Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

fALULIGA


Sziasztok!

Szerintem hibás a faluliga!
Az alattunk lévő szövi ránknyomta a faluligát,
Hiába szedjük a termékeket még mindig 5,7%-n vagyunk! Ők meg persze 21,5-azonnal 25% vagy amikor kezdték 15%-ra ugrottak egyből!  Szerintem ez nem normális! és az sem hogy a chat mezőben hogy kezdődik egy valami amit mindenkinek észre kellene venni egy kumma szó niics... oldalt egy icike-picike kis fül van hogy HÉ faliliga van!!! Szóval szerintem ez nem fair!!!  Szemétseég!!!

Legyetek kedvesek utánanézni!

Köszönöm: Mircipirci

Válaszok

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia mircipirci!
    Ha egy szövetkezet le akarja előzni az előtte lévőt, akkor - feltételezésem szerint - ŐK egyeztetnek egymás között, előre, hogy mikor kezdjék el és addigra mindenki készüljön fel. Mindenből aratásra készen állnak és indítják a kihívást. Én biztosan ezt tenném, mert így van nagyobb esély győzni. Ezért lehet, hogy hirtelen sokkal több van nekik induláskor, pláne, ha ti nem veszitek észre időben.
    Ami a másik dolgot illeti. Felemeltem a székemet, alánéztem, de nem találtam ott semmit. Aztán a szőnyeg alá is bekukkantottam, de ott sem találtam semmi érdemlegeset. Semmilyen szemetet nem találtam, mert én is meg a feleségem is szokott takarítani. Tudod itt pontosan olyan játékosok vannak, mint Te, pontosan olyan jogokkal rendelkeznek, mint Te. Másként mondva, MI sem tudunk mást tenni, mint azt, hogy elolvassuk azt, amit ide beírsz. Ha gondod van a játék szerkesztőivel, programozóival, netán a tulajdonosaival, akkor sajnos Neked kell írnod a Supportra, de ne magyarul, mert a nyelvünket ott senki nem érti! Ezen nem tudunk segíteni Neked. Sajnálom. Jó lenne, de nem tudunk.
     
  • Aranynő (HU1)Aranynő (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Már kb. fél éve tart, hogy a mögöttünk álló szövi folyamatosan kihív bennünket a ligában. A szövim mindig megvédi a helyezését, ők nem is igyekeznek, viszont a szövi tagjait már ez irritálja, hogy nem tudunk az egyéb eventekre, stb. koncentrálni, mert folyvást csak a ligába termelünk. Nincs arra valami szabály, hogy ha mondjuk 3 vagy 5-ször veszítenek folyamatosan, akkor például egy helyezéssel lejjebb kerülnének? Mert így a végtelenségig nem lehet a játékot jó keddvel, vidáman játszan, így nagyon kedvrontó és végül megunjuk a játékot! Ez így már szivatás, zaklatás! Viszont miért engednénk el őket? Csak azért, mert piócák? A piócát megszórom sóval, és enged, de őket nem sózhatom be! :) Ha nincs erre valami szabály, akkor el kell gondolkodni rajta, hogy milyen megoldást tudna eszközölni a játék liga felelőse!? Köszönöm, hogy meghallgattatok! Várom a pozitív választ! Szép napot kívánok mindannyiótoknak! Üdvözlettel!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Szia Aranynő :-)

    Hát sajnos pozitív választ nem tudok neked adni a fent leírtakra, viszont maximálisan átérzem amiről írsz. Sajnos ennyire bugyután találták ki a ligázást, semmi izgalom nincs benne, és ahogyan írod, szívatás az egész. Két dolgot tudtok tenni. Ha akartok küzdeni, akkor hívjátok ki a rangsorban előttetek lévő szövit, ha megnyeritek a kihívást, ezzel ti egy hellyel fentebb léptek, a rangsorban fölöttetek lévő szövi a helyetekre kerül, és nem lesztek többet szomszédok azzal a szövivel, aki most szívat benneteket, legalábbis addig nem, amíg a szívatós szövi ismét alátok nem kerül a ranglistában. Illetve még egy dolgot tudtok tenni, elfelejteni a ligát, és nem foglalkozni vele. Nem tudom mennyi medált ad nektek a liga, tudtok-e egyáltalán rajta venni valami értelmeset/értékeset, ami miatt érdemes ligáznotok, de ezt a részét is érdemes lenne megvitatnotok, mert lehetséges, hogy más eseményeken kevesebb idő, alapanyag ráfordítással, illetve kevesebb munkával sokkal hasznosabb, és értékesebb jutalmakat kapnátok. Nem kell minden feladatban részt venni, azokra fordítsatok inkább több figyelmet, ami nektek jobban megéri. Talán lesz majd változás, ideje lenne, mert jelenleg a liga véleményem szerint egy nagy ráfizetés a szöviknek.
  • aaa1115 (HU1)aaa1115 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Jó reggelt kívánok! Tegnap este eltünt a faluliga szekerestől-és a mi már megtermelt 86%-os teljesitményünkkel együtt.Nem találtam erre a problémára semmit,ezért kérdezem itt,
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    És mi az a faluvásár, amit reklámoz a száguldó gazda? Ez valami új dolog, vagy volt már?

    Évi
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Jó reggelt kívánok! Tegnap este eltünt a faluliga szekerestől-és a mi már megtermelt 86%-os teljesitményünkkel együtt.Nem találtam erre a problémára semmit,ezért kérdezem itt,
    A faluligának ezennel vége, belátták az üzemeltetők is, hogy nem sok értelme van. A külföldi fórumokon, már egy ideje be volt jelentve ez a megszűnés. Helyette lesz ez a faluvásár, ez is egyfajta verseny lesz. Elvileg talán már ma kel, hogy induljon.
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Kíváncsi vagyok, milyen lesz. A faluliga tényleg béna volt. Az a baj, hogy elvesztek a medálok, mielőtt levásároltam volna :-(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy az új ligában az első fülecskén jobbra a kihívásserkentőket hogyan lehet megkapni? (100 db)

    köszi
  • Betti389 (HU1)Betti389 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia Bkatica,

    Azokat csak akkor kapod, ha veszel "magadnak" serkentőket a boltban, és azzal is szerzel pontokat a gyűjtéskor.Bizonyos pontszám elérése után kapod az ajándékot.
    100 aranyba kerül egy serkentő.

    Betti389
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 17.08.2018
    köszi.

    Újabb kérdés: ha új tag kerül a szövibe, annak a teljesítménye beszámít? A régiben nem számított, de itt már valaki nézte?

    köszi

    Kipróbálva: A folyamatban lévő kihívásba nem számolja bele.
    Post edited by bkatica (HU1) on
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni?  Nemigen látom át ezt a faluligát. Lehet-e látni valahol, hogy a kihívás esetén mit kell majd termelni? Eddig nem találtam sehol. A régebbi szöviversenyeknél legalább valamennyire lehetett előre  tervezni, (kosárválasztás, következő 3 termény) most ezt a lehetőséget nem látom. Nem tudom, az én játékom hibás-e, vagy  így lett kitalálva? Úgy érzem,  2 rossz játékból sikerült a 3.-kat megalkotni:) Előre is köszönöm a segítséget Szofi
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    nem lehet látni, hogy mit fog kérni a liga. Teljesen véletlenszerű. A lehetőségeket tudod csökkenteni. Kiveheted bármely farmot (pl virágfarm termékei), vagy pl a gyümiket, stb...
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szia!

    nem lehet látni, hogy mit fog kérni a liga. Teljesen véletlenszerű. A lehetőségeket tudod csökkenteni. Kiveheted bármely farmot (pl virágfarm termékei), vagy pl a gyümiket, stb...
    Köszi a választ. Ez a hét ezek szerint felejtős lesz. Sajnos annyira lassú lett a játék, hogy jobb, ha be sem kapcsolom a gépet:(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Szeretném megkérni aki látja az Aranygazdaságot, hogy írja meg, "hány órás " szövetkezet vagyunk.

    köszi
  • Üdv nálam 12,5 órát ir
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi szépen :)
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy az új ligában az első fülecskén jobbra a kihívásserkentőket hogyan lehet megkapni? (100 db)

    köszi
    Szia, 
    az csak egy kínálat.
    Amikor kiválasztod a kihívást, a szövetkezet adatainak végén vagy egy láda, és egy szám.
    2, 3, 4...stb. az mutatja, hogy ebből a választékból (100) mennyit fogsz megkapni, adott Szövi kihívásakor.
    A legnagyobb Szövik kihívásánál megkapod mind a 100 segítőt, persze a feltételek teljesülése esetén.
    Üdv.
    Buba
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 20.08.2018
     Sziasztok! 
    Az új falukihivással kapcsolatban elég sok érthetetlen dolog van. Mi nem indituk csak minket hivnak ki... és kik is azok? Nekünk 243000 pontunk van a gyémánt ligában.. erre megkapjuk a Deam Team szövit akinek ha jól csalódok 21000000 jól olvassátok 21 millio pontja van. Valamint irreális pl 15 óra alaltt 3000000 jól olvassátok 3 millió almát összeszedni, egyre rosszabb ez a játék. Esély a nyarésre?? 0 vagyis Nulla. Gondolom megint az aranyra megy ki az egész... Mi nem fogjuk ez csinálni... A feljelesztőknek üzenném , hogy a sajátjukat fejlesszék ilyenformán... ne ezt a játékot!  
    M
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    A játék paneljén van ismertető, azt el kell olvasni.
    http://prntscr.com/klhs4j 

    Az elemek fölé viszed az egeret, és ott konkrétan leírja, mit kell tenned a cél érdekében.
    http://prntscr.com/klhr88 

    Hidd el, nagyon sok értékes ajándékot lehet nyerni, érdemek vele foglalkozni : arany nélkül is!

    Próbálkozzatok rövidebb 30 perces kihívásokkal, dolgozzon össze a szövi, és jó kis szórakozás lehet, számotokra is.
    Persze előtte olvassátok el a játék ismertetőit, és találjatok rá a fortélyaira.

    Ezt egy taktikai játék :))

    Mindenki a Gyémántligában "van", legalább is így látszik.
    Ezt a dolgot magam sem értem, de így oldották meg.

    Sok sikert!
    Buba
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Több gyémánt ligát indítottak egyszerre 40-50 is lehet kb. Minden ligába be tettek egy szövetkezetet aki a szövi versenyeken arany fokozatot szokott el érni. Ha a vásárnál rá kerestek különböző szövetkezetek nevére, láthatjátok, hogy más-más gyémánt ligába vannak.
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni miért van az hogy akinek semmilyen rangja nincs a játékba falukihivást idnithat???
    Fel vagyok háborodva teljesen.. Most felvettem egy 13 szintü tagot erre benyom egy faluligát... nem is értem..
    Mert arra jár és véletlenül beindít egyet??? ez egy hatalmas hiba a játékba.... 
    Nem fizetett be, nem beszél csak indít... Azonnali felülvizsgálatot kérek!!

    Üdv. Mircipirci
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni miért van az hogy akinek semmilyen rangja nincs a játékba falukihivást idnithat???
    .. Azonnali felülvizsgálatot kérek!!
    hali
    Mert ilyenek a játékszabályok, elindithatja a kihivást.

  • Manka8Manka8 HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok! Totya TSZ. tagjai segítségeteket szeretnék kérni . Tegnapi nappal záró Faluvásárral kapcsolatban, kérdezem, hogy mikor kapjuk meg az összesítő értesítést, mert ma reggeli belépéskor nem volt és természetesen a helyezésért járó ajándékoknak írmagját sem találjuk :( Mivel első alkalommal nyertük itt el az első helyezést, nem tudjuk, ezt mire vélni, hisz minden másban kaptunk eddig értesítést illetve az ajándékot :/
    Előre is köszönöm segítő tájékoztatásotok! További jó játékot kívánunk: Manka8 :)
    Ui.:Ki tudom valahogy törölni a feleslegesen megnyitott Faluvásár ablakot itt? Még szerencse, hogy alaposan körbenéztem előtte :(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt