek információja arról, hogy mától miért szűnt meg a Sziget farm?
    Véglegesen, vagy csak átmenetileg szűnt meg?
    Sok dollárt és aranyat belefektettem, sajnálnám, ha végleg megszüntették.

    Ha tudtok erről valamit, előre is köszönöm a választ.

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Mici55 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy a supportnak hol van a magyarnyelvű oldala mert nem találom sehol! Köszi előre is a választ

    Szia!
    Nincs magyar nyelvű támogatás. Csak valamelyik nagy nyelven tudsz nekik írni (angol, német, francia...) Csinálj képeket a problémáról és használd a google fordítót. 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Van valakinek információja arról, hogy mától miért szűnt meg a Sziget farm?
    Véglegesen, vagy csak átmenetileg szűnt meg?
    Sok dollárt és aranyat belefektettem, sajnálnám, ha végleg megszüntették.

    Ha tudtok erről valamit, előre is köszönöm a választ.


    Szia!

    A trópusi farm egy ideiglenes farm. kb 30 napig tart, csak úgy, mint a most következő viking farm. Ha rámész a térképre, ott pontosan mutatja, hogy hány nap van belőle vissza.
    Ezen a fórumon nagyon sok hasznos dologról olvashatsz, ha kikeresed a különféle dolgok leírását. Ajánlom figyelmedbe, mert a játék szerteágazó, így sok kellemetlen meglepetést is tud okozni, ha nem előre tájékozódsz.
  • oroszlán54 (HU1)oroszlán54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
     Kedves Katica!

    Köszönöm szépen válaszod, nagyon sokat segítettél. A jövőben körültekintőbb leszek.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nem tudom  járt-e valaki úgy, hogy a Faluvásáron 4.helyezettek lettünk, de a felsorolásban szereplő (jelen esetben meglepetés ládák lett volna) ajándékot nem kaptuk meg! Rengeteget dolgoztunk ( igaz nem mindenki) ezért a helyezésért és a napi 2 ajándékot kivéve a végén nagy 0 amit kaptunk.Ezért nem sok értelmét látom a vásáron való részvételt.Ha valaki tudna ebben segíteni, az jó volna, mert modink nincs a szupportnak meg nem tudok angolul írni, hogy megreklamáljam. Előre is köszi a segítséget.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Valaki más is járt így. Ha ők már írtak, talán tudnak segíteni nektek.
  • Sziasztok
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Köszi. csak gratulálni tudok a hülyéknek.
  • Mici55 (HU1)Mici55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Mici55 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy a supportnak hol van a magyarnyelvű oldala mert nem találom sehol! Köszi előre is a választ

    Szia!
    Nincs magyar nyelvű támogatás. Csak valamelyik nagy nyelven tudsz nekik írni (angol, német, francia...) Csinálj képeket a problémáról és használd a google fordítót. 
    Köszönöm a választ!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia!
    Valaki más is járt így. Ha ők már írtak, talán tudnak segíteni nektek.
    Igen, sajnos olvastam többen vagyunk így, és úgy tudom valaki írt már a szupportnak, persze válasz még nincs.

  • kenda (HU1)kenda (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok! Bovitettuk a szovifaluban a molot 1-rol a 2-es szintre,de maradt az 1-es szinten,hiaba szenvedtunk vele? Miert nem sikerult?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    kenda (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bovitettuk a szovifaluban a molot 1-rol a 2-es szintre,de maradt az 1-es szinten,hiaba szenvedtunk vele? Miert nem sikerult?
    szia
    itt írtam választ u. erre a kérdésre, talán megoldódik


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt